Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

getto łódzkie/ fot. arch.
43

Zastanawiacie się, w jaki sposób żydowskie organizacje domagające się pieniędzy od Polski, wyliczyły wartość swoich roszczeń? Ja zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu. Tym bardziej, że ta kwota cały czas rośnie. Początkowo było to 65 miliardów dolarów. Potem padła kwota 230 miliardów dolarów. Teraz mówi się już nawet o 300 miliardach dolarów. Skąd te szacunki i o jakie mienie chodzi?

Zacznijmy od tego, że te roszczenia nie mogą dotyczyć mieni a należącego przed wojną do gmin żydowskich (synagogi, ubojnie, mykwy, cmentarze). Majątek tych gmin jest bowiem od 1997 roku sukcesywnie zwracany lub wypłacane są rekompensaty. Dzieje się to na mocy przepisów ustawy o restytucji mienia przedwojennych gmin żydowskich. Beneficjentami w tej procedurze są: Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich RP, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce oraz Gmina Żydowska w Warszawie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według danych ZGWŻ do 2009 r. wartość odzyskanych nieruchomości przekroczyła 205 mln złotych. Ponadto Komisja Regulacyjna do spraw Gmin Wyznaniowych Żydowskich przyznała żydowskim organizacjom wyznaniowym 82 mln zł w ramach rekompensat i odszkodowań za mienie, którego zwrot w naturze nie jest możliwy (np. zabudowane osiedlami cmentarze, zburzone synagogi). Rzeczywista wartość zwracanego majątku jest jednak trudna do określenia, ponieważ – jak w 2013 roku informował Artur Koziołek, rzecznik prasowy Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji – Komisja Regulacyjna do spraw Gmin Wyznaniowych Żydowskich nie prowadzi zestawień odzyskanych nieruchomości. Jednak bez względu na wartość majątku przedwojennych gmin żydowskich nie może on być wliczany do  roszczeniowej kwoty 65-300 miliardów dolarów, bo sprawa jest rozliczana na miejscu i żadna zagranica nie ma tu nic do gadania.

Pozostaje zatem majątek prywatny. Zajmijmy się najpierw majątkiem ruchomym. Wbrew bajkom opowiadanym przez Jana T. Grossa żydowskie ruchomości nie zostały zagrabione przez Polaków. Oczywiście, jakaś drobna część tego majątku trafiła w polskie ręce na skutek grabieży, ale był to ułamek procenta. Dlaczego? Dlatego, że żydowskie ruchomości zostały ukradzione przez ówczesnych panów życia i śmierci w okupowanej Polsce, czyli przez Niemców. A Niemcy kradli wszystko – od biżuterii, poprzez ubrania i okulary, aż po ołówki i szmaty. I całe to mienie przechodziło na skarb III Rzeszy. Osoby, które usiłowały coś skubnąć na boku, dostawały wyrok śmierci. Tak stało się w przypadku dwóch komendantów obozu w Majdanku. Karl Otto Koch i Herman Florstedt zostali w 1945 roku skazani na karę śmierci przez Sąd Specjalny SS za kradzież żydowskiego mienia, które w myśl ówczesnych przepisów stanowiło majątek państwa niemieckiego. Opowieści o Polakach, którzy ograbili Żydów za pozwoleniem Niemców, można więc włożyć między bajki.

Jak w rzeczywistości wyglądała grabież mienia żydowskiego wynika np. ze sprawozdań finansowych Odilo Globocnika, szefa tzw. Akcji „Reinhardt”. W sprawozdaniu z 4 listopada 1942 roku Globocnik przedstawił wartość żydowskich ruchomości zagrabionych przez Niemców i skrupulatnie wyliczył przedmioty, które przejęła III Rzesza. W zestawieniu znajdują się nie tylko dewizy w banknotach, złote monety, kruszce, zegarki, papierośnice ale też okulary, maszynki do golenia, ołówki, scyzoryki, nożyczki, budziki, termometry oraz „462 wagony szmat, 251 wagonów pierza, 317 wagonów odzieży i bielizny”. Wartość tego transportu wyliczył Globocnik na ponad 100 milionów marek niemieckich. W kolejnym zestawieniu z 27 lutego 1943 roku kwota wzrosła do prawie 180 milionów marek.

Tak wyglądała grabież mienia żydowskiego i o odszkodowanie niech Żydzi zwracają się do Niemców. Polaków proszę w to nie mieszać.

Pozostaje nam zatem wartość nieruchomości należących do Żydów w przedwojennej Polsce. I tu dochodzimy do sedna, czyli mega hucpy w wykonaniu przemysłu Holokaustu. Udało im się wmówić światu, że przedwojenni polscy Żydzi byli takimi bogaczami, że płacili 40% wszystkich podatków. A skoro płacili takie podatki, to znaczy, że ich majątek był ogromny. A skoro był ogromny, to znaczy, że można teraz zażądać ogromnych odszkodowań z tytułu jego utraty (pomijam już fakt, że żądania przemysłu Holokaustu nie mają żadnych podstaw prawnych).

Jako źródło informacji o bogatych Żydach w przedwojennej Polsce podaje się prof. Yehudę Bauera, który pisze, że „Żydzi w Polsce, stanowiący 10% populacji, płacili 40% wszystkich podatków”, przy czym nie podaje on żadnego źródła tych rewelacji. Tezę Bauera powtarza Anthony Polansky, który jako źródło wskazuje pracę Simona Segala, który… również nie podaje źródła tych ustaleń. Co ciekawe, Polansky podaje, że „1 milion z 3 milionów Żydów Polskich prawie w całości uzależniony był od pomocy dobroczynnych organizacji. W 1938 roku 50% Żydów w Polsce nie było w stanie zapłacić 5 zł komunalnego podatku, 50% pozostałych nie było stać na zapłacenie 10 zł”. Jako źródło tych informacji Polansky wskazuje opracowanie prof. Oskara Janowskiego, który o przedwojennych polskich Żydach pisze tak: „75% Żydów można sklasyfikować jako biedotę”. A oto jeszcze jedna informacja podana przez prof. Yehudę Bauera: „W 1931 roku 48,86% Żydów posiadało dochód nie przekraczający 50 zł na tydzień, 29,06% posiadało dochody pomiędzy 50 a 100 zł na tydzień. W 1929 roku 15-30% Żydów żyło poniżej poziomu nędzy”.

Z powyższego wynika więc, że w większości polscy Żydzi byli biedni jak przysłowiowa mysz kościelna. Jakim cudem mieli płacić 40% podatków w przedwojennej Polsce? Przecież to jest piramidalna bzdura. Nie zapominajmy przy tym, ze ten mityczny żydowski 40-procentowy podatek miał wpływać do budżetu również z terenów, których dziś państwo polskie nie posiada. Jeśli jakiś żydowski krezus płacił podatki w II RP mieszkając we Lwowie, to przecież Polska nie może być adresatem żądań odszkodowawczych za utracony przez niego majątek. W tej sprawie niech Żydzi piszą do Ukraińców. Ciekawe, co im Ukraińcy odpiszą.

Podsumujmy: mityczne 65-300 miliardów dolarów nie może dotyczyć ani mienia przedwojennych gmin żydowskich, ani żydowskich ruchomości, ani też nie odzwierciedla wartości nieruchomości, która to wartość wyliczana jest w oparciu o mityczny podatek. Nie może też dotyczyć majątków znajdujących się na terenach, które po II wojnie Polska utraciła. Istotna jest też kwestia hipotecznego zadłużenia żydowskich nieruchomości w przedwojennych bankach. Czy te hipoteki zostały spłacone? Nie wierzę, że 1 września 1939 roku wszyscy Żydzi byli z polskimi bankami „na zero”. To jest po prostu niemożliwe.

Mamy zatem sytuację kuriozalną. Nie dość, ze żydowscy gangsterzy z przemysłu Holokaustu domagają się od Polski pieniędzy wbrew obowiązującemu prawu (Kodeks Cywilny i umowy indemnizacyjne wykluczają takie żądania), to jeszcze wyssali sobie z palca gigantyczną kwotę, która nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Powtarzam, większość polskich Żydów przed wojną to były „biedne Joski chude”, a nie osoby płacące 40% ogółu podatków. Ich skromny dobytek jak też majątek niewielkiej części dobrze sytuowanych polskich Żydów został ukradziony przez Niemców, zniszczony przez Niemców (w Warszawie do gruntu) lub znalazł się na terenach utraconych przez Polskę. Majątek przedwojennych gmin żydowskich jest zwracany na mocy ustawy z 1997 roku. A 65-300 miliardów dolarów to mega hucpa żydowskich gangsterów, którym należy jasno i wyraźnie powiedzieć: Piszcie na Berdyczów!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Zydostwo otrzymało już od Polaków wszystko to co straciło po wielokroć. Po pierwsze w ramach umów indemnizacyjnych. Po drugie mienie odebrały gminy żydowskie. Po trzecie w wyniku skoku na kamienice w Warszawie, w Krakowie i w innych miastach. Po czwarte i to na największą skalę w wyniku tzw transformacji ustrojowej Balcerowicza vel Buchholza w wyniku której głównie internacjonalistyczne zydostwo przejęło za ułamek wartości największe zakłady produkcyjne wraz z olbrzymimi terenami a także banki, media itp itd z hasłem na ustach, że pierwszy milion trzeba ukraść. Po piąte i zapewne nie ostatnie w wyniku różnych wyroków sądowych. Problem powinien być postawiony zgoła inaczej. Ile to Żydzi są winni Polakom z tytułu masowych mordów dokonywanych na Polakach, z tytułu strat terytorialnych i materialnych Polaków i Polski. Wyliczeniami takimi zajmują się już polscy patrioci i wstępnie opiewaja one z powyższych i innych tytułów na kwoty od kilkunastu bilionów USD do 150 bilionów USD ( nie mylić z miliardami ).

  1. Ada mówi

   Jakże to wymowne – ” Komisja Regulacyjna d/s Gmin Wyznaniowych Żydowskich
   nie prowadzi zestawień odzyskanych nieruchomości” – i to każdy z nas Polaków doskonale
   rozumie dlaczego!!! Na co i po co, na to tYż zabrakło tymczasem „taka rubryka”, ponieważ musiałaby posiadać duuużo wolnego pola na zmiany! Oczywiście ciągle w górę w wyliczaniu „tych bogactw”.
   Do dzisiejszego dnia pozostaje pamięć świadków tychże bogactw. Pierwszy z brzegu przykład:
   właściciel sklepiku z wiązkami drewna na rozpałkę i wodą sodową, który mieszkał za przepierzeniem malutkiego drewnianego domku, a do klienta wzywał go dzwonek umieszczony nad otwierającymi się drzwiami sklepiku. Teren z tym opisanym skrawkiem wchłonięty został przez getto „zainstalowane” przecież, jak też następnie zlikwidowane…przez Niemców zwanych obecnie dla zmyłki Nazistami!
   Takie bieda-drewniaki w zasadzie były niemal normą w przedwojennym żywocie polskich Żydów. Jest na to masa dowodów.
   Obecny czas zmasowanego ataku na Polskę zupełnie nie jest przypadkowy. Najpierw trwała wielka narodowa odbudowa Ludowej Polski powojennej na zasadzie „podaj cegłę”(jeden drugiemu i następnemu itd.).Powoli zaczęliśmy wierzyć, że da się odbudować! Już w 1960 r. spłaciliśmy odszkodowania…z tej podnoszącej się do życia biednej polskiej ciężkiej pracy, rodził się na nowo przemysł itd. Krzepliśmy w dorobku, ale to wszystko było nie to!
   Najbardziej „do gustu” przypadł naszym „przyjaciołom okres rozbudowy Polski pod wymogi Unii. Tak w miastach, jak i na terenach wiejskich. Szczególnie widoczne to było na terenach wiejskich, gdzie ludzie inwestowali w ulepszenia fundusze uciułane, czy pożyczkowe. Jeden od drugiego gospodarza nie chciał być gorszy…
   Rozwijał się „plan” wielostronnie prześwietlany i zacierano tylko ręce tu i tam i ówdzie.
   W 2013 roku przypadkowo zaobserwowałam sytuację poboczną przy uroczystym otwarciu nowego, unijnego obiektu…
   Ziomkowie, kto żyw, „walili drzwiami i oknami” na imprezę, tuż po poświęceniu (a jakże) – a przy słupie oświetleniowym stał…niewinnie niepozorny człowiek, jakiś trochę inny.
   Kiedy „lud” się rozruszał na terenie poniżej , zaczął iść wzdłuż pustej w owym czasie długiej ulicy. Zauważyłam, że zatrzymuje się przed dosłownie każdą kolejną posesją i ogląda je bystrym wzrokiem.
   On tylko „taksował”… A tu wszystkie ( no prawie) posesje zadbane, wiele nowych lub w miarę nowych, słowem było na co patrzeć…
   To zdarzenie utkwiło we mnie, jak drzazga.
   Miałam pewność, kim był ten człowiek.
   Myślę,że nie tylko w moim mieście były takie „przypadki”, które jest raczej trudno zaobserwować wśród rozbawionych uczestników imprez plenerowych.
   Aż tu niebawem nastały roszczenia…
   W wybrany czas!

  2. Normalny mówi

   Słuszna obserwacja. Podejrzanych Żydów kręcących się wokół polskich nieruchomości też uświadczyliśmy. Łażą z aparatami fotograficznymi i robią zdjęcia. Cóż. Ze zdjęcia kolorowego zrobią czarno- białe. Naniosą datę zamiast 2017 rok – np rok 1938. Znajdą dwóch świadków, a nawet jak potrzeba to dziesięciu z kibucu, że to było ich, a żydosąd z wielką radochą na ich rzecz to zasądzi. Proste jak cep. „Nasze kamienice wasze ulice”. To nic, że Polacy to kupili. A jak jeszcze piękna willa na tym wybudowana przez Polaków – sam cymes.

  3. Mira mówi

   NIEPRAWDA!!

  4. Ada mówi

   Prawda, prawda! Takich przykładów jest mnóstwo, ale zostawimy to na inny czas. Pomalutku, byle mądrze.

  5. Jerzy Ulicki-Rek mówi

   Wspanialy material.
   Jak to milo widziec ludzi,ktorych 'polityczna poprawność’ nie wyzarla jeszcze mózgów.
   Pozdrawiam serdecznie p.Małgorzato.Miliony Polakow mysli dokladnie tak jak Pani.
   W jedności siła.

 2. J447 mówi

  Uwaga!!!!* są 2 petycje do Donalda Trumpa!!!!
  Może ktoś z Państwa wie o co w tym wszystkim chodzi??? Czytałam że ta w sprawie veto ma być lepsza ale czy to prawda???
  Podpisałam obie.

  UWAGA!!!!!!!!!!Petycja do Donalda Trumpa w sprawie veto ustawy 447.

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/act-s-447-tries-legitimize-extralegal-demands-massive-property-transfers-groups-no-legitimate-claims

  Później w emailu należy kliknąć CONFIRM aby potwierdzić

  Uwaga!!!
  Petycja do Donalda Trumpa aby nie podpisywal ustawy 447.
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017
  Nastepnie w emailu należy potwierdzić klikajac CONFIRM

 3. Beata mówi

  Zydostwo zywimy utrzymujemy ciezka niewolnicza praca kosztem naszych Rodzin i Ojczyzny!Dokad beda zerowac na naszej glupocie?

 4. Robert B. mówi

  Czy oni zachowywali się inaczej 70 lat temu? Nie. To odpowiedź na wiele pytań.

 5. Pan Kracy mówi

  Po prostu BRAWO pani Katarzyno! Liczby, nazwiska, konkrety – szkoda, że ten tekst trafi tylko do nielicznych czytelników polskojęzycznych. Marzy mi się, by takie rzeczy czytały ogłupione żydowskim kłamstwem gumożujce i inni angielskojęzyczni…

 6. Constancja mówi

  To nie mozna tych roszczeniowcow i oszczercow, i ewentualnie Trumpa (jesli podpisze) zaskarzyc do Trybunalu Stanu ? Za Jedwabne tez (oszczerstwo bez dowodow) .Zrobic to oddolnie jako Polacy, na czele niech stana ci, ktorzy maja na ten temat wiedze (jak pani ), swiadkow jeszcze zyjacych z czasow drugiej wojny.

 7. Ania mówi

  A może Polacy pogodzili się już z myślą, że dlaczego i nie na Madagaskar. Jeśli tak poważnym problemem jak 447 zainteresowało się na tym forum jedynie 1000 internautów, a rozporkiem Geremka 12 000 internautów, to jest to miernikiem ciężkiej choroby, która zawladnela umysłami ludności zamieszkującej już chyba tylko z nazwy Polskę.

 8. krzysiek mówi

  dwoch zydow okradło Polske na 3 bln zl tzw. telegraf ! wyjechali do israela a ten odmowł ekstradycji ! przykladow mnozyc i dzielic !! na jakiej to podstawie Polska funduje im muzea za 260 mln zl ?! utrzymuje cmentarze za 100 mln zl?!
  zydzi w Polsce …omija icj dziwne prawo ! ta z Warszawy ! skarbnik Solidarnosci Frazyniuk ! i wiel innych !!!
  Tzw dobra zmiana musi zachamowac to chamstwo i obludę !!!
  Ani grosza zlamanego dla tych gangsterów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. krzysiek mówi

   nie telegraf a artbi…sorry!!!

 9. Mira mówi

  Zrobimy wszystko zeby yen faszystowski ksiadx spafl z ambonu i zeby nigdy więcej nie sluszany,takie kłamstwa i ten wymoczek przedstawia kk i te wszystkie klamstea antysemockie,yen człowiek Boha sie nie noi bo on nie wierzy w niego,jakim prawem ten szmata ti sie wypowiada?w czyim imieniu nie nas Polaków zamknac mi morde i podlac na wypoczynek wieczny. Wstyd! !

  1. Przebiśnieg mówi

   Dot. wpisu ” Mira ” . Brzmi jak karalna groźba. Za to grozi więzienie ! Na miejscu Pana Jacka oddałbym natychmiast sprawę do prokuratury !

  2. Ada mówi

   Ty jesteś Mira, jak ja Napoleon! – wypowiadasz się w imieniu Polaków, a pisowni polskiej nie znasz???
   Ubliżasz w czyim imieniu? Zresztą nie warto pytać o to, co jest oczywiste.
   Nie masz prawa ubliżać, straszyć i GROZIĆ!
   No, niezle fikasz w gościnie.

  3. Tomek mówi

   Boha, Boha- banderowski śmieciu- Boga się po polsku pisze. Trolu ludobójczy, zniknij i oglądaj się za siebie, bo przyjdziemy przegnać was. Poza tym, co wy możecie zrobic”wszystko”?Wszystko, co możecie zrobić, to wynieść się z Polski. To jest wszystko. Przyjdzie na was pora. A póki co, to za wasze podnoszenie łbów należy was ogolić i pluć jak na ścierwo

  4. Tomek mówi

   Tak mi się napisało, bo mi banderowską onucą śmierdzisz. A jeśli piszesz spod gwiazdy zawodowej… to w sumie to samo chciałem przekazać

 10. Marasss mówi

  Jedyne co im się należy to kilka wywrotek z gruzem.Gdzie byli kiedy odbudowywano kraj po wojnie? Warszawa była zniszczona w 90% tak dla przypomnienia

  1. Zbigniew mówi

   Byli w UB – ciezko pracowali w katowniach

 11. Artur mówi

  Szatan jest inteligentny ale głupi i żydzi też są inteligentni ale głupi!

 12. Adam - "żyd" POLAK mówi

  to są wszystko żydowskie ścierwa. TO jest plemię żmijowe i dzieci Szatana – jak ich nazwał Nasz Pan Jezus Chrystus na kartach Księgi Ksiąg. Można głupców tylko olać ciepłym moczem. Wszystko co oni robią to jest bezprawie, i rzekłbym przestępcza działalność. Jak nie lubię za bardzo pana Korwina Mikke, tak z pewnym jego wystąpieniem muszę się zgodzić. Otóż powiedział on, że nie należy się im od Polski ani złamany grosz. Nie należy się z prostego powodu. Państwo Izrael nie istniało gdy Hitler żydów okradał i mordował. Państwo Izrael zaistniało w 1948 roku. Nie było wcześniej obywaleli państwa Izrael. Nie było podmiotu prawnego o nazwie państwo Izrael. Byli OBYWATELE POLSCY żydowskiego pochodzenia. I jak powiedzał pan JKM, te wszystkie odszkodowania wypłacone państwu Izrael po wojnie przez Niemców winny trafić do Polski.
  AMEN !

  tym bardziej nie należy się im dzisiaj od Polski nic. bo mienie bezspadkowe Obywateli Polskich takiego czy siakiego pochodzenia – jest własnością tylko i wyłącznie Państwa Polskiego. a nie gangsterów i mafii z holokaust industry.

  1. Ada mówi

   Wszędzie siedzą w parlamentach, wiec trudno się dziwić, że m. in. w Stanach tworzą sobie prawo wedle własnych, podłych i bezprawnych urojeń. Reszcie „siedzą na plecach” i … wpływają na „antysemickie” ewentualne postawy. Powstającym w ten sposób „prawnym gwarancjom” wyzutych działań wtórują wcześniej i w trakcie tak krzykliwe i kłamliwe zrzuty „argumentów”, że wykrzykiwane po tysiąckroć na cały świat…zyskują (lub mogą) jakoby silne ugruntowanie „prawdy pokrzywdzonego” sprzed ponad 70 lat!
   Drżyjcie dzieci, wnuki i pra…,
   praprawnuki tego świata, gdyby to miało dalej trwać!

 13. Ania mówi

  Żydom w wyniku oddania się kabale i gnozie mieszają się już nie tylko liczby ale i fakty we łbach. Z katów robią z siebie ofiary, z ofiar robią katów, z dziesiątek robią tysiące, z tysięcy dziesiątki. Tak najprawdopodobniej miesza im w umysłach sam Lucyfer.

  1. Misio mówi

   A’propo, 6-tka to ich madzik number(offthebeast) ,podobno juz od ”Wiosny Ludow” nie moga sie doliczyc 6mln, niestety nie moge dac linka(jezeli mnie pamiec nie myli to ”loszinktonpost ”albo NJtimsie z 20lecia m-wojennego?…gdzies to mialem ale chyba wiecie ze pewna pani dziennikarz sledczy w USA opisala jak jej komputer sobie migal i ”gorace” pliki ”wylecialy”

 14. Bezstronny mówi

  Jeżeli Żydzi płacili takie 40%podatki to niech obecnie zapłacą też te 40% od 1939 do 2018 r.

 15. Arkadiusz mówi

  Szczerom prawde pan powiedział dziatkowie opowiadali jacy bogaci byli chodził żyd po wiosce sprzedawał igły agrawki guźiki od mojego pra dzadka dwie żydówki dostały kawałek ziemi i sadziły ważywa jak wybuchła ll wojna uciekły w kierónku łodźi ludzie im pomagali żeby z głodu nie umarli za darmo a oni teraz za takom pomoc dzięki szkoda słów kogo ta Polska pod skszydła wźieła faszyzm na całego złodzieje najgorśi pod słońcem brak słów jak można jeszcz opisać żyda

 16. Grzesiek mówi

  Taka uwaga: jak wygląda sprawa wpisów w księgach wieczystych? Nie obudzimy się znowu z ręką w nocniku jak niedawno pewna rodzina z Mazur chyba, która musiała dom zwracać niemieckiej Polce?

 17. Michalina mówi

  A może to powinno być jednym z pytań w referendum: Stosunek rządu do roszczeń żydowskich i polityka zagraniczna wobec Izraela?

  1. Misio mówi

   Po co tu sie pytac? W Polsce obowiazuje inne prawo jak ichne(kibucowe) nawet w usa nie ma takiego prawa ze np.ja sobie robie roszczenia do USrzadu bo tam paliaki mieszkali w grenpoincie, a nie mieli dzieci to wszystko staje sie polskie i szluss… btw. A jak lachmyty sie ustosunkuja do ziemi pulaskiego? placiliby teega dzierzawe za 200lat.

 18. Andrzej mówi

  wiem z opowiadań naocznego świadka że większość Żydow z miasteczek podkarpackich powiatów żyła z zasiłków dawanych przez gminę żydowską, byli nędzarzami, skupywali stare szmaty, kości itp. mieszkali w kilka rodzin w jednym pokoju lub piwnicy… nie posiadali nic, żadnego majątku, a z wyliczeń holokałstowców wynika że każdy z nich wliczając dzieci miał majątek warty 300 tysięcy dolarów, ha, ha, ha… a co do nieruchomości to już w latach dziewięćdziesiątych w gminach podkarpackich wydziały geodezji przekazały organizacjom żydowskim wszystkie informacje o nieruchomościach należących przed wojną do Żydów.

  1. Zbigniew mówi

   Pani Katarzyna jest genialna!

   300 mld : 3 mln (400 tys bylo z Wegier i ta kwota 3 mln jest tez nieudowodniona – udowodnione jest raczej liczenie wielokrotne sumowane wg roznych danych) = 100 tys $ srednio za majatek kazdego Zyda liczonego jako obywatela II RP.

   To wyliczenie ze strony Polskiej (chyba Konfederacji ?) dazace do urealnienia ew rachunku bezpodstawnego zadania, mozna przedstawic Niemcom razem z naszymi zadaniami odszkodowan – niech ocenia jaki majatek zydowski zrabowali a raczej co pozostalo i ile sa winni srodowiskom udawaczy spatkobiercow.

   Nastepny rachunek Rosjanom nie ukrywajacym tak jak Niemcy, ze sa spadkobiercami Stalina i ZSSR moze juz byc ciekawszy: co zrabowali przez 50 lat, po wojnie i w czasie wojny.

   Moim zdaniem z roszczen zydowskich – organizacji zydowskich pozostanie kupa, ktora nazwa antyseministyczna.

   Za to bedzie okazja policzyc ile kosztowalo Polske bronic ich i ich majatkow przed w sumie zydowskimi komisarzami i nazistami – no przeciez posiadajac taki wielki majatek w II RP powinni chociaz w czesci uzyc go do obrony chociaz wlasnych wielgasnych, niesamowitych majatkow.

   Wg tej w sumie antysemickiej ustawy 447 (tak jak wsadzenie kija w mrowisko, tak jak przeniesienie ambasady do Jerozolimy, tak jak zabojstwo generala niby w imieniu Izraela) Trump zameczy zydkow – podstepnie tak jak oni sie szczyca chytroscia, bezwzglednoscia wykorzystujac ich pazernosc bez granic.

   Ale zacznie sie solidny

 19. Iwona mówi

  Mieszkali w drewnianych,zapluskwionych chatach,a chcą odszkodowań jak za rezydencje na Florydzie.

 20. Misio mówi

  Echhh przed IIws przeca oni brali takie piniondze z bankow, ze jakby ich podliczyc to by teraz wzgorza golan musieli sprzedac/zastawic(oby?) zeby dziady splacily przedwojenne kredyty w Polsce i odbudowe kamienic, o stalinowskiej kolaboracji baumansko- rozanskich palko-wnikow nie wspominajac? IPN sam nie wie ilu zakatowanych ,roztrzelanych a ilu paszli w kibitku

 21. Grzegorz mówi

  Gdy do mnie taki by trafił, to obrucilbym i zaserwowal kopa i niech spierdala skąd przyszedł.
  Prawo na to pozwala i każdy inaczej je interpretuje i to jest chore w naszych ustawach. Tutaj porządek należy zrobić i wtedy możemy każdego z kwitkiem odstawić.
  Do tego potrzeba ludzi którzy są zainteresowani Polska i jej obywatelami, nie tymi teraz co żyją. Ci mają to zrobić aby Polska istniała zawsze jako Państwo.

 22. Artur mówi

  Zydzi macie swoje panstwo Izrael to wypad z Polski tylko umicie nas Polakow opluwac wara od Polski ,Podczas 2 wojny francuzi sprzedali zydow niemcom i jeszcze wzieli kase i jest ok a nasi dziadkowie za ratowanie zydow ryzykowali zycie calej rodziny i tak sie nam odplacajai

 23. Karol mówi

  Tu nie chodzi o pieniądze. Parę faktów: Putin już wziął swoją część Ukrainy, resztą rządzą żydzi. ,,Inicjatywa” decentralizacji Polski oznacza rozbiór. Niemcy i żydzi są dogadani. Niemcy biorą ,,co swoje”, a z reszty i reszty Ukrainy ma zostać utworzone Polin.

  1. Zbigniew mówi

   Swoje rzady w Polsce wprowadza za pomoca wypranych z rozumu Ukraincow.

 24. Jerzy mówi

  Proponuję autorce aby zapoznała się z moim artykułem w Warszawskiej Gazecie przed świętami p.t. Jak jest naprawdę oraz moim listem do redakcji w najnowszym numerze Warszawskiej w rubryce Listy do redakcji. To wiele wyjaśni, Holocaust Surviver.

 25. szczoczarz mówi

  1764 kahały (gminy żydowskie) pożyczają 500 000 złotych polskich od Polaków, tak zwanych czerwonych, z czystego złota, na początek XX wieku, według Konecznego do oddania jest kwota 36 bilionów (europejskich) dolarów usd. licząc odsetki 5% w skali roku ( jak wiadomo, żydzi brali od polaków nawet 240%).kwota na dzień dzisiejszy nie jest policzona. to jest dług…

  1. szczoczarz mówi

   1764 rok.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.