Bosak przedstawił Kartę Polskiej Rodziny. „Wzywam do debaty o rodzinie i naturalnym ładzie społecznym!”

Krzysztof Bosak/ fot. Konfederacja
12

Krzysztof Bosak, Kandydat Konfederacji na urząd Prezydenta RP przedstawił Kartę Polskiej Rodziny, której wejście w życie prawicowa formacja domagała się już ponad rok temu.

– Zwracam uwagę na to, że ocenę kadencji prezydenta Andrzeja Dudy powinniśmy dokonywać nie na podstawie deklaracji składanych w kampanii wyborczej, ale na podstawie czynów – stwierdził Bosak.

Zdaniem posła Konfederacji Andrzej Duda pod względem reprezentowania konserwatywnych wyborców całkowicie zawodzi.
– Te 5 lat to duże rozczarowanie dla wyborców konserwatywnych. Brak nacisku na wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej, brak inicjatywy w sprawie ochrony życia nienarodzonego, brak asertywnego negocjowania z rządem jakichkolwiek przepisów powstrzymujących trwającą w Polsce ofensywę środowisk LGBT – ocenił kandydat.

Bosak przypominał o Karcie Polskiej Rodziny, którą Konfederacja proponowała już przed wyborami europarlamentarnymi, w marcu zeszłego roku.
– Potwierdzenie prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, realizacja tego postulatu poprzez bon edukacyjny, ochrona dzieci poprzez zaostrzenie kar dla osób ukrywających pedofilię, wycofanie się z Konwencji Stambulskiej, tradycyjny model rodziny i odrzucenie jakichkolwiek pomysłów na instytucjonalizację małżeństw, związków osób homoseksualnych, stop finansowaniu organizacji LGBT ze środków publicznych i zagranicznych – wyliczał Krzysztof Bosak.

Kandydat wyzwał prezydenta Andrzeja Dudę na debatę na temat rodziny. Zdaniem Bosaka prezydent Duda nie reprezentuje konserwatywnych wyborców, afirmuje jedynie socjalne programy rządowe.
– Chciałbym w związku z tym, że Andrzej Duda powtórzył nasze postulaty, chciałbym wezwać do debaty o sytuacji polskiej rodziny, o ochronie prawnej naturalnego ładu społecznego. Taka debata mogłaby być z wielkim pożytkiem dla polskich wyborców, którzy mogliby być świadkami autentycznego starcia dwóch programów politycznych i dwóch stylów politycznego działania – zakończył Krzysztof Bosak.

SKLEP-WPRAWO.PL

Podczas najbliższych dni kampanii prezydenckiej Krzysztof Bosak odwiedzi województwa małopolskie, podkarpackie, śląskie i opolskie. Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca.

Przeczytaj także:

Już w 2017 roku „Przeminęło z wiatrem” uznano za film rasistowski! Po śmierci czarnego aktora porno, znana platforma usuwa film z oferty

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AN mówi

  Próżne apele, PiS to antypolscy lewacy. Teraz zbliżają się wybory, więc PiS znowu udaje katolików i polskich patriotów.

 2. piotr mówi

  SZOK! Jacek Wilk (Konfederacja):” Trzeba zacisnąć zęby i głosować na Trzaskowskiego”

  1. popis out mówi

   Nie wiem, jak można głosować na Trzaskowskiego, przecież PO i PiS to jedna antypolska ekipa (POPiS). Chociaż można odnieść wrażenie, że PiS jednak bardziej nienawidzi Polaków nawet niż PO.

  2. antyPOPiS mówi

   Wilk ma rację, nawet jeśli na pozór wydaje się że Duda różni się od Trzaskowskiego… Mając prezydenta, rząd i większość palamentarną, Kaczyński który faktycznie sprawuje władzę, nie zrobił nic by spełnić postulaty prawicy, od ochrony życia poczętego, po prawne zabezpieczenie przed „terrorem”genderyzmu i lgtb, ..zrobił wiele by ośmieszyć Polskę, jak choćby szopka z ustawą IPN. Ponieważ megalomanskie rojenia inwestycyjne a’la sowiety za Stalina, nie znalazły oczekiwanego poklasku, PiSie nowobolszewiki sięgnęli do tęczowego smrodku, licząc na amnezję społeczeństwa z czasu wyborów do UE parlamentu, gdy TVPiS lansował Biedronia &co., zwalczając Konfederację. Odsunięcie Dudy to ukrucenie samowładztwa kulasa, i wrzucenie grantu w szambo magdalenkowgo układu…

 3. Antyparch mówi

  Szczesc Boze,glosujmy na lewaka.
  Gdzie te tumany ktore mnie wyzywaly?

  1. AntyPOPiS mówi

   Nie zesraj się, Icku.

   Rafał Trzaskowski to jedyny słuszny wybór.

   1. antyPOPiS mówi

    Nie wiem czemu ma służyć POdszywanie się pod mój nick, bo jedyny słuszny wybór to Krzysztof Bosak. A że ewentualne stracie Dudy i Trzaskowskiego, z punktu widzenia dotychczasowych doświadczeń z PiSem wskazują na głosowanie przeciw Maliniakowi, to kwestia wyrachowania. O ile pięć lat temu z „bUem” wydawało się że głosując przeciw hrabiemu Bronkowi, wybieramy mniejsze zło, dzisiaj dla spokoju sumienia nie mamy takiego wytłumaczenia. Odsunięcie Dudy to próba przystopowania PiSiej lewicy innym lewactwem, wychodząc z założenia że socjalizm szybciej się ” zaora ” w walce między sobą…

 4. Tomasz mówi

  Antyparchu, często widzę twoje komentarze i wydaje mi się, że zostałeś „oddelegowany” tu przez swoich mocodawców. Masz jasno określone zadanie : mącić, podjudzać, podważać itd. A nawet, kiedy nikt nie chce z tobą rozmawiać, jesteś zaczepny, jak np teraz. Nie wiem, może się mylę i robisz to w ramach wolontariatu?

 5. Bonio mówi

  ŚWINIA CIĄGNIE DO KREWNIAKA I ODDAJE GŁOS NA MASOŃSKIEGORAFAŁATRZASKOWIAKA!!!!!!!!!!!

 6. Jarek mówi

  Konfederacja juz wskazala. Trzaskowski. Dziekuje konfederatom. Dobrze ze przed wyborami sie otworzyli

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.