Bosak punktuje Dudę: „Jak to się stało, że przez pięć lat nie zaprosił Pan nikogo z nas do dyskusji?” [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. screen
19

Przed II turą wyborów prezydenckich trwają podchody do elektoratu Konfederacji, żeby przekonać wyborców Krzysztofa Bosaka do głosowania na Andrzeja Dudę lub Rafała Trzaskowskiego. Propaganda PiS już próbuje wmówić Polakom, że Bosak wspiera Dudę. Czyżby?

W programie „Super Expressu” Bosak został zapytany, jak odpowiedziałby prezydentowi Dudzie na stwierdzenie, że niewiele ich różni. W odpowiedzi Bosak wypunktował hipokryzję urzędującego prezydenta zadając kilka kluczowych pytań.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Panie prezydencie, jak to się stało, że przez pięć lat, kiedy organizował Pan pozorowaną debatę konstytucyjną, nie zaprosił Pan nikogo z naszych środowisk do tej dyskusji? Jak to jest, że chciał Pan wpisać Unię Europejską do konstytucji? Jak to jest, że znalazł Pan czas na spotykanie się z działaczami LGBT, a nie znalazł Pan nigdy czasu na spotkanie się z działaczami środowiska wolnościowego, tradycjonalistycznego czy narodowego? Jak to jest, że w komitecie obchodów stulecia odzyskania niepodległości znalazło się miejsce dla partii Razem, a nie znalazło się dla Stowarzyszenia Marsz Niepodległości? Jak to jest, że potępia Pan nacjonalizm przy różnych okazjach, opowiada o wielokulturowości i państwie Polin, a nie jest Pan w stanie odrzucić żydowskich roszczeń majątkowych ze Stanów Zjednoczonych? Jak to jest, że nie udało się zaproponować przez pięć lat ani jednej konserwatywnej ustawy, np. ustawy domykającej system edukacyjny w sprawach LGBT, żeby nie było Tęczowych Piątków? Albo ustawa o pełnej ochronie życia nienarodzonego? Jak to jest, że nie udało się doprowadzić do wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej? Jak to jest, że podpisał Pan trzydzieści ustaw podnoszących podatki i wprowadzających nowe daniny? Jak to jest, że bez szepnięcia słowa sprzeciwu akceptujemy nowe regulacje unijne niekorzystne dla nas w energetyce? Jak to jest, że popiera Pan zadłużanie całej Europy i przyznanie Unii Europejskiej nowych kompetencji? – pytał Bosak.

Z tych pytań wyłania się oczywista oczywistość: prezydent Andrzej Duda nie jest ani prawicowy, ani konserwatywny, ani narodowy. Mamy do czynienia z udawaniem i mamieniem Polaków patriotycznymi hasłami. A rzeczywistość jest taka, że PAD i PiS pchają Polskę w kierunku lewicowym, chociaż zapewniają, że jest inaczej.

Cały wywiad poniżej. Wbrew tytułowi nagrania Krzysztof Bosak nie zdradził jak zagłosuje w II turze. Jedyne, co powiedział, to, że odda ważny głos.

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Bosak o apelu Cejrowskiego i Godek ws. negocjacji z PAD: „Polityczna naiwność. Obóz rządzący jest niewiarygodny” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szalom mówi

  Nie zaprosił bo to żydopachoł. Po wybraniu też nie zaprosi. Natomiast jest niewątpliwie mniejszym złem niż prusko – masoński żydopachoł Czajkowski. Więc zaciśnijmy zęby i zagłosujmy na lokajstwo mniejsze.

  1. popis out mówi

   Zakłamany PiS niszczy kraj tak jak PO (a może nawet bardziej). Udaje przy tym patriotów i katolików. Chcesz głosować na obłudę poziom ekstremalny?

  2. bojący się przedstawić pesel mówi

   na Andrzeja zięcia Kornhausera nabrać się można było 5 lat temu… teraz wybacz, i trzask i duda to głos stracony!
   to co piszesz nie ma sensu szalom – chyba, że żartujesz – czyś jest szalomy?
   Jaka jest zasadnicza różnica między lewakami prosyjonistycznymi z POPiSu?
   dudełe i trzask nigdy nie obronią Polaka przed przemysłem holokałustu i nie obronią przed zagranicznymi korpo!
   banksterka ma się luksusowo przy obydwu lewakach, gdyby choć dudełe wziął się przez te PIĘĆ LAT za obietnicę pomocy ofiarom wału na kredyty „frankowe”, ale nie, wolał piać nt. wspaniałości polin i tysięcy lat współgospodarzenia.

  3. szalom mówi

   Nie pójdziesz to wybiorą bez ciebie. W tym wyborze musi być jakieś zło mniejsze ale które to jest – wiedzą tylko chłopaki z CIA< Mossadu< BND. Jak im się przysłuży jeden lub drugi – nie powiedzą

  4. Piotr mówi

   Zło, to zło i koniec. Nie zagłosuje na żadnego z tych klaunów.

 2. Stanislaw mówi

  Ja dodam: Jak to bylo ze zamiast Patriotow podczas wizyty w Toronto zaprosil pan Prezydent i odznaczyl Kodowcow!!! Jak to sie stalo ze Oddolny Ruch Patriotyczny na kontnencie Amerykanskim otrzymal WON od przedstawicieli PiSu (Sakiewicz i jego szwadrony smierci) i rozbity, rowniez bral w tym udzial panski minister Kwiatkowski. Panska wypowiedz o karaniu Polakow za antyswmityzm w USA ,wypowiedz do polskich mediow!!!! Calkowite odciecie sie od Polonii Patriotycznej w USA i Kanadzie. jak……itd. Ma pan ponad tydzien sprostowac i wytlumaczyc dlaczego tak sie dzialo i dalej calkowita ignorancja nie tylko pana ale rowniez polskiego rzadu i MSZ!!!!!

 3. Krzysztof mówi

  nie cierpię tych dwóch pachołków, ale zagłosuję, jeżeli zagłosuję na trzaskowskiego, przynajmniej będzie wyłom w pis-uarze, będą się bać, że za chwilę będą wybory do sejmu a tu du…a się trzęsie.

  1. Zbyszek mówi

   Ta ich walka miedzy soba jest fikcja.

  2. Zbyszek mówi

   Kto kontroluje wybory?

   W jakim srodowisku jest 66 % glosujacych – moze ktos takie zna?

  3. piotr mówi

   Grill zamiast drugiej tury.

 4. piotr mówi

  Giertych napisał list. Cenckiewicz: To jest tak szokujące, że zakonnica na pasach przy tym to nic.

 5. marju73 mówi

  Słysząc takie pytania Maliniak swoim zwyczajem, jak to było jeszcze zanim został prezydentem po raz pierwszy , odwraca się na pięcie i udaje że nie słyszy (jak w przypadku pytania o udział w sesji knesetu w Krakowie ktòre zadał mu w Anglii jeden dociekliwy-zapis dostępny w internecie). Niewykluczona jest jednak odpowiedź że „to nie wchodzi w żadna rubryka”.

 6. Andrzej mówi

  Nie można stopniować ZŁA, mniejsze, większe, Zło jest złem i zawsze ZŁO odrzucamy.

 7. ROMAN mówi

  wypowiedzenie pakietu klimatycznego, wypowiedzenie konwencji stambulskiej, stop 447, zniesienie ustawy 1066, TO SĄ WARUNKI, cała reszta to naiwność i zafałszowywanie rzeczywistości… czyli 12.7, albo akcja zostań w domu bo wirus zabijo, albo głos nieważny…

 8. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Mając do wyboru Dudę i Trzaskowskiego,zdecydowanie wybieram DUDE ,jako Polak,katolik i obrońca życia od 40 latTercio non datur.

  1. antyPOPiS mówi

   Kto jest katolikiem i obrońcą życia poczętego?, bo z pewnością nie inseminator pani Kornhauser, mówiący o Polsce = Polin, i robiący z żydostwa współgospodarzy, gdzie goje robią za pachołków!. trzaskowski nie jest lepszy, to będzie piaskiem w trybach pogłębiania socjalistyczno syjonistycznego ”rozwoju” Polin przez PiSraelitów…

 9. mario mówi

  Jak wiemy z sondaży 70% konfederatów zagłosuje na Czaskowskiego wspierając tym samym czołowego lewako-pederastę a w dodatku lidera listy politycznych oszustów w Polsce.Gratuluję wam końfederaci „prawidłowego” wyboru Waszego kandydata.Teraz rozumiem dlaczego gdy Patrioci bronili Jasnej Góry przed pedałami w 2019 nie było tam nikogo na czele z bossakiem.Teraz rozumiem dlaczego w starciach z pedałami i PiS-policją W Białymstoku nie było wśród Patriotów nikogo z końfederacji.Teraz rozumiem czemu naprzeciw pedałów w Płocku stanął nieletni chłopak z krzyżem w ręku a nie np.bossak.Cwaniaczki z końfederacji w kolejce nie do obrony Rzeczypospolitej a do koryta tak jak czaskowski.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.