„Awantura wokół ustawy 447 to operacja rosyjska.” Michał Rachoń dla Radia Wnet

Michał Rachoń w Radiu Wnet / Fot. YouTube
21

W rozmowie dla Radia Wnet, Michał Rachoń skomentował kwestię żydowskich roszczeń, a konkretnie ustawy 447. W krytyce haniebnych zapisów amerykańskiego kongresu, redaktor TVP Info i Polskiego Radia dopatruje się, „rosyjskiej operacji”, a nagłośnienie sprawy przypisuje Konfederacji, która istnieje od niespełna kilku miesięcy.

Na jedną rzecz zwracają uwagę działacze Polonii, z którymi rozmawiałem w Stanach. Temat ustawy 447 w polityce Stanów Zjednoczonych i w agendzie politycznej USA nie istniał do momentu kiedy politycy Konfederacji w Polsce tego nie wywołali – dla Radia Wnet powiedział Rachoń. Jedynym celem wywołania tej awantury w rozumieniu politycznym było spowodowanie, wzbudzenie w Polsce rzekomego antysemityzmu po to, że żeby osłabić możliwość podjęcia decyzji o rozlokowaniu wojsk amerykańskich. To się nie udało jak widzimy, więc myślę, że to wszystko to była po prostu jedna dość duża i znacząca operacja Federacji Rosyjskie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NIE MAMY REKLAM – PROSIMY O DROBNĄ DAROWIZNĘ (tutaj) LUB ZAKUP W SKLEPIE (tutaj)

Niestety Michał Rachoń nie powiedział całej prawdy. Temat ustawy 447 był podejmowany przez Polaków w kraju i zagranicą, zanim pomysł na stworzenie Konfederacji zrodził się w głowie Roberta Winnickiego i Janusza Korwin-Mikkego. Ponadto sugerowanie jakoby publiczna krytyka ustawy jest częścią „dużej i znaczącej operacji Federacji Rosyjskiej” jest po prostu niegodne. Polska racja stanu wymaga, by potępiać wszelkie zapisy, które godzą w polski interes narodowy. Bez względu na to czy są to zapisy amerykańskie, rosyjskie, chińskie, niemieckie czy nigeryjskie.

PRZECZYTAJ: Senat USA przyjął ustawę wspierającą gigantyczne żydowskie roszczenia finansowe wobec Polski

Przypomnijmy, że „organizacje Holokaustu”, z poparciem Stanów Zjednoczonych, domagają się od Polski co najmniej 330 miliardów dolarów z tytułu restytucji mienia bezspadkowego, opartego na plemiennej etyce.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Rachoń to modelowa presstytutka.

  1. Mimi mówi

   Dziennikarze w Polsce, to poprostu kupa smierdzacego gówna. Rachon właśnie to udowodnił…

 2. George mówi

  Rachoń czyli Michnik mniejszy. Uwija się chłopina jak w ukropie, żeby zasłużyć na uwagę Naczelnika Państwa. Kto wie, czy nie będzie chciał zastąpić w awangardzie frontu ideologicznego i dezinformacji serwowanej przez PiS samego Sakiewicza. Nasz nieszczęsny zdegenerowany kler dopuścił nawet do tego, że udzielił mu Kościelnego ślubu z dzieciatą rozwódką Hejke, więc widać, że akcje Rachonia muszą stać wysoko, skoro nawet nikt w Kościele nie wyraził wątpliwości w tej kwestii.

 3. jacek mówi

  frajerzyna, rzygać się chce na tę jego mordę, sam jest żydowskim pionkiem, co widać…

 4. Grunwald_1410 mówi

  Taa … wszyscy są rosyjskimi agentami – Środowiska Żydowskie , Izrael , Senat US , Tramp…. zachowuje się Pan jak Dzban z takimi opiniami , jeszcze trochę i usłyszmy plotki że nie ma Pan oficera prowadzącego

  1. robert mówi

   Świątynia masońska zdewastowana przez żółte kamizelki. wolna-polska.pl

  2. stahu mówi

   W. Łysiak fascynat Napoleona Bonaparte – ,,Nie nadążał wieszać szpiegów rosyjskich , kolejno falami nasyłanych , lezących jak szczury ,, przypominam to był rok dopiero …1810 ?!

   Mam takie marzenie ..Taki wielki wieeelki plac, a na nim obcięte wszystkie kłamliwe języki i ułożone wedle skali przewinienia … ciekawe czy były by i wasze ? tzn .nie pytam czy wogule, tylko od którego końca ..?
   Co za świat

 5. czarny mówi

  To był spisek żydomasonerii i cyklistów.

 6. Spostrzegawczy mówi

  Zydzi maja swoja hasbare i sayanim czyli agentow wplywu w prawie wszystkich kregach i w roznych grupach wiekowych poczawszy od co najmniej szkoly podstawowej, ktorzy wykonuja polecenia kahalow I innych zwierzchnich tajnych szczebli. Konfederacja wymknela im sie spod kontroli wiec trzeba ja zdeprecjonowac. Polacy powinni obserwowac uwaznie kto to robi na rozny sposob.

 7. Kamil mówi

  Mówicie, że pewne kwestje wychodzą z Polski. A czy zastanowiliście się kto to jest ? W Polsce jest kupa żydów ukrywająca się pod fałszywymi nazwiskami Polskimi.To żydostwo dąży by spełnić swe plany i z Polski zrobić państwo żydowskie, pod nazwą judopolonia.

 8. goj mówi

  Jakim cudem nie jesteśmy członkiem Federacji Rosyjskiej, skoro wszyscy normalni Polacy są ruskimi agentami?

 9. Iwonka mówi

  Ja wiedzialam o tej ustawie jeszcze przed glosowaniem. Nawet ogladalam wypowiedzi kongresmenow ktorzy propagowali ta ustawe, wiec co Rachon mowi to bzdura. Jesli wiekszosc dowiedziala sie o tych bezpodstawnych roszczeniach od Konfederacji , to tylko CHWALA dla naszej Konfederacji. Ktora jak pan Miedlar jest bardzo patriotyczna i dba o interes Polski.

 10. jacek Wójcikiewicz mówi

  Czyli,że wszyscy jako ruscy agenci powinniśmy wzorem Grzegorza Brauna podać do prokuratury podania na samych siebie.

 11. ironiczny korwinista mówi

  Śmiechłem ! :)) Rachoń z p. Wojtkiem Cejrowskim ostrzegali Polaków przed 447 zanim Trump to coś podpisał 🙂 Ruscy agenci ??? :)))

 12. Robert mówi

  Panie Rachoń,dobrze że Ci Rosjanie Trumpa wybrali,wpływając na wybory według twardej decyzji diaspory,o przeniesieniu stolicy stolic do Jerozolimy,która jako siedziba Niebieskiego Królestwa wyłania w uchwałach rozmaite kórestwa.Pozdrów Pan naczelnego,naczelnika,Trumpa rosyjskiego polityka,naczelnego kowboja kraju,usraelski biorurociąg i Wasze fanki w Dubaju

 13. Robert mówi

  Ale ładne ubranko,przy jednej pieczeni będzie się Pan podobał wszystkim ukraińskim fankom,w Królestwie Niebieskim

 14. Mr. ?? mówi

  To przez Rosję zamieszanie i sama ustawa 447 🙂 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.