Bezczelność! Ambasador Izraela ponagla Polskę ws. roszczeń żydowskich: „Sprawę mienia bezspadkowego trzeba rozwiązać” [WIDEO]

ambasador Izraela Alexander Ben Zvi/ fot. screen
12

W czwartek (9.01.2020) ambasador Izraela Alexander Ben Zvi był gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Zapytany o kwestię roszczeń do mienia bezspadkowego po zamordowanych przez Niemców Żydach będących polskimi obywatelami, ambasador Ben Zvi oświadczył: – Polska podpisała Deklarację Terezińską. W tej deklaracji mówi się o tym, że każdy kraj, gdzie są takie sprawy majątkowe, musi to rozwiązać. Nie powiedziano jak to ma być rozwiązane. Sprawę prowadzi nie państwo Izrael, tylko organizacje żydowskie.

Jako jedną z metod rozwiązania sprawy mienia bezspadkowego ambasador Izraela podał umowę pomiędzy gminą żydowską w danym państwie i władzami tego państwa. Powiedział, że przed ustaleniem kwestii technicznych należy zacząć rozmowę w sprawie załatwienia kwestii mienia bezspadkowego. – Ja nie wiem, jakie będzie rozwiązanie, ale musimy zacząć – podsumował Ben Zvi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niech naszą odpowiedzią na bezczelne ponaglenia ze strony ambasadora Izraela będzie podpisanie się pod obywatelskim projektem ustawy Stop447. To już ostatni moment, żeby pobrać kartę podpisową, wypełnić i wysłać na podany na niej adres. Link do pobrania karty TUTAJ

Źródło informacji i cytatów: Twitter/Rozmowa RMF

Przeczytaj:

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Jak wiem, jak to rozwiązać. Zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem.

  1. anonim mówi

   I przepędzić na 7 wiatrów wszystkich podżegaczy mówiacych po polsku. Niech ujadaja ale poza granicami Polski, a z czasem opinia przestanie słuchać ich zjadliwych bredni.

 2. Tomek mówi

  Nic nie dostaniecie, trzeba wam podziękować i won z naszego kraju. Z rzydami są wiecznie problemy, Palestyńczyków niszczyciel i nas też chcecie zniszczyć.

 3. bb. mówi

  o odszkodwania – setki miliardów dolarow – za komunistyczne zbrodnie i złodziejstwo na narodzie polskim nalezy zwrócic się do tego ignoranta obleśnego. sprawstwo kierownicze i wykonawcze to jego ojca, dziadka, wujkow, itp. zydokomunistów robota! Sami PRAWDZIWI Zydzi w Izraelu są przeciwko zydokomuchom i wszelkim ADL z Foxmannem na czele!

 4. Zbigniew mówi

  W pierwszym rzedzie spraw on jest Ukraincem.

 5. Mietek mówi

  W Sosnowcu na tzw. Patelni w dn. 8.01 przed godz.15 zbierano podpisy za ustawą „przeciw 447”. W pewnym momencie zjawił się patrol policji, wylegitymowali zbierającego podpisy i sprawdzono pozwolenie, po czym policjanci poszli. Okazało się, że policję sprowadziła jakaś kobieta, gruba, ubrana w ciemne ubranie, odgrażała się, że osobiście sprawdzi czy pozwolenie wydano prawidłowo.Kim była ta kobieta? radną? zwolenniczką spełnienia żądań żydowskich?

 6. Jack Mac Lase mówi

  Ale wg pana Kękusia Polska nie podpisała żadnej deklaracji terezińskiej. Nikt jej nie podpisał. Czemu tego nikt nie przypomniał panu ambasadorowi?

 7. Wujek mówi

  Rzydzi nic nie dostaną bo tu już nic nie ma. Wszystko już zostało rozkradzione. Spóźnili się. Pech.

  1. Jk mówi

   Wezma zloza w ziemi, grunty….

 8. Roman mówi

  Niech wskażą na podstawę prawną !

  1. Jk mówi

   Wiadomo ze to przekret…ale nasz Nierzad to zalatwi…

 9. mariusz mówi

  A ja mam pomysł jak rozwiązać sprawę 447 i żydów.Pogonić tego ambasadorzynę i zerwać stosunki dyplomatyczne z Usraelem do czasu kiedy zaczną nas traktować z szacunkiem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.