Aż miło patrzeć! Petru kpi z Katarzyny Lubnauer i zapowiada jej rozliczenie

fot. youtube
2

Ryszard Petru jest wyraźnie sfrustrowany faktem, że został odsunięty z fotela szefa Nowoczesnej na rzecz Katarzyny Lubnauer. Tym razem dał temu upust odpowiadając na pytanie, czy Katarzyna Lubnauer jest dobrą szefową partii. „Po wyborach samorządowych ocenimy, jak wypadł ten eksperyment” – zakpił Petru. Dodał także, że Nowoczesna mogłaby funkcjonować lepiej niż obecnie. „Uważam na pewno, że można lepiej, ale chciałbym, abyśmy w wyborach samorządowych osiągnęli jak najlepszy wynik” – podkreślił. Przyznał także, że koalicja Nowoczesnej z Platformą może doprowadzić do wchłonięcia Nowoczesnej przez PO. „Zawsze się obawiam, bo jeżeli mniejszy koalicjant łączy się z większym, to istnieje ryzyko wchłonięcia” – zaznaczył. Rysiu nie zauważył, ale jeszcze zanim na światło dzienne zaczęły wypływać wiadomości o jego eskapadach do Portugalii, podczas gdy jego kompani wcinali resztki „wigilijnego” pasztetu (sic!) w Sejmie, to Nowoczesna miała większe poparcie niż ugrupowanie Grzegorza Schetyny. Zresztą, nie nasza sprawa. Kłótnie w szeregach totalnej opozycji dobrze rokują na rozbicie obozu narodowej zdrady, dlatego Rysiowi życzymy jeszcze większej frustracji. Aż miło patrzeć jak się żrą!

Źródło: RMF24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Borys mówi

    Jak tacy cymbalisci zostali oslami,co robicie dla Kraju i Polakow?Jeszcze macie cholerne imunitety i swietne zarobki/jak Judasz/Prezydent,sejm,senat/za wyjatkiwm P.Ziobry,Jakiego,Waserman itd/to sa zdrajcy i oszusci,na co czekacie nie rozliczacie mafii co doprowadzila nas na manowce…….

  2. Arek mówi

    Trzeba ich wszystkich wykonczyć, wybrać prawicę, narodowcow, patriotów, mieć pożadane 2/3, zmienić Konstytucję, zlikwidować Senat. I rozwijać kraj, byśmy żyli i dobrze się mieli.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern