Bezczelność! Polska Federacja Szpitali apeluje do przedsiębiorców, żeby udzielali rabatów lekarzom walczącym z pandemią

fot. pixabay
4

W poniedziałek (15.03.2021) Polska Federacja Szpitali poinformowała o rozpoczęciu akcji „Rabat dla Medyka”. – PFSz zwraca się z apelem do przedsiębiorców, których sytuacja nie uległa pogorszeniu albo uległa poprawie w czasach pandemii COVID-19 o udzielanie rabatów medykom walczącym z pandemią COVID-19 w podmiotach leczniczych. Nasza akcja jest podyktowana wdzięcznością dla Bohaterów Medycznych i chęcią wywarcia wpływu na polepszenie sytuacji Medyków w obliczu trudnej sytuacji szpitali – czytamy na stronie organizacji.

– Do akcji zapraszamy firmy zrzeszone w największych organizacjach pracodawców, przede wszystkim organizacji, do której należy PFSz: Pracodawcy RP. Prosimy także naszych partnerów z zespołu Trójstronnego ds Ochrony Zdrowia: Konfederację Lewiatan, Business Centre Club oraz Związek Rzemiosła Polskiego  o przyłączenie się do akcji i jej rozpropagowanie wśród swoich członków. Zapraszamy także wszystkie inne podmioty gospodarcze do udziału – pisze PFSz i zapewnia, że akcja „Rabat dla Medyka” ma charakter „całkowicie dobrowolny”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PFSz wskazuje, że tego typu akcje są prowadzone w innych krajach i stanowią „jeden z przejawów dobrej odpowiedzialności społecznej przedsiębiorców”. Pomysłodawcą akcji „Rabat dla Medyka” jest prezes PFSz, prof. Jarosław Fedorowski.

Bezczelność tego apelu wykracza poza skalę. Polacy odcięci od szpitali, teleporada jako podstawowa metoda leczenia, dodatek za „walkę z covid” w wysokości drugiej pensji, a lekarzom jeszcze mało i chcą rabatów. Oto kilka komentarzy, które internauci zamieścili w odpowiedzi na apel PFSz. Są to wpisy reprezentatywne. Nie ma ani jednego komentarza popierającego akcję „Rabat dla Medyka”.

Źródło informacji: pfsz.org, Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Polacy do piachu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Obrzydliwe mówi

  Podpisuję się POD WSZYSTKIMI komentarzami powyżej !!!! HIENY CMENTARNE ,nie Słuzba Zdrowia. Z małymi wyjatkami. Oni WIDZĄ prawdę i mają w tym ,co się dzieje WSPÓŁudział. Kolaboracja. Mam nadzieję ,ze przyjdzie dzien sądu.

 2. santana mówi

  Ten burdel z leczeniem będzie trwał nadal, bo te prostytutki medyczne nie zrezygnują z dodatkowego hajsu za leżenie wentylem do góry. Co ta federacja szpitali wypichciła, to cyrk Monty Pythona do sześcianu. Oni nawet wstydu nie mają.

 3. boruwa mówi

  Rabaty??? Raczej dwa baty! La curva pericolosa! Przecież na początku tej niby-pandemii lekarze odmówili leczenia, jako że boją się o zarażenie, nie pamiętacie? Może teraz z kolei wojsko odmówi walki, kiedy wybuchnie wojna z obawy o śmierć czy kalectwo? Niech ich wszystkich ślacek…

 4. Boguslaw mówi

  Ludzie!
  Przeciez to oni, majac odpowiednie informacje, sa tymi, ktorzy majac chronic nasze zdrowie, zobowiazani sa na nazwanie wszystkich tych parszywych trikow, umozliwiajacych wprowadzenie tej niedopuszczalnej, morderczej akcji, rujnowania naszego zdrowia i gospodarki!
  Oni, mimo, ze przysiegali, swoim egoizmem teraz niosa za to odpowiedzialnosc: za brak wynikow sekcji zwlok, za brak wyizolowania DNA wirusa, za wprowadzenie nienadajacych sie kompletnie testow, ktore napedzaja tylko te chorobe, nazwania procesow chorobowych i odpowiednich metod walki z nimi, zamiast tych debilnych masek i morderczych wstrzykniec´ diabla!
  Jest to odwracanie calej sytuacji do gory nogami, i kompletne duraczenie w glowach , kompletnie zdezorientowanych i zdesperowanych, pacjentow!
  Istnieje mnostwo studiow medycznych, dowodzacych nieskutecznosc uzywania masek oraz szczepionek, do ktorych lekarze maja przeciez bezposredni dostep!
  Wszystkie te bandyckie dzialania nierzadu, winny byc przez nich natychmiast SKOMPROMITOWANE i odrzucone!
  Przy wlasciwie zastosowanych metodach medycznych, nie byloby tyle powiklan tej choroby, niepotrzebnych ofiar niewlasciwie ” leczonych” pacjentow, strachu calego spoleczenstwa, 100.00 NIEPOTRZEBNYCH ofiar naszych Rodakow, kolosalnych strat gospodarczych i calych lat naszego zycia!
  Przez lata zostali wychowani nie w sluzbie zdrowia pacjentow, tylko w bezposredniej zaleznosci finansowej od farmy i jakichs tam ZDRADZIECKICH izb lekarskich, ciagnac z tego znaczne finansowe profity!
  TO ONI NAS WLASCIWIE ZDRADZILI!
  Najpierw pomogli stworzyc problem z ta PLANDEMONIA i teraz stosuja jeszcze niewlasciwe metody jej pokonania/ leczenia ( ZABIJANIA)
  WLASNIE TO ONI NIOSA ZA TO GLOWNA ODPOWIEDZIALNOSC!,
  I teraz w ich rekach lezy, wyciagniecie nas wszystkich z tego gówna, gdyz tylko oni maja w reku KOMPROMITUJACE FAKTY i informacje, dotyczace tej choroby!
  Proponuje: zamiast udzielac rabatow, plujmy im w zdradziecka lekarska morde, tak dlugo, az ich ruszy sumienie! Nie musieliby sie teraz tak poswiecac i jakoby ryzykowac swojego zycia, jakby od poczatku pozostali nam wierni, jako nasi lekarze!
  Zwroccie uwage, jak brna dalej, namawiajac kolejnych, zdesperowanych pacjentow na trujace szczepionki i pewna smierc! HA`NBA!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.