„Będziemy bronić granic!” Chorwacja mówi stanowcze NIE polityce multi-kulti

Davor Božinović, szef chorwackiego MSW
0

Chorwacja w dalszym ciągu będzie bronić swoich granic – oświadczył chorwacki minister spraw wewnętrznych Davor Božinović. Oznacza to, że obok, Włoch, Słowenii, Austrii, Węgier i mimo wszystko Polski, Chorwacja mówiąc stanowcze NIE polityce multi-kulti, nieoficjalnie dołącza do antyislamskiej koalicji „Twierdza Europy”, której powstanie, przy udziale innych krajów, zadeklarował przewodniczący Alternative for Germany (AfD) Jörg Meuthen.

Szef MSW w Chorwacji brał udział w dwudniowej konferencji w Insbrucku poświęconej migracji Europy i tam wyraził twarde stanowisko swojego kraju w kwestii islamskiego najazdu na Stary Kontynent. Zaznaczył, że pozostając w zgodzie z „wartościami ludzkimi i solidarnością” Chorwacja nie pozwoli na nielegalną migrację do Europy i równocześnie nie przyjmie dryfujących na statkach nielegalnych migrantów, których Włosi nie chcą widzieć na oczy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wiele wskazuje na to, że dzięki solidarności potężnych partii politycznych w krajach europejskich, uda się uchronić Stary Kontynent przed totalną destrukcją i tragiczną w skutkach polityką multi-kulti. Lepszy rydz niż nic.

Źródło: ndie.pl

Przeczytaj także:

„Twierdza Europy!” Powstaje europejska koalicja antyislamska!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.