Bojownicy ISIS deportowani do Niemiec. Merkel: będziemy ich kontrolować

fot. Twitter
3

Zgodnie z zapowiedzią Turcji, do Niemiec zostaną deportowani wszyscy bojownicy ISIS, którzy się z nich wywodzą. Turecki rząd dość miał już brania odpowiedzialności za naiwność i głupotę Europy. Teraz Niemcy muszą zająć się niechcianą przesyłką.

Turcja nie rzuca słów na wiatr. Jak zapowiadano kilka dni wcześniej, islamscy terroryści posiadający europejskie obywatelstwo będą odsyłani do krajów, z których przybyli. Ich uczestnictwo w konflikcie na bliskim wschodzie sprawiło wiele problemów państwu, które nie ma zamiaru ponosić konsekwencji błędnych decyzji przywódców Unii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na temat deportacji musiała wypowiedzieć się Angele Merkel, jednak jej słowa ciężko uznać za uspokajający. Kanclerz Niemiec zapowiedziała, iż niemieckie służby zrobią wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo obywatelom oraz stabilność kraju. Mimo wszystkich zapewnień i obietnic, nie sposób uwierzyć w realność obietnic.

Niemcami wstrząsają wciąż kolejne ataki z udziałem nielegalnych imigrantów. Niestety, są one udziałem i tych całkiem legalnie przyjętych, jak i witanych swego czasu z otwartymi ramionami. Pewne jest, że Merkel nie ma dość siły, aby zagwarantować bezpieczeństwo obywatelom w obecnej sytuacji. Co dopiero mówić o chwili, gdy pojawią się „prawdziwi terroryści”.

Źródło: Twitter.com

przeczytaj również:

Barbarzyństwo! Lewackie bojówki profanują i palą kościoły w Chile [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Elżbieta mówi

  Pani Joanna Teglund zwracała uwagę na to, że przyjąć deportowanych ma ten kraj, przez którego granicę jako pierwszą dostali się do Europy. Twierdziła, że dla wielu była to Polska…

 2. robert mówi

  List otwarty niemieckiej aktorki do Angeli Merkel. | wolna-polskla.pl

 3. MACIEJ mówi

  „… za naiwność i głupotę Europy.” ? – żeby to tylko była naiwność i głupota..
  „… błędnych decyzji przywódców Unii.” ? – błędnych? przecież wszystko idzie zgodnie z planem..
  „… niemieckie służby zrobią wszystko żeby zapewnić bezpieczeństwo obywatelom …” ? – a czy w tej bajce będą smoki?
  W lesie drzew jest sporo, spokojnie można by zmieścić wszystkich, jeden obok drugiego, gałąź przy gałęzi, komisarz przy komisarzu.. No i dla klimatu by coś zrobili, w końcu mniej CO2 dostałoby się do atmosfery. Potem ich rodziny zjedliby ich zwłoki, także dla dobra natury, tak żeby jeszcze bardziej ograniczyć emisję „naszej aktualnej nemesis”, niewidzialnego mordercy na zlecenie, opodatkowanego ale niedającego się zmierzyć, finalnego kata ludzkości – dwutlenku wyngla, przy którym ten cały ISIS to pikuś.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.