Bosak ostrzega: „Ofensywa LGBT nasila się. Prezydent Duda nie zatrzyma jej” [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. Twitter
2

Podczas czwartkowej (20.02.2020) konferencji prasowej w Sejmie kandydat Konfederacji na prezydenta, Krzysztof Bosak, odniósł się do wypowiedzi kandydata Lewicy, Roberta Biedronia, który w rozmowie w Polskim Radio zadeklarował poparcie dla prawnych rozwiązań wprowadzających związki partnerskie i adopcję dzieci przez pary homoseksualne. – Deklaracja ta pokazuje, że ofensywa środowisk LGBT przybiera na sile i potrzebna jest konserwatywna kontrakcja. Takiej kontrakcji nie gwarantuje obecny prezydent RP Andrzej Duda – ostrzegł Bosak.

Bosak przypomniał, że w ostatnich tygodniach prezydent składał deklaracje sygnalizujące gotowość do ustęp wobec postulatów LGBT. – Nie może być naszej zgody na jakiekolwiek ustępstwa w tym zakresie, ponieważ doświadczenia państw zachodnich bardzo jasno pokazują, że nawet niewielkie ustępstwa kończą się całkowita dezercją – oświadczył kandydat Konfederacji. Podkreślił, że środowiska LGBT w Polsce otwarcie mówią o swoich celach, do których należy nie tylko wprowadzenie tzw. małżeństw osób tej samej płci, ale także adopcja dzieci, a następnie normalizacja transseksualizmu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bosak przypomniał też, że wbrew swoim obietnicom wyborczym PiS nie wypowiedział Deklaracji Stambulskiej, która pod płaszczykiem walki z przemocą jest dokumentem uderzającym w rodzinę i promującym gender. – Prezydent Duda nie podjął w tym zakresie żadnej inicjatywy – powiedział Bosak. Podkreślił, że prezydent Duda usiłuje przypodobać się środowiskom lewicowym, co dyskwalifikuje go jako kandydata konserwatywnego.

Kandydat Konfederacji przypomniał, że wezwał prezydenta Dudę do zawetowania trzech ustaw: przyznającej TVP 2 miliardy zł, wprowadzającej podatek cukrowy i dokańczającej grabież pieniędzy z OFE.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Bosak o PAD: „Jako głowa państwa nadskakuje środowiskom żydowskim”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Andrzej mówi

    PAD jest realizatorem interesu żydowskiego

  2. Tadeusz mówi

    Najbardziej to im bliżej do wyborów to sie nasila przekonanie że pan nieudacznik Bossak wszedł w buty mafi polityków i zapomniał po co go tam wysłaliśmy a raczej wysłali go jego koledzy manipulując wyborami za naszą kasę .Panie. Bossak jesteś pan zero tam gdzie poszedłaś ,a może nie zero może jesteś pan żydem bo Polskiej myśli i troski patriotycznej o naszą Matkę Ojczyznę Polaków pan nie prezentujesz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.