Błazenada Róży Thun na antenie TVN24

Biedroń i Thun
16

Podczas niedzielnego (26.05,2024 r.) odcinka programu „Kawa na ławę” w TVN24 dyskutowano m.in. na temat nowej komisji ds. badania wpływów rosyjskich i białoruskich. W trakcie rozmowy skompromitowała się Róża Thun z Trzeciej Drogi (wcześniej KO).

W trakcie rozmowy Stanisław Tyszka z Konfederacji stwierdził, że Thun i Robert Biedroń działają przeciwko interesom Polski i Polaków, co merytorycznie punktował. Poseł Konfederacji wskazał, że to oni głosowali za dyrektywą budynkową, paktem migracyjnym i popiera odebranie Polsce prawa weta, na co kobieta wręcz idiotycznie odpowiadała „wpływy rosyjskie”, żałośnie sugerując, że wskazywanie na jej niegodne występki w Parlamencie Europejskim stoją w opozycji do polskiej racji stanu.
To się w głowie nie mieści – nieudolnie broniła się Róża Thun. – Lepiej, żeby pana kolega Orban blokował 50 miliardów dla Ukrainy. Wpływy rosyjskie proszę pana ewidentne – z nerwowym uśmieszkiem przekrzykiwała posła Konfederacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

ONZ nakazuje Izraelowi wstrzymanie ofensywy i zaprzestanie mordowania cywilów! Żydzi lekceważą orzeczenie!

Wynurzenia Róży Thun: „Polska jest krajem, który ciąży!” Czy ktoś taki może być Polakiem? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. gal mówi

  To babsko slynie z polakozerczych wynurzen. W II RP za taka postawe dostalaby po pysku, w na granicy kopa w duzy tlusty zad. A podel wyladowalby w zakladzie bez klamek. To strasznie przykre ze takie gnidy reprezentuja Polske.

 2. shadow mówi

  @ Gal- masz rację, to jest gnida do tego brudna szmata.

 3. Boleslaw mówi

  Dlaczego ta wredna zydowka jeszcze ma obywatelstwo Polskie i jest w POLSKIM RZDZIE??? Powinna byc skazana i miec zakaz wjazdu do POLSKI!!

 4. Hammurabi mówi

  No dobrze ale kim lub bardziej czym są ci, którzy na takie coś głosują?
  Chyba, że wybory to taka sama gramatura jak jej patriotyzm, czyli reżyseria i za udział wzięli.

 5. Jaś mówi

  Wybory to fikcja, najlepszym przykładem może być płemił i doktor rzucony w kamasze. Zniszczyli Polskę przez 8 lat nieudolnych rządów, prywatyzując i fundując pracę do śmierci…

 6. Jaś mówi

  Koalicja 13 grudnia wzoruje się na PZPR ( ZOMO ), a skrót rozszyfrował komuch Moczulski, natomiast notoryczny kłamca pachołek rosyji płemieł, nazwał tak PiS ( płatni zdrajcy pachołki rosyji ).

 7. Flex mówi

  Taka Pani Róża Thun von Klinkerhoffen czy jak jej tam, tak jak pozostała lewacko – liberalna sitwa jako dobrodzieja i pracodawcę traktuje UE, a nie polskich podatników, którzy ciężko tyrają, by potem z ich podatków opłacić składki do UE. Po dostaniu się na europejskie „salony” eurokołchozowa zgnilizna w zastraszającym tempie przeżera mózgi. Już po jednej kadencji w eurochlewie 80% posłów kwalifikuje się na półroczny, reedukacyjny obóz pracy fizycznej, by zobaczyć, skąd się brały środki na ich diety!

 8. Nznsjs mówi

  To jest śmieszne, kto głosuje na Biedronia i Thun? To chyba ludzie którzy ich nie czytają i nie słuchają, przecież to są deb…e, jeden głupszy od drugiego

 9. Hammurabi mówi

  @Nznsjs
  Wybory to ponoć święto demokracji…
  Pod warunkiem, że są uczciwe. To, co się działo za czasów komuny kiedy to za sprawą nadgorliwości „aktywu” świecznikowi towarzysze otrzymywali w porywach nawet ponad sto procent głosów a poziom dziewięćdziesięciu ośmiu, dziewięciu był normą, wcale nie umarło wraz z sekretarzami komitetów.
  Wówczas wszyscy wiedzieli, że wyniki spędu obywateli do urn są znane na długo przed otwarciem lokali wyborczych.
  Przeciwnie, to „sterowanie” i wyborcze machlojki, manipulacje miejscami na listach, kupczenie tzw. „jedynkami” a na koniec sam system wyborczy tworzą klimat sprzyjający manipulowaniem wynikami trwają, są udoskonalane, zbro.
  I tak oto w poselskich ławach zasiadają ludzie wykształceni, często z naukowym dorobkiem obok prymitywów zbijających kapitał na machaniu sztucznymi penisami, ludzie zapatrzeni w wizję pęczniejącego stanu kont a zwłaszcza już takie pękate konta posiadający.
  Wszystkich tych ludzi łączy jedno. Mianowicie pełna dyspozycyjność i brak kręgosłupów moralnych.
  Gdzie, na jakim kontynencie, w jakim kraju „bohaterowie” słuchowiska pt. „Sowa i Przyjaciele” mogliby dalej egzystować w politycznym życiu? Gdzie do władzy mógłby powracać ktoś z niezmywalnym piętnem sługusa śmiertelnie wrogiej krajowi wyborców sąsiedniej nacji, bądź jawnie obnoszący się z dewiacją seksualną?
  Gdzie polityk rżnący nieletnią Rusłanę w podkarpackim burdelu wciąż byłby tuzem partyjnym, pomimo wiedzy o możliwości szantażu służb i to nie tylko tych „polskich”?
  Prawdę mówiąc nigdzie. Nawet w afrykańskich bantustanach takie indywidua w najlepszym wypadku lądowałyby na śmietniku politycznej historii.
  Inaczej mówiąc gówno zawsze z prądem płynie. Jedynie szlachetne ryby płyną pod prąd i dotyczy to zarówno „wybrańców ludu” jak i elektoratu.

 10. adam mówi

  To co sie dzieje na granicy wschodniej to jest Kabaret.Jest tam Wojsko co niemorze urzywac Broni.Jak ta obrona kraju moze byc skuteczna gdy wojsko niemorze Strzelac do wroga.Minowac przejsc.Ta cala Hucpa Kosztuje Nas Miliony zlotych.Wysylamy tysiace nierobow do pilnowania granic by zaden uchodzca niedoznal stresu moralnego i fizycznego kiedy Silowo-Nielegalnie przekracza NASZE Granice.Co jeszcze Wymysli ta demokratycznie wybrana Wladza by colnac nas do niewolnictwa.Juz jestesmy uzaleznieni od pseldo przyjaciul poprzez zaciagniete PORZYCZKI- KTORE TRZEBA SPLACAC

 11. Krzysztof mówi

  Polacy , dlaczego głosujecie na wrogów Polski jak widzę tego tłustego babola to mam odruchy wymiotne , ale jak już otworzy paszczę to rzygam , sam jej widok działa na mnie negatywnie. zaciekły wróg Polaków , sabotażystka , żeby gorzej tego czegoś nie określić . Mam nadzieje , że takie pasożyty i zdrajcy już nie przejdą w żadnych wyborach ! Niech cię piekło pochłonie tfun i to jeszcze dzisiaj !

 12. Głowacki mówi

  Jest powiedzenie; wszystko w naszych rękach! Widać, że z naszymi głowami coś nie tak…

 13. Jaś mówi

  Mam nadzieje , że takie pasożyty i zdrajcy już nie przejdą w żadnych wyborach ! Niech cię piekło pochłonie TFUUUUUn i TFUUUUUsku!

 14. Flex mówi

  @ Jaś Nadzieję mieć trzeba, ale nie oderwaną od rzeczywistości. W polskim systemie te, tak jak pozostałe wybory to tylko formalne zatwierdzenie decyzji wodzów partyjnych chlewów, komu z zasłużonych lub zbyt popularnych, dać miejsce biorące na liście do eurotuczarni. Resztę zrobi „ciemny lud” sterowany przez mainstreamowe media.

 15. Zawodowy Polak mówi

  Widzę po komentarzach, że durne goje dalej wierzą w wybory i magię demokracji liberalnej!

 16. andrzej mówi

  Jedna z wielu niezliczonych czarownic Lucyfera!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.