Beata Szydło komentuje wypowiedź z Auschwitz: „Te słowa nie mogą być powiązane z migrantami! To była manipulacja”

Fot. Youtube
0

Na antenie nowej telewizji internetowej wPolsce.pl, w rozmowie z Michałem Karnowskim, Beata Szydło poruszyła m.in. sprawę polityki migracyjnej, zamachów terrorystycznych, zwłaszcza w Londynie oraz nacisków ze strony Kościoła w sprawie napuszczania na Europę islamskich fundamentalistów.

PRZECZYTAJ (KLIK): MIELIŚMY RACJĘ! Zdrada episkopatu! Caritas będzie sprowadzał islamistów do Polski!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Beata Szydło odniosła się również, do manipulowanej przez media i polityków wypowiedzi, z 14 czerwca. A niemieckim obozie koncentracyjny w Auschwitz, premier powiedziała:
Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli.

PRZECZYTAJ (KLIK): Podłość! Jak Donald Tusk i jego klakierzy walczą z suwerennością Polski

Na aberracje Donalda Tuska i jego klakierów, szefowa rządu odpowiedziała:
Muszę sprostować, że te słowa nie mogą być powiązane z migrantami. To dowód w jaki sposób manipulowane są słowa polityków PiS. Przez dwa dni obserwowałam tę histerię i postanowiłam nie zabierać głosu dla szacunku dla miejsca, w którym byłam. Powtórzyłabym te słowa. Mówienie w Auschwitz o ofiarach i o prawdzie historycznej jest konieczne. Czas na to, aby zacząć mówić o prawdzie – podkreśliła.

Odnosząc się do sprawy prowadzonej przez europejskie elity polityki migracyjnej Szydło powiedziała:
Ci, którzy uważają, że zderzenie kultur i cywilizacji pozwoli na wtopienie się tych ludzi w naszą rzeczywistość i że przyjmą oni nasz styl życia są po prostu naiwni, tak się po prostu nie stanie. Politycy popełnili błąd, że dopuścili do tego, że wojna wyniszcza państwa, które nie dają szansy swoim obywatelom na spokojne życie. Rozbudziliśmy nadzieję, że w Europie można będzie godnie żyć.

Źródło: wPolsce.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.