Bosak apeluje o zniesienie restrykcji uderzających w turystykę: „Rządowy bon turystyczny to kiełbasa wyborcza” [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. Konfederacja
0

W niedzielę (31.05.2020), podczas konferencji prasowej w Gdyni, kandydat Konfederacji na prezydenta, Krzysztof Bosak, zaapelował do rządu o natychmiastowe zniesienie restrykcji epidemicznych uderzających w turystykę. Wskazał, że zapowiedziany przez rząd bon turystyczny to kiełbasa wyborcza, a nie realna pomoc. Podkreślił, że program nie jest przygotowany, a rząd nie ma koncepcji, w jaki sposób zasilić tymi pieniędzmi branżę turystyczną.

– To, w jaki sposób rząd uchyla ograniczenia nałożone na gospodarkę, jest skandalem. To nie odbywa się zgodnie z żadnym przewidywalnym planem umożliwiającym planowanie gospodarcze. Apeluję do rządu, żeby zamiast serwować kiełbasę wyborczą w postaci bonu turystycznego, w pierwszej kolejności zlikwidował te ograniczenia – oświadczył Bosak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas konferencji prasowej jedna z dziennikarek zapytała, czy Bosak jest kandydatem „jednoznacznie prounijnym”. Zaskoczony poseł odparł natychmiast: „Ja w ogóle nie jestem politykiem prounijnym, w żadnym sensie”.

Jestem zwolennikiem pokojowej współpracy narodów europejskich, jestem zwolennikiem współpracy gospodarczej, kulturalnej i obronnej. Uważam, że ramą współpracy obronnej jest NATO. Nie jestem zwolennikiem Unii Europejskiej, jestem zwolennikiem współpracy europejskiej – wyjaśnił kandydat Konfederacji i wskazał, że można handlować z Unią Europejską nie będąc jej członkiem, a najlepszym tego przykładem jest Polska w okresie przedakcesyjnym. Bosak podkreślił także, że jest zwolennikiem traktatu z Schengen, dopóki nie ma problemów z nielegalną imigracją.

Polska turystyka potrzebuje naszego wsparcia!

Polska turystyka potrzebuje naszego wsparcia! #Bosak2020

Posted by Konfederacja on Sunday, May 31, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Pierwsza ustawa prezydenta Bosaka? „Łatwiejszy dostęp do broni. Aktualnie jesteśmy rozbrojonym narodem”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.