Bajka dla potłuczonych w reportażu TVN24: Imigrant płynął sześć dni w lodowatej wodzie, nie pił, nie jadł i przeżył [WIDEO]

Katarzyna Wappa, aktywistka z reportażu TVN/ fot. screen
8

W poniedziałek (22.11.2021) TVN24 wyemitował reportaż Katarzyny Lazzeri pt. „Podlasie. Granica światów”. Jedną z bohaterek reportażu jest Katarzyna Wappa, mieszkanka Hajnówki pomagająca migrantom na granicy polsko-białoruskiej.

W rozmowie wyemitowanej na antenie TVN24Go Wappa opowiedziała następującą historię: jeden z migrantów został wepchnięty przez Białorusinów do rzeki, płynął sześć dni w lodowatej wodzie, nocami wychodził na brzeg, gdzie bał się rozpalić ognisko, więc szedł, żeby się rozgrzać. Przez cały ten czas nie jadł, nie pil i nie spał. Aktywiści spotkali go i udzielili mu pomocy, a on ruszył w dalszą drogę i dzwonił do Wappy, żeby jej powiedzieć, że boi się, a ona zapewniała go: „Jestem z Tobą”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Okazuje się, że nie ma takiej bzdury, której telewizja TVN24 nie puściłaby na swojej antenie, byle tylko dokopać Polakom broniącym granicy przed agresywnymi, nielegalnymi migrantami zwożonymi tam przez białoruskie służby. Opowieść o migrancie płynącym sześć dni w lodowatej wodzie, to bajka dla potłuczonych! Czy autorka tego gniota nie słyszała o hipotermii, czyli wychłodzeniu organizmu, które kończy się zgonem? I to nie po kilku dniach, ale już po godzinie w przypadku, gdy delikwent znajdzie się w lodowatej wodzie!

Po propagandystach TVN24 nie należy spodziewać się inteligencji ani wiedzy, ale mogli chociaż zajrzeć do Wikipedii zanim puścili ten gniot na swojej antenie. A tam, pod hasłem „hipotermia” znaleźliby taką informację: „W literaturze spotyka się bardzo różne oszacowania czasu przeżycia w zimnej wodzie. Człowiek umiera po upływie ok. godziny, przebywając w temperaturze wody ok. 4°C.”

Autorka tego reportażu powinna zapaść się ze wstydu pod ziemię. Oczywiście tego nie zrobi, bo jej celem jest nakręcanie emocji wśród ludzi, którzy bezkrytycznie wierzą w to, co zobaczą w telewizji. Nawet w bajkę dla potłuczonych o imigrancie, który sześć dni płynął w lodowatej wodzie. Równie dobrze w reportażu mogłaby znaleźć się informacja, że gdy mężczyzna wpadł do bagna, to sam wyciągnął się z niego za włosy. „Niezwykłe przygody Barona Münchhausena” w TVN24.

Zobacz też:

Wspólny list kard. Nycza, rabina Schudricha i Rafała Trzaskowskiego ws. nielegalnych migrantów forsujących polską granicę!

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szalom mówi

  Eeee!! Żydowskie hagady nie takie rewelacje w świat niosły. Mógł tej pani opowiedzieć o grupach polskich nazistów co się na brzegu gromadzili wznosząc antysemickie okrzyki, inni czytali Protokoły Mędrców…. jeszcze inni palili statuty kaliskie Bolka I zwanego Pobożnym a niejaki Międlar to nawet twierdził, że we władzach UB była nadreprezentacja żydów co na szczęście układ wrocławski już zdementował i do prokuratury zgłosił. Wtedy by się działo… i najważniejsza kancelaria i jej pryncypał….. w imieniu całego Polin. Było by z większym przytupem niż po sławetnych urodzinach Hitlera a i bez wydawania 20 tys. zł

 2. Rebih mówi

  Najważniejsze, że telefon mu nie zamókł i nie stracił gwarancji. To byłaby dopiero tragedia. A tak w ogóle, to czemu się dziwić? Pokolenia Polaków zostały wychowane na podobnych opowiadaniach „świadków holocaustu”.

 3. 3JU7xNgh4LeCJAY mówi

  W tvp też idiotyzm goni idiotyzm; u żydka sznuka w quizie 10-ciu [email protected]+ jeden dodatkowy żydek i nie ma jak pytanie z dziedziny żydłostwa, za każdym razem; no cóż uczą dzicz polską, krok po kroku, światłego talmudyzmu; ale to nie wszystko, otóż w takim programie krzyżówkowym, wygadany przyjemniaczek, zadał takie pytanie: Leży przy torze? Dałbym głowę, że np. : stacja, peron, nasyp, zwrotnica, nawet samobójca lub pijak, no i co? nic z tego, chodziło żygowi o talmud, dacie wiarę. No to już wiecie kto to goj kurski, żydek sznuk i inni.

 4. Buran mówi

  No i mamy kolejny przykład, że kto TVN ogląda ten sam sobie szkodzi, bo takich głupot to nawet pacjenci w Tworkach nie wymyślą. Inna sprawa to jak trzeba mieć nasr..e w głowie żeby takie głupoty wymyśleć?

 5. KAM mówi

  ale ona ma zjebaną facjate! sam bym się w wodzie chował przed takim pokemonem

 6. Zbigniew mówi

  Zupelnie jak ten Tciastkowski,

 7. z-k mówi

  Od czego białowieska gwiazda TVN ma taką facjatę? Od narkotyków czy od źle filtrowanego bimbru z trocin?

 8. Shadow mówi

  Myślę, że sensem życia wszystkich lewaków jest dawanie doopy na okrągło wszystkim i za każdym razem. Dlatego też w ich mniemaniu Polska i Polacy powinni dawać doopy, a to UE, a to żydom, a to amerykańcom, a teraz i Putinowi i Łukaszence, a w szczególności ciapatym bandytom . Taka to filozofia tej przeklętej grupy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.