Bezczelność PO nie ma granic! Poseł Neumann: prezydentura HGW to pomoc dla lokatorów reprywatyzowanych kamienic. VIDEO

fot. twitter
6

Z dzisiejszego wywiadu Roberta Mazurka z posłem PO, Sławomirem Neumannem, dowiedzieliśmy się, że prezydent Warszawy to wspaniała osoba, pomagająca lokatorom wyrzucanym z reprywatyzowanych kamienic. „Hanna Gronkiewicz-Waltz i jej prezydentura to pomoc lokatorom z kamienic, które były przejmowane przez ludzi, którzy w ramach reprywatyzacji przejmowali te nieruchomości.” – oświadczył Neumann.

Według posła PO narracja komisji ds. reprywatyzacji jest zakłamana, bo „dzięki uchwałom rady miasta i działaniom prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz od kilku lat ci lokatorzy dostają szanse na mieszkania.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Robert Mazurek skwitował rewelacje Neumanna krótko: „Miliony słuchaczy parskają teraz ze śmiechu.” Niezrażony Neumann odparł, że to dlatego, bo nie znają prawdy.

Jak to skomentować? Na usta cisną się wyrazy niecenzuralne, ale powiemy tak: Panie Neumann, baju baju, chłop śliwy rwie, a ino ich dwie. Na takim „baju, baju” to wy daleko nie zajedziecie. Ale róbcie tak dalej. Wasza bezczelność już obróciła się przeciwko wam, a z czasem pogrąży was po szyję. I dobrze!

Źródło: rmf24.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Żydzi tak już mają. To się nazywa pilpulizm.

 2. janek mówi

  Lichwiarz lichwiarzowi oka nie wykole. I jeszcze te tumanienie gojów w talmudycznych mędiach:))) pt.: że to świetny fachowiec (po genderowemu: fachówka:) ) i zdolny specjalista/-stka:))))

 3. gojek mówi

  o żydowskich obyczajach pięknie mówił ks. prof. W. Chrostowski „O dialogu z żydami”
  to, co robi peło, nowośmieszni i czerwone odnogi marksizmu to czyste żydostwo.

 4. iks igrek mówi

  Ostatnio we wiadomościach pokazali całe to towarzystwo razem, zrobiłem stopklatkę, okazało się że wszyscy to post żydzi. To jakaś masakra. Nie ma Polaków z dziada pradziada w PO?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.