Bosak gościem TVP! Ostra dyskusja o rzekomej koalicji Konfederacji z PO i żydowskich roszczeniach [WIDEO]

26

Kandydat na prezydenta RP Krzysztof Bosak był gościem Danuty Holeckiej w programie „Gość Wiadomości”. Był to pierwszy występ Bosaka w TVP od czasu zgłoszenia kandydatury w wyścigu po urząd prezydenta. Już na samym początku programu Krzysztof Bosak wdał się w ostrą polemikę z prowadzącą wytykając Telewizji Polskiej ignorowanie go jako kandydata na prezydenta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

– To historyczne zaproszenie po pięciu latach rządów PiS-u – po raz pierwszy w tym programie gości ktoś ze środowiska niezależnej prawicy. Chciałbym pozdrowić wszystkich wyborców Konfederacji i sympatyków ideowej prawicy (…) Bardzo cieszę się, że mogę być w państwa programie po 3 miesiącach nieobecności w tej kampanii wyborczej w telewizji publicznej – rozpoczął kandydat Konfederacji.

Kiedy Danuta Holecka zaczęła zaprzeczać, Krzysztof Bosak poinformował opinię publiczną o tym, że TVP celowo nie chciała zapraszać go do swoich programów.
– Od trzech miesięcy, kiedy wygrałem prawybory Konfederacji nie byłem zapraszany do Telewizji Publicznej. (…) to co otrzymuje jako informacje z biura prasowego nasz personel – to że mogą być wszyscy posłowie Konfederacji poza mną. Bardzo się cieszę, że wreszcie ta zmowa milczenia i próba wyciszenia mnie została przerwana – mówił.

Kiedy prowadząca nie dawała za wygraną i zaprzeczała Krzysztof Bosak współczuł sytuacji dziennikarzy TVP, którzy według niego zostali „wprzęgnięci w aparat promocji jednej partii”.
Ja wiem, że niestety sytuacja dziennikarzy TVP jest bardzo trudna, bo rzeczywiście są wprzęgnięci w aparat promocji jednej partii politycznej. Zapewniam, że nasz ideał funkcjonowania mediów publicznych jest oparty na sprawiedliwym informowaniu o wszystkich opcjach, na prezentowaniu prawdy – zapewniał Bosak

Bosak po raz kolejny odciął się od informacji o rzekomych nieformalnych negocjacjach z Platformą Obywatelską. – Do takich rozmów nigdy nie doszło i nigdy nie dojdzie – zapewniał. Wypowiedź Marszałka Grodzkiego natychmiast zdementowałem. Żadnych takich rozmów nie było i nie będzie. To raczej politycy PiS-u i Platformy powinni rozważyć kogo zechcą poprzeć w drugiej turze wyborów prezydenckich, jeżeli Polacy zechcą wybrać mnie, jako reprezentanta niezależnych środowisk prawicowych, ideowej prawicy konserwatywnej, wolnościowej, patriotycznej – stwierdził kandydat.

Kandydat Konfederacji określał swój cel na najbliższe tygodnie. Krzysztof Bosak jest zmobilizowany, aby wygrać wybory prezydenckie.
Głównym celem jest Rafał Trzaskowski. Z nim wygrać w I turze, z prezydentem Andrzejem Dudą w II turze, dać prawdziwą alternatywę w duchu patriotycznym, wolnościowym i konserwatywnym – nie w słowach, a w czynach – deklarował kandydat.

Zdaniem Krzysztofa Bosaka prezydent Duda powinien wykorzystać wizytę w USA do jasnej i twardej deklaracji, że Polska nie zamierza respektować ustawy 447 i wypłacać bezpodstawnych roszczeń majątkowych dla środowisk żydowskich.

Na zakończenie kandydat wbił szpileczkę Telewizji Polskiej i zwrócił się do wyborców: Dziękuję bardzo za zaproszenie i apeluję do wszystkich o poszukiwanie niezależnych informacji na temat toczącej się kampanii wyborczej, programie Konfederacji i naszej aktywności.

Przeczytaj:

„Jesteście sadystami!” To nie Korea Północna, to Wrocław [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Jest chyba jakaś mobilizacja cenzorów. Jak na frondzie zostało napisane (jako komentarz), że PAD nie ujawnił aneksu do rozwiązanych WSI (artykuł Kuźmiuka zdaje się, że niby PAD obietnice wypełnił) to zaraz podtym była odpowiedź, że ubekom na tym zależy bo tylko WSI. Ale odpwiedzi na to, że powinna być dekomunizacja i lustracja totalna już zamieścić nie było można (captcha itp).

 2. verizanus mówi

  Jest chyba jakaś mobilizacja cenzorów. Na frondzie.pl jest chyba jakaś cenzura. Niejaki p. Kuźmiuk napisał artykuł o spełnionych obietnicach PAD. W komentarzach została przypomniana sprawa aneksu do rozwiązanych WSI. Ktoś odpisał, że to ubekom na tym zależy. Ale już odpowiedzi na to, że powinna być lustracja i dekomunizacja totalna już umieścić bo było można. Ciekawe dlaczego?

 3. Hammurabi mówi

  Po tym jakże krótkim wystąpieniu powszechna powinna stać się świadomość powodów, dla których Pan Bosak jest usuwany z przestrzeni medialnej.
  A swoją drogą… Ta „zwrotna” powinna zniknąć, jeśli to pani Holecka robi wywiad, choć przyznać trzeba, że Pan Bosak jest w stanie zapędzić w kozi róg sztab mędrców ze „zwrotnej”, nawet nie wspominając o takich „geniuszach” jak panowie Trzaskowski, Hołownia, Kamysz i Biedroń razem wzięci, byle rozmowa dotyczyła konkretów a nie wirtualnych murów i mostów.

 4. edekzzawody mówi

  Panie Bosak-gladka gaweda to za malo aby zostac Prezydentem RP.Prezentuje pan utopijny program nigdzie i przez nikogo nie prezentowany.Popieraja pana frustraci i ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia jak funkcjonuje panstwo.Ma pan wielka szanse zaprezentowac Konfederacje jako alternatywe dla Popisu a wypowiedzi panskie to slowoktok bez pokrycia.Konfederata Braun rozmienil sie calkowicie na drobne,drugi Wilk popiera Trzaskowskiego pan chce dawac 31200 zlotych wolnych od podatkow a zabierac 500 +,panie a co ma robic kobieta matka 6 tki dzieci na wsi gdzie do pracy najblizszej jest 100 km a ona musi je wyzywic?Glupoty pan opowiada.Rzad amerykanski trzesie swiatem czy sie nam podoba czy nie.Chce pan nas wepchac pod but niemiecko rosyjski?Panie ,wyspij sie pan dobrze,pospaceruj i zajmij konkretna praca.konkretna powiadam.Prezydentura to powazna rzecz.Za wysokie progi dla Sz.Pana.

  1. Felek mówi

   Zgadzam się w 100%.
   Pan Bosak jest małomiasteczkowym nowinkarzem.

  2. piotr mówi

   Krzysztof Zagozda: Konfederacja – klakierzy amerykańskich interesów?

  3. Elżbieta mówi

   Matka 6 tki dzieci za Bosaka => za rządów Konfederacji będzie mogła na wsi uprawiać ziemię, uczyć uprawy swoje dzieci a nie jeździć do pracy za grosze, a dzieci pozwalać wychowywać ideologom.

  4. Hania mówi

   Matka 6 dzieci ma zapewne męża,ojca tych dzieci, który pracuje i na dzień dobry okradają go z połowy wypracowanych pieniędzy a później dokradną jeszcze vatem w sklepie. Rodzina , której tzw.panstwo nie okradnie poradzi sobie bez tego demoralizującego 500+. A dzieciom buty kupi matka i ojciec a nie pan Morawiecki . Dziwię się,że wielu tego nie rozumie i godzi się na takie upodlenie.

  5. J.M.Janowski mówi

   Zgadzam się ze stwierdzeniem, że „program” Bosaka, szczególnie w kwestii składek ZUS-owskich, jest nie tylko utopijny ale wręcz niezwyk;le groźny. Bosak nie nadaje się na prezydenta bo jest jeszcze emocjonalnie niedojrzały !

  6. Husar mówi

   Niech mi Pan powie która odpowiedzialna osoba robi sobie szescioro dzieci nie mając na to środków i dlaczego my którzy też mamy dzieci mamy za to odpowiadać. Po drugie rząd aby dać Ci 500 musi ci zabrać 700 pieniądze z nieba nie lecą P. Bosak ma najlepszy program

  7. Andrzej mówi

   Edekzzawody-nic tylko na prezydenta…

 5. Maniek mówi

  oj Edek Edek ” matka 6 tki dzieci na wsi gdzie do pracy najbliższej jest 100 km” A czyja to wina, PISU, przecież oni rządzą i jak mogą pozwolić żeby matka dojeżdżała 100 km? A gdzie jej mąż? Co za brednie. Oj prosty chłopie, idź się i skomplikuj. I do roboty zamiast pisać tu głupoty

 6. Hammurabi mówi

  Szanowny panie nie ma nic gorszego dla ludzi, jak radosne „rozdawnictwo” pieniędzy za to tylko, że istnieją. Jest to nic innego, jak hodowla patologii.
  Kiedy się przyjrzeć to nie sposób pominąć faktu żerowania na tym rozdawnictwie przez dość szeroką grupę ludzi cierpiących na daleko zaawansowane lenistwo. Przypadłość ta ma tyle wytłumaczeń, ilu radosnych idiotów mości się na stolcach, stołkach i stołeczkach. Wygląda to już karykaturalnie wręcz, bo leń, nierób i obibok nabiera więcej praw od tego durnia, który codziennie chodzi do roboty i ma o kilka groszy więcej niż próg gwarantujący pomoc państwa, czy pomoc społeczną.
  Wygląda to tak, że gostek o szympansim wyrazie twarzy, patrzący tępo na świat zna na wyrywki swoje prawa, wie gdzie i kiedy pójść, by się „załapać”!
  Nikomu do głowy nie przyjdzie, że skoro gmina, miasto czy powiat wypłaca jakieś pieniądze, powinien oczekiwać jakiegoś ekwiwalentu ze strony biorców, choćby przy robotach publicznych.
  Co? Takie postawienie sprawy byłoby jakąś ujmą na honorze?
  Przytacza pan przykład kobiety, matki sześciorga dzieci, mającej 100 kilometrów do najbliższej pracy…
  Pierwsze to gdzie leży takie miejsce oddalone o taki szmat drogi od „pracy”?
  Drugie to czy owa kobieta i jej partner byli obecni przy poczęciu pociech?
  Trzecie to jeśli choć jedno z rodziców pracuje, w przypadku wdrożenia ulg podatkowych owi ludzie niczego nie stracą. Przeciwnie zyskają i to sporo.
  Więcej, połączenie 500+ z pracą wydaje się być doskonałym przyczynkiem do zmiany realiów na dzisiejszym rynku pracy, gdzie pomimo podniesienia stawki minimalnej do 2600 zł i godzinowej do 17 zł zaczyna się odczuwać brak ludzi co z kolei skutkuje wchodzeniem na rynek migrantów.
  Wystarczy policzyć i nie kierować się emocjami.
  Pisze pan również, że cyt: „Rząd amerykański trzęsie światem czy się nam podoba czy nie”… Idąc tokiem pańskiego rozumowania kiedyś, kiedy światem trzęsły supermocarstwa europejskie, kiedy Polskę wymazywano z map, kiedy Polaków mordowano i wykorzystywano jakikolwiek bunt, próby oswobodzenia się i walka były czym? No? Proszę łaskawie powiedzieć!
  Co innego rozmowa i dyskusja a co innego przytakiwanie. Ustawa 447 jest zwykłym przejawem międzynarodowego bandytyzmu. Jeśli jednak nie będziemy protestować, narzucą ją nam przy pomocy naszych rodzimych „polityków” wpatrzonych w amerykańskie środowiska żydowskie, niczym przysłowiowa „świnia w niebo”.
  Panu zdaje się nie przeszkadza retoryka grossów, chowańców, grabowskich, engelkingów i całej zgrai innych piewców żydowskiego szlachectwa niszczonego przez polski prymitywizm, tak?
  Skoro więc o pracy pan zechciał na koniec swego wywodu wspomnieć, to w jej ramach zalecam powtórkę z historii tej najnowszej i tej nieco dalszej, zakurzonej i zapomnianej przez tak wielu. Z niej bowiem płynie wiedza, której tak bardzo pany brakuje.

  1. Xyz mówi

   Hammurabi, rozpisał się Pan a do tępego łba i tak to nie dotrze…

  2. Hammurabi mówi

   Bo w naiwności swojej mam nadzieję, że coś kiedyś dotrze do zakutych łbów osadzonych w wirtualnym świecie. Trzeba próbować, trzeba tłumaczyć póki jeszcze jest o co walczyć słowem a nie wzorem naszych przodków już tylko z bronią w ręku.

 7. piotr mówi

  Amerykanie przyznają oficjalnie. Trwają rozmowy z rządem PiS w sprawie roszczeń żydowskich.

 8. piotr mówi

  AMBASADOR IZRAELA: O KWESTII ŻYDOWSKICH ROSZCZEŃ POWINNO SIĘ ROZMAWIAĆ, ALE NIE W MEDIACH.

 9. jacek mówi

  Bosak jest po prostu bardzo inteligentnym gościem, a takich boi się PIS…

 10. marju73 mówi

  Zzawody nie widać że obecnie państwo (w tym) polskie funkcjonuje jak struktura mafijna i rzeczywiście ta wiedza jest bardzo frustrująca gdy owoce pracy jednostki zżerają struktury mafijnego państwa i powiązane z nimi struktury globalnego nadpaństwa.Może warto się zastanowić kto trzęsie amerykańskim rządem i co z tego wynika? Chyba że zastanawianie się nad tym to zbyt poważna rzecz i za wysokie progi dla Sz. Pana.

 11. ikss67 mówi

  Ja zostawiłbym 500+, po prostu należałoby rolować ten social i traktować go jako zło konieczne. Pewien kompromis, niestety. Bo faktycznie, musimy pamietać, że nie każdy myśli kategoriami przedsiębiorcy. Bardziej biorcy. I tutaj wspomniana matka 6 dzieci, często bez większego wykształcenia i ambicji,polegająca na swoim partnerze w kwestii dochodowej, to ona właściwie otrzymuje pensję „za dzieci”. W końcu ktoś te dzieci musi robic. Nie zrobi ich ambitna kobieta, ajesli to wyjątkowy okaz. Dzisiaj więcej niż dwoje dzieci to wynik dobrze zarabiajacego męża (kobiety wykształcone) lub efekt „gosposi” (model wiejski) Pamiętajmy, że brakuje ludzi do roboty, brakuje cieśli, murarzy, spawaczy i szybko nie wróćą z zagranicy. Więc musimy ich narobić. A kto ich nie narobi jak „model wiejski” ??? Tak więc 500+ choć jest to zło konieczne, powinien zostać doputy nie wzrośnie istotnie poziom zarobków do poziomu co najmniej włoskiego. pozdro

  1. Hammurabi mówi

   Ktoś musi te dzieci robić… Dobre sobie! Tyle, że inni muszą na utrzymanie tych „dzieci” pracować i łożyć. A „dzieci”? „Dzieci” nauczone od niemowlęctwa kombinowania, pogardy dla uczciwej pracy prędzej dadzą się poćwiartować, niż skalają swe ręce pracą.

 12. ROMAN mówi

  byliśmy przekonani, że pis to swoi, a się okazało, że jacyś tacy obcy…

 13. RobertC mówi

  1) Duduś nie jest wygrać wyborów z I-ej turze;
  2) Po ostatnich analizach wyborczych okazuje się, że kto wygra w II-ej turze – rozstrzygają głosy wyborców posła-kandydata na (p)rezydenta Krzysztofa Bosaka vel Mordechaja Jajko vel 'Aj waj’ Onana Barbarzyńcy – 40-letniego faceta, który w ciągu całego swojego życia nie zhańbił się uczciwą pracą…;
  czyli zwolennicy Konfabulacji mają [wielce!] fikcyjny tzw. 'wybór’ między P(aństwem)i(nwigilacji)S(połecznej)-żydokomuną a euro(pejsatą)-komuną!
  To przypomina wybór między dżumą czy cholerą – koniec jest podobny!

 14. ROMAN mówi

  28.6. na obecnie urzędującego, głosy oddadzą boty…

 15. Mario mówi

  Cwaniaczek który nie ma ani wykształcenia ani majątku bo tylko gadać potrafi.Nigdy uczciwie nie pracował a ludzie i Polska to tylko pretekst do tego by dorwać się do KORYTA.Ciągłe skarżenie się że go nie dopuszczają do TVP i nic więcej.Wykup sobie kolego czas antenowy i tyle.Nie stać cię?Pewnie bo żaden z banków w Polsce nie uznał cię jako wiarygodnego kredytobiorcę.Wszyscy odmówili ci kredytu!Dlaczego?Bo w wieku 40 lat jesteś gołodupcem!Nie przez przypadek w Warszawie obok banerów Bosaka pojawiły się banery Czaskowskiego a potem banery Bosaka w ogóle zniknęły.Nie przez przypadek tak się Bosak płaszczył na spotkaniu Grodzkim i gdyby mógł to ucałowałby jego rece!Nie o Polskę ci chodzi oszuście a o własną karierę!Głupi ten kto jeszcze wierzy ludziom z Końfederacji!

 16. WIR to podstawa mówi

  TYKLO Tanajło i Jakubiak mówią o WIR – więc reszta kandydatów dla prawdziwego Polaka Patrioty odpada Jacku – doucz się z WIR-u

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.