Bosak o maseczkach: „Da się do tego przyzwyczaić”. Ostra reakcja internautów: „Nie będziemy przyzwyczajać się do kagańca” [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. screen
70

W czwartek (3.09.2020) poseł Konfederacji Krzysztof Bosak stwierdził w rozmowie z Krzysztofem Lechem Łukszą w telewizji wRealu24, że noszenie maseczek powinno być fakultatywne i narzucanie takie obowiązku wszystkim Polakom jest niezasadne. Jednocześnie Bosak oświadczył, że nie będzie robił z siebie „antymaseczkowego krucjatowca”.

– Jak gdzieś trzeba te maseczki założyć, w sklepach, czy środkach transportu, to zakładam. Dopiero co wróciłem z urlopu, byłem w Hiszpanii i tam jest znacznie większa dyscyplina pod tym względem, bo też mieli większy problem z tą chorobą. Ze względu na to, że oni żyją z turystyki (…) bardzo mocno dostosowali się do tych reguł. Używają tych płynów do zwilżania i maseczek. I powiem szczerze, da się do tego przyzwyczaić. Zdaję sobie sprawę, że są osoby, które tego nienawidzą. Rozumiem te osoby. Sam miałem przed wyjazdem takie podejście. Natomiast po urlopie stwierdziłem, że da się do tego przyzwyczaić. Natomiast to nie znaczy, że uważam, że wszyscy mamy się temu podporządkować i przyzwyczaić – powiedział Bosak.

– My jako politycy jesteśmy obowiązani uwzględnić wszystkie grupy, a nie tylko sfrustrowaną noszeniem maseczek, coraz bardziej radykalizująca się, zdrową, w sile wieku – nie wiem – mniejszość, albo większość – stwierdził Bosak. Przyznał też, że nie czytał książki Grzegorza Brauna „Fałszywa pandemia”.

Pod wywiadem znalazło się ponad 1200 komentarzy. Większość odnosi się do tego fragmentu wywiadu i zdecydowanie negatywnie ocenia wypowiedź Bosaka na temat maseczek. Oto kilka z nich:

– Krzysiek gadasz, że drażnią Cię ci pseudo konserwatyści, którzy dają się klepać po plecach lewakom, a z drugiej strony uważasz, że można się przyzwyczaić do noszenia maseczek? Mamy się przyzwyczajać do odbierania nam wolności? Nie uważasz, że to lekka hipokryzja? Głosowałem na Ciebie, ale z każdym Twoim wywiadem moje poparcie spada. Obawiam się, że nie tylko moje ale większości Twojego elektoratu;

SKLEP-WPRAWO.PL

– Ja mam się do maseczki przyzwyczaić ? To panie Bosak przyzwyczajaj się do bycia pod progiem wyborczym!;

– Jestem rozczarowana tą wypowiedzią, panie Bosak.  Ja się nie boję jesieni, grypa była i będzie i nie będę przyzwyczajać się do noszenia szmaty na twarzy. Pan nie ma pojęcia co się dzieje pod przedszkolami z powodu tej paniki. Proszę posłuchać prawdziwych lekarzy z całego świata bo za bardzo się pan asekuruje. Ja na pana głosowałam ale już nie oddam głosu na pana;

– Panie Krzysztofie Bosak, głosowałem na Pana w wyborach prezydenckich i wspierałem Pana Komitet Wyborczy finansowo, przekonałem wiele osób, żeby oddały swój głos na Pana, ale dzisiejszy wywiad wprawił mnie w osłupienie. Do maseczek można się przyzwyczaić, co to za bredzenie, to może od razu przyzwyczaimy się do kagańca i smyczy, bo przecież do tego też można się przyzwyczaić. Poza tym do dnia dzisiejszego nie miał Pan czasu zapoznać się dokładnie z tematem fikcyjnej „pandemii”, nawet książki, którą tak mocno propaguje Pana kolega z koła poselskiego, Pan Grzegorz Braun, nie raczył Pan przeczytać. Na Boga przecież ta kwestia to jeden z najważniejszych tematów, począwszy od marca bieżącego roku (w naszym bantustanie). Co to wszystko ma znaczyć, niech się Pan wreszcie ogarnie w tym temacie, chyba, że dla Pana ważniejszą sprawą jest LGBT i protesty przeciwko LGBT, a w międzyczasie my zostaliśmy zniewoleni przez mistyfikację pod nazwą „pandemia COVID-19”. Życzę Panu stosownych przemyśleń i wyciągnięcia właściwych wniosków;

– Mam nadzieję, że poseł przeczyta te komentarze. Ja rozumiem, że polityka wymaga pewnej ostrożności w wypowiedziach, ale pan pozwoli, że nie będę się przyzwyczajał do kagańca! Bo jutro każą mi łazić na czworakach i szczekać. Koniec, kropka;

– Jestem rozczarowana tą wypowiedzią. Jak przez tyle czasu można było nie zapoznać się z opiniami pozarządowych ekspertów – to Pana zawodowy i moralny obowiązek. O książce ,,Fałszywa pandemia” też zapewne Pan nie słyszał? Tym wywiadem strzelił Pan sobie w stopę.

Mój komentarz: Mam nadzieję, że Krzysztof Bosak przeczyta wpisy pod wywiadem i zrozumie, dlaczego wiele osób jest rozczarowanych jego postawą. Sprawa jest prosta: albo godzimy się na maseczkową hucpę, albo się nie godzimy. Trzeciego wyjścia nie ma. Niewątpliwie można przyzwyczaić się do wszystkiego. Tylko po co przyzwyczajać się do czegoś, co nie tylko jest bez sensu, ale wręcz szkodzi zdrowiu?  Maseczki nie zabezpieczają przed zakażeniem. To tylko i wyłącznie działanie psychologiczne podtrzymujące korona-psychozę. Jak powiedział Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas „maseczka świadczy o tym, że jest pandemia”. Jeśli będziemy nosić maseczki, to nigdy nie uda się nam wrócić do normalnego życia. W maseczkach nigdy nie wyjdziemy z tego korona-szaleństwa. Sprzeciw wobec maseczek nie jest oznaką radykalizmu, lecz zdrowego rozsądku.

UZUPEŁNIENIE: Po publikacji niniejszego artykułu Krzysztof Bosak zamieścił na Twitterze wpis, w którym zapewnia, że nie możemy pozwalać się tresować, a wypowiedź o przyzwyczajaniu się do maseczek był niepotrzebna. – Ubolewam, że to jedno zdanie przyćmiło odbiór całej reszty – pisze Bosak.

Źródło cytatów: YouTube

Zobacz też:

I wszystko jasne! Główny Inspektor Sanitarny przyznaje, że maseczki to narzędzie tresury: „Maseczka świadczy o tym, że jest pandemia” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. hens mówi

  Widać jaskrawo, że pan Bosak pałucził propozycję od PiSu i bardziej się z nimi zgadza niż nie zgadza. Ostatnio pochwalił decyzję PiSowskich syjonistów w kwestii akredytacji nazisyna na ambasadora niemiec dokładnie w rocznice wybuchu IIWŚ. To na tych płaszczyznach panowie znajdują konsensus.

  Wkrótce okaże się, że 447 to w końcu należne żydom mienie. Bo jak to, przecież nie jest polskie… więc jest żydowskie, jasne!?

  1. Zbigniew mówi

   Takie gaduly w rzeczywistosci zawsze byly i sa glupkowate – mamy przyjac, ze „zwyczaje wazne w prawie na rowni z przepisami moga zastepowc ustawy.

   Teraz widac, dlaczego Konfederacja przegrala w wyborach prezydenckich.

  2. Zbigniew mówi

   Na kazde zdanie tego przegranca moge odpowiedziec „ty glupku” a kazdy przyzna mi racje, chociaz ja nie bede wiedzial dlaczego a kurat na to zdanie.

   Poszol von sobaka – mowi Sierozka

   1. IK mówi

    Do Basta. Zazdroszczę poziomu wiedzy. Kiedyś też wiedziałem tyle. Nie żartuję, naprawdę zazdroszczę. Gdy wie się tyle, spokojniej się śpi.

   2. Mechat13 mówi

    Bast Mówi Masz rację,tylko najpierw by musieli tego pajaca z partii usunąć.

 2. finka mówi

  Rozczarowująca wypowiedź rzekomo wolnościowca, a przy tym świadczy o barku wiedzy nt. masek, nie chronią i zdrowym szkodzą, może wkrótce będziemy pozywać ministrów za choroby od maseczkowe, które już są widoczne. W Hiszpanii wprowadzono taki idiotyzm, jak konieczność noszenia maski na ulicy ale na plaży już nie, więc idziemy we dwoje w maskach po ulicy i wchodząc razem na plażę możemy je zdjąć,widać wirus przestraszy się piasku, absurd goni absurd.

  1. Zbigniew mówi

   Na tych plazach jest taki brud, ze tam maseczka nic juz nie pomoze.

 3. Krzysztof mówi

  Umiar i rozwaga Panie Bosak , mnie też ta wypowiedż zdenerwowała.
  Art. 31 Konstytucji , czy Pan Bosak wie , czy też nie wie?!

  1. Zbigniew mówi

   Antyparch, co to jest ten artykul?

   Jaca jaca jaca

 4. Kazimierz mówi

  Bosak albo przeproś , albo wypird… z Konfederacji. Trzeba być bezmuzgiem , by gadać takie głupoty. Ja na ciebie głosowałem …. .

 5. Kazimierz mówi

  Mózg sobie poprawcie , przepraszam , reszta sie zgadza.

 6. mario mówi

  Czy ktoś jeszcze bierze na poważnie tego pajaca? Jeśli tak to kłania się psychiatra!

 7. Mirosław mówi

  Panie BOSAK ! wypowiedzią o maseczkach stopniał Pan w moich oczach.Jeżeli Pan tego nie pojmuje to znaczy,że wogóle nie ma Pan pojęcia po co ta tresura lub po prostu kupili Pana.Tacy powinni sobie założyć podwójną albo potrójną maskę aby się delektować poprawnością polityczną.Łudziłem się,że będzie alternatywa dla pisuarów w wyborach.

 8. Elżbieta mówi

  Kubeł zimnej wody na mają głowę… tego się nie spodziewałam.
  „Nie potrzebnie to powiedziałem” – chyba dobrze, bo przynajmniej wiemy co mój idol, polityk prawie doskonały, myśli. Jak tu teraz zaufać, że inne wypowiedzi będą szczere, a nie dobrze powiedziane… 🙁

  1. Grzegorz mówi

   Polityk ma nas reprezentować. Nie musi się z nami w 100% zgadzać. Nie ma takiego zwierzęcia. Z kandydatów na prezydenta Pan Bosak reprezentuje mnie w znacznie wyższym stopniu niż np. Pan Duda. Zejdźmy na ziemię i przestańmy biadolić.

   1. Elżbieta mówi

    Słusznie, przestańmy biadolić. Tym bardziej, że po wysłuchaniu całej rozmowy widzę, że wypowiedź o maseczkach, wyrwana z kontekstu, w ogóle nie daje pełnego obrazu tego, o co chodziło Bosakowi. I jak zwykle jest tam, jak w każdej jego wypowiedzi, mnóstwo bardzo ważnych informacji. Jego pogląd w sprawie maseczek streściłabym tak: każdy ma jakiś swój odcinek na którym działa. Jedni protestują i chodzą bez maseczek, a inni działają na rzecz zmiany prawa w praktyce chociaż zakładają maseczki. Jedni i drudzy są potrzebni i dobrze, że jest taka dywersyfikacja działań. Bosak – jednak jest politykiem prawie doskonałym. Podobnie jak Grzegorz Braun.

 9. IK mówi

  Blisko rok temu zostałem tutaj wykasowany, gdyż napisałem o Braunie, że uciekał do windy przed niezależnym dziennikarzem, gdy ten chciał go zapytać dlaczego głosowali za nowelizacja ustawy o kopalinach, pozwalając obcym zająć się naszymi surowcami pod ziemią, pod polską ziemią. Czy teraz też zostanę wykasowany? w Polsce nie istnieje i istnieć nie bedzie zadna niekoncesjonowana „partia”. Gdyby miało być inaczej jej działalność będzie z „mocy prawa zakazana” jako na przykład „nacjonalistycznej”, ewentualnie jej odważni założyciele będą mieli wypadki – jeden po drugim, jak kiedyś w Grecji. POzdrawiam Moderatora. Dobranoc.

  1. Zbigniew mówi

   Teraz juz nie tylko LOTOS, ale takze PGNIG i dolaczyli sobie do koszyczka Energe – rabunek trwa.

  2. antyPOPiS mówi

   @IK, łżesz PISi trollu, Konfederacja wstrzymała się od głosu, a za głosowała wyłącznie kacaPiSka dojna zmiana kulasa Żydosława K. , co przy całej twej „trosce” o polskie kopaliny, nigdy ci nie przeszkadzało…

   1. Halina mówi

    Nieprawda, w pierwszym głosowaniu Konfederacja głosowała za grabieżą polskich złóż, wstrzymali się dopiero po gnoju, jaki się na nich wylał w internecie

   2. Halina mówi

    Nieprawda, były dwa głosowania, Konfederacja za pierwszym razem głosowała za grabieżą polskich złóż, wstrzymali się od głosu za drugim razem

    1. Teresa Maria mówi

     Nie masz racji. W pierwszym głosowaniu wstrzymali się od głosu, bo mieli za mało czasu, aby zapoznać się z materiałami nad którymi miano pracować. W drugim głosowaniu byli przeciw.

     1. Halina mówi

      Pani Tereso, pierwsze głosowanie było 23.01.2020 r. nr 35 i ośmiu było za, jeden się wstrzymał, drugie głosowanie było 13.02.2020 nr 58 i dziewięciu głosowało i tyluż się wstrzymało. Proszę to sobie sprawdzić. Zabiegałam o głosy dla Konfederacji w wyborach do europarlamentu i potem sejmu, dlatego śledziłam każdy ich krok i to głosowanie mnie wkurzyło, dlatego dobrze to sobie zapamiętałam.

   3. IK mówi

    @antypopis – do pisu mi daleko, ale daleko mi też do każdej koncesjonowanej tzw. partii, podkreślam każdej. W Polsce nie istnieje i istnieć nie będzie żadna niekoncesjonowana „partia”. Gdyby miało być inaczej jej działalność będzie z „mocy prawa zakazana” jako na przykład „nacjonalistycznej”, ewentualnie jej odważni założyciele będą mieli wypadki – jeden po drugim, jak kiedyś w Grecji. Jestem narodowości polskiej o wybitnie polskiej duszy. Na domiar wszystkiego wiem co dzieje się w Polsce i co dzieje się w świecie. Przestudiowanie zakazanej historii, matki teraźniejszości, zajęło mi blisko dwa lata. Tego w Wikipedii nie ma.

    1. IK mówi

     @ntypopis. To smutne, ale dałeś się nabrać jak wielu innych na np. Brauna, Bosaka itd.
     Mark Twain : Łatwiej jest oszukać, niż przekonać kogoś że został oszukany. To normalne z punktu widzenia psychologicznego. Ja też kiedyś dawałem się oszukiwać – i to nie raz. Oczy by ci wylazły, gdyby oni też doszli do władzy. Najpierw przyjęliby do siebie wszystkich swoich. Zwróć uwagę na zwycięstwo pisu.
     Być może niedługo na scenie zobaczymy kolejnego pistoleta, szczekatego – a jakże, szczekatego w ściśle określonych granicach, zawsze bez fundamentalnej Prawdy – kto jest demiurgiem. Skąd była kasa. Jakie są prawdziwe połączenia. Zwróć uwagę, oni kopią się, a jakże, ale nigdy powyżej kostek. Nas za to stale robią w wała. Kiedy się zorientujemy? Piszesz o stronnictwie prawicowym, jako Konfederacji, to tylko pozy i miraże dla plebsu. Co innego jest istotne, ale tego nie napiszę tutaj. Nie o prawicę tu idzie ani o lewicę. Kumasz?

     1. antyPOPiS mówi

      @IK, nikomu nie dałem się nabrać, mam 55 lat i póki co nie mam amnezji, Konfederacja nie jest spełnieniem marzeń, jest jedynym ugrupowaniem w realnej polityce które choć częściowo spełnia moje oczekiwania, a że przyprawia ból głowy i „d0py” całą lewicę i lewactwo, od Biedronia, Kaczyńskiego po Zandberga tym większą mam satysfakcję…

     2. Elżbieta mówi

      @AntyPOPiS pisze Pan, że Konfederacja nie jest spełnieniem marzeń. Brzmi to trochę tak jakbyśmy czekali na jeszcze lepszą partię. Ale czy realnie można stworzyć coś lepszego? Moim zdaniem jest optymalnie, ponieważ współpracują ze sobą ugrupowania o różnych poglądach, które zdecydowały się na współpracę dla dobra Polski. I póki co dogadują się pomimo tego, że czasem coś zaiskrzy. Dzięki tej różnorodności unikają kultu wodza i jego jedynie słusznych poglądów. Nie ma poklepywania po plecach. Co Pan o tym sądzi?

     3. antyPOPiS mówi

      @Elżbieta, „spełnienie marzeń” w sensie że nie we wszystkim muszę z Konfederacją się zgadzać. Osobiście pasuje mi układ w którym ścierają się różne podejścia, a potrafi się uzyskać konsensus, tylko nie mam pewności czy na dłuższą metę nie będzie problemów. Jak widzisz z moich komentarzy życzę Konfederacji jak najlepiej, więc nie widzę potrzeby budowy nowych bytów politycznych, przez mnożenie których zawsze prawica traciła…

   4. Krzysztof mówi

    @AntyPOPis. Pisałeś że masz 55 lat? Ooo to stary komuch z ciebie. Trzeba od razu pisać że jesteś czerwonym pająkiem a teraz bronisz Konfy?

    1. antyPOPiS mówi

     jestem też twoim imiennikiem, i co w związku z tym? Mogę być stary, to komuchów szukaj w rodzinie, albo wypłacz się kulasowi do mankietu, w PiSiej kamaryli piotrowiczów dostatek bez szukania…

     1. Krzysztof mówi

      @AntyPOPIS Nie ma konkretnych zarzutów co do Piotrowicza. Wiele osób reprezentujące władzę w tym sędziowie prokuratorzy, dyrektorzy w zakładach pracy, sprzyjali opozycji i dzięki temu Solidarność mogła się rozwinąć. To tak jak Bosak i Konfederacja – dla nich większym patriotą jest Tusk i reszta sprzedawczyków judzący przeciwko Polsce i głosujący przeciwko interesom społeczeństwa polskiego niż Piotrowicz, który obecnie stoi po stronie interesów Polski. Konfa widzi tylko jednego Piotrowicza w PIS a nie jest w stanie dostrzec całej armii PO-PZPR-owskich agentów czerwonej zarazy w PO-KO i innych pochodnych bolszewickiej obłudy. Ciekawe czy w szeregach Konfy wszyscy są czyści? Kiedyś się okaże.

  3. Halina mówi

   Po całej aferze z głosowaniem w sejmie na temat polskich złóż, kiedy to Konfederacja, wielka moja nadzieja, zagłosowała „za”, potem dopiero przy drugim głosowaniu – wstrzymali się, poseł Sośnierz w wypowiedziach plątał, Winnicki potem doplątał i nie pomógł, a Grzegorz Braun na pytanie, kto może wydobywać polskie zasoby odparł krótko: „wszyscy”, – z dystansem obserwuję ciąg dalszy podupadania Konfederacji

   1. Halina mówi

    ale może mają obiecaną fuchę np. w europarlamencie, jak Szydło, co w końcu wyszło z worka i Jaki od bardzo dobrej ustawy reprywatyzacyjnej, tyle że schowanej do szuflady na nigdy

   2. antyPOPiS mówi

    @Halina, nie ma znaczenia jak głosowała Konfederacja, gdyby głosowali przeciw, cała trolla agitacja byłaby zaprzęgnięta na dorabianie Konfederacji gęby zdrajców wspólnie głosujących z „totalniakami”. W ważnym głosowaniu Konfederaci wstrzymali się, więc mamy obsrywanie z mantrą o oddawaniu złóż, i to ze strony, i pod dyktando kacaPiSkich hunwejbinów kamaryli która złoża faktycznie oddała. Konfederacja nie jest ani doskonała, ani idealna, ale jest jedyną znaczącą formacją prawicową w każdym wymiarze, jedyną która jawnie artykułuje recydywę socjalizmu w ekonomii i gospodarce, problemy poddańczych relacji UE-USA i bezkrytyczny żydo-wasalizm post-magdalenkowego układu. Na dzisiaj, dla Konfederacji nie ma alternatywy, więc szukanie tematów by ją obsrać, to albo bezkresna lewacka nienawiść, bezrefleksyjne PiSowskie zaczadzenie, albo etacik w żydziej propagandzie…

    1. Elżbieta mówi

     Zgadzam się. A panowie, którzy nagabują właśnie Konfederację w sprawie tych złóż w moim odbiorze są etatowymi kontestatorami. Pamiętam jak Jeden z tych panów robił zamieszanie w 2012 roku na pogrzebie księdza Kiersztyna. Później widoczny był na różnych protestach. Może się mylę, ale ja im absolutnie nie ufam.
     Przecież Konfederacja zaprosiła ich na komisję sejmową, rozmawiali w tej sprawie. Najwyraźniej nie przekonało polityków Konfederacji to, co mają do powiedzenia i wykazali daleko idącą ostrożnością. I bardzo dobrze.

    2. Halina mówi

     To prawda, że dla Konfederacji nie ma alternatywy, ale tzw. transformacja od 30 lat pozbawiła nas przemysłu, zamykano stocznie, kopalnie, zakłady włókiennicze i inne. Kombinowano z Lasami Państwowymi. I w tym kontekście oddanie obcym firmom praw do wydobywania złóż odbieram jako sprowadzenie Polaka do roli robotnika wyłącznie przy łopacie. A przecież mamy jeszcze uniwersytety i politechniki, nasi inżynierowie nie ustępują zachodnim

 10. Tomasz mówi

  Dobrze, że Pani Redaktor naprostowała Bosaka, ale to na próżno. Uważam, że narodowcy są przybudówką PISu, jak będą potrzebni to wtedy to wyjdzie i pójdą tam gdzie ich miejsce (do PIS) bo tam najbardziej pasują. Już to częściowo wyszło przed wyborami jak Bąkiewicz i spółka agitowali za Dudą. Byli potrzebni bo wynik był niepewny, to się musieli odkryć.

 11. ROMAN mówi

  ten, też chyba kupiony… nie, że źle powiedział tylko niepotrzebnie…

 12. Kwal mówi

  Protest w Warszawie 12.09.2020 przeciw korona szajbie. Wszyscy jedziemy do Warszawy…

 13. piotr mówi

  Przed bobasem czyli Bosakiem przestrzegał Zbigniew Modrzejewski oraz prezydent II RP Zbigniew Potocki.

 14. rebih mówi

  Stara się wszystkim przypodobać. Z tej mąki chleba nie będzie. Nie jestem zawiedziony, bo nigdy nie widziałem w nim wielkiego polityka na miarę dzisiejszych czasów. Drobne potknięcie, ale miejmy nadzieję, że doprowadzi do zmiany „frontmana” Konfederacji. Oby tylko na kogoś lepszego. Tylko – na kogo?

 15. antyPOPiS mówi

  Bosak zachował się pragmatycznie, budowa wokół maseczek centrum sporu ideologiczno -politycznego to dopiero hipokryzja. Uciążliwość maseczek to trzecio/czwarto-rzędny problem wobec konsekwencji gospodarczych i skutków społecznych jakie poniesiemy przez koszty patologi ekonomicznych „rozwiązań” rządzącej nowo-bolszewii, usprawiedliwianych „pandemią”. Dobre sondaże Konfederacji mobilizują wyznawców PiSiego socjalizmu do szukania „kwitów i haków” na prawdziwą prawicę, a to tłumaczy „moderowanie tematów” przez ichnich agitatorów by nastawiać opinie przeciwko Konfederacji…

 16. Darknes mówi

  Wszędzie,gdzie pisałem ze Bosak,jak i cała Konfituracja to plan B służb i pisu,zostawałwm nazywany trolem, ruską onucą itp. Jedyną naszą nadzieją był Pan Samosielec. Teraz wasze serca wzdychają do Brauna? Bo mówi co chcecie usłyszeć? Oj wy naiwni. Módlmy się,by Łukaszenka przetrwał syjonistyczny atak,bo będziemy na kolanach błagać go o azyl.

  1. antyPOPiS mówi

   @ Darknes , „Plan B” wobec kogo / czego? Albo, żyjesz w alternatywnej rzeczywistości, albo realizujesz wytyczne służb okupanta Palestyny i Polin w budowie. Plan A, parcho-PiSiej trollowni jest taki, że gdzie nie da się zwolenników Konfederacji przeciągnąć do PiSraelitów, tam trzeba zniechęcić ich do polityki w ogóle. Każdy sam może wyciągnąć wnioski co reprezentujesz, po tym co faktycznie pod tym kitem wciskasz …

   1. Darknes mówi

    Plan „B” wobec takich baranów jak ty,który uwierzył KONFITURACJI

    1. antyPOPiS mówi

     kacaPiSka amebo, baran przy tobie to wzór inteligencji. poparcie dla Konfederacji to nie wiara, tylko póki co, jedyny wybór w naszych realiach…

     1. Darknes mówi

      Pis też miał być lepszym wyborem! Nie jestem z pisu,poko i innych.Gardzę wszystkimi partiami,bo wszystkie dotąd grały do jednej bramki.

    2. antyPOPiS mówi

     „Kolego”, realia są takie że swoją postawą dajesz POdPiS in blanco/carte blanche dla post-magdalenkowejgo układu, Konfederacja sama w sobie jest bardziej zróżnicowana niż reszta „pierwszoligowej” sceny politycznej, a mimo to potrafi w wielu kwestiach zabierać głos o którym przez trzydzieści lat rządów pomazańców Kiszczaka nie można było pomarzyć, więc każdy atak na Konfederację jest wsparciem dla okrągłostołowców…

 17. Ayax mówi

  Pan Bosak chyba chce wygryźć Andruszkiewicza. Nie chcemy w Konfederacji takich pływaków a jeśli Pan myśli, ze przyciąga jakiś niezdecydowany elektorat to powiem, ze nie chcemy aby zmiękczano Konfederacje napływem wszelkiej maści mieszańców, bo nic z niej nie zostanie!

 18. Ireneusz mówi

  Więcej na Niego nikt z mojej rodziny i ja nie zagłosujemy, maseczki niech sam nosi do woli.

 19. Elżbieta mówi

  Ależ wysyp deklaracji przeciwko całej Konfederacji. Sympatykami Konfederacji na pewno nigdy nie byli, skoro po jednej wypowiedzi, jednego z polityków skreślają całą Konfederację. Śmieszne 🙂

  1. antyPOPiS mówi

   Racja Elżbieto, na różnych forach mobilizacja przebierańców przeciw Konfederacji, co musi dać do myślenia…

  2. ted mówi

   Nie skreślam Konfederacji. Skreślam pana Bosaka.

 20. ted mówi

  Pan Bosak skompromitowal się całkowicie. Konfederacja potrzebuje wyrazistego lidera, a nie przedszkolaka, który nakłania ludzi do chodzenia na smyczy i w kagańcu.

 21. Aga mówi

  Powinien się Pan wstydzić, panie Bosak. Nie można przyzwyczaić się do niszczenia swojego zdrowia.

 22. benedykt mówi

  Opinia jakich (niestety) wiele. Rzecz jednak w tym, że polityk jako osoba publiczna opowiadający takie nonsensy sam daje powód do utraty wiarygodności. To nie przekreśla w żadnym razie innych Konfederatów, z pewnością jednak sygnałem budującym nie jest. Problem w tym, że albo rozumiemy jak b. niebezpieczne jest skoszarowanie, zastraszenie i zaszufladkowanie ogółu fałszywą pandemią -jej niszczące skutki, i mówimy o tym głośno podpierając się ewidentnymi dowodami, albo wygłaszamy absurdalne (i równie niebezpieczne) „mądrości”.

  1. Elżbieta mówi

   Mam pytanie: czy wysłuchał Pan tej rozmowy i czy wybiera się Pan na protest do Warszawa 12.09, aby nie byc posądzony o hipokryzję? Gdyby miał Pan problem z dojazdem to są organizowane przejazdy autokarami z calej Polski. Można znaleźć pod hasłem Autobusem na protest.

   1. benedykt mówi

    Do Pani Elżbiety -pytanie było chyba do mnie : rozmowy faktycznie nie odsłuchałem, niemniej-niezależnie od kontekstu, uważam że słowa „da się do tego przyzwyczaić” odnośnie noszenia niczemu nie służących maseczek (oprócz zapewnionych problemów ze zdrowiem) są po prostu głupie i b. źle świadczą o ich autorze. Co do W-wy -12.09 bm. -bardzo dziękuję za informację o przejazdach, jeżeli tylko sytuacja osobista pozwoli, to najpewniej tam będę. Pozdrawiam.

 23. hens mówi

  Rzeczywiście, Bosak to polityk, czyli prostytutka. Należy pamiętać hołd złożony przez jego endecko-konserwatywne środowisko Putinowi po kolejnym wyborze na prezydenta. To nie jest przedstawiciel „Śmierć Wrogom Ojczyzny” ani „Bóg, Honor, Ojczyzna”. To polit-cwaniaczek. A maska spada mu już po pierwszych politycznych ruchach.

  1. fajera mówi

   może by tak czytać bardziej uważnie, powiedział też: „Natomiast to nie znaczy, że uważam, że wszyscy mamy się temu podporządkować i przyzwyczaić” bo jeśli są barany, które muszą to nosić to nikt im przecież nie zabroni

   1. hens mówi

    Już ja przeczytałem jego wypowiedź wystarczająco uważnie i żaden @Fajansiarz nie musi mnie poprawiać!

 24. Jarosław mówi

  Od dłuższego czasu wspieram finansowo również Media Narodowe. W związku z kolejną, moim zdaniem niedopuszczalną wypowiedzią Bosaka, zmniejszam obecnie przelewy o 2/3.

 25. Juzio mówi

  Z całym szacunkiem dla pana Krzysztofa. Pan Krzysztof powinien się jak najszybciej w tej sprawie rozmówić z panem Grzegorzem Braunem

 26. IK mówi

  Nie napiszę już nic więcej, bo szkoda czasu. Krążycie Szanowni Państwo dokoła istoty i praktycznie nikt jej nie widzi. Dzielicie scenę na lewactwo, prawicę, centrum bo taką retorykę narzuciły główne media. Nie stać Was na nic, co faktycznie otworzyłoby oczy, nie stać Was na nową prawdziwą percepcję tego co się na naszych oczach odbywa i kto za tym stoi. Piszecie tylko to co oni chcą abyście myśleli. Nasz polski Naród naprawdę wybito w jego najbardziej elitarnej części. Robiono to przez dziesiątki lat, zrobiono skutecznie. Aby wyrosła nowa elita potrzeba będzie wielu pokoleń, pracy w podziemiu i nauczania prawdziwej historii, która jak podkreśliłem wcześniej jest matką teraźniejszości. Bez tego nie zrozumiecie Państwo niczego.
  To ostatnie moje słowa, na dzień dzisiejszy naprawdę szkoda czasu. Pozdrawiam.
  PS. Nie jestem z zawodu historykiem.

 27. marju73 mówi

  A propo elity.
  Krzysztof Tołwiński „Agentura Amerykańsko Izraelska , wciągając w konflikt chce wygubić budującą się Polską Elitę” …YouTube

 28. bb mówi

  Głosowanie w sprawie złóż było jedyne słuszne. Złoża trzeba wydobywać bo inaczej nic z nich nie ma, a jeśli nie potrafią i nie chcą tego robić polskie firmy to trzeba udostępnić je zagranicznym.

 29. staho mówi

  Kundel nie ceni wolności bo nie zna ceny jaką trzeba zapłacić za jej odzyskanie . Głupiec to najłagodniejsze co można ci chłopvze powiedzieć , straciłeś w moich oczach wszystko . Nie ma w tobie wolnego ducha co mieszkał w naszych przodkach , odejdź z polityki bo zgube przyniesiesz.

 30. Walko mówi

  Teraz jest czas na zadanie tego pytania.
  Dlaczego pan Bosak został wytypowany jako przedstawiciel Konfederacji na kandydata na prezydenta?
  Jak to było? Jakie siły go wyniosły? Kto go lansował?
  Dlaczego nie wyłoniono Brauna?
  Ktoś zna szczegóły?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.