„Auschwitz oderwać od Polski!” Żydowski lobbysta znów sieje zamęt!

okładka "Sieci" z wywiadem z Jonny'm Danielsem/ fot. twitter
32

Izraelski lobbysta, Jonathan „Jonny” Daniels znów sieje zamęt. Po wylaniu hektolitrów jadu nienawiści na polskich patriotów, których bez ogródek wyzywa od „faszystów” i „antysemitów” oraz po serii kłamstw w kwestii likwidacji Żydów w Jedwabnem, teraz domaga się wyłączenia terenu Auschwitz spod władzy państwa polskiego i postuluje oddanie go pod władzę międzynarodowej instytucji. Haniebne słowa, Daniels wypowiedział w wywiadzie dla tygodnika Sieci.

– Muzeum w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż. Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski – powiedział Daniels. Do słów Danielsa odniósł się redaktor tygodnika, Jacek Karnowski, stwierdzając że mimo wszystko „nie popiera pomysłu” niegdyś spadochroniarza w żydowskiej armii IDF, dziś żydowskiego lobbysty i siewcy zamętu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: KIM JEST JONNY DANIELS?

Naprawdę trzeba być wyjątkowym chamem, by publicznie postulować wyłączenie polskich terenów spod naszej jurysdykcji i poddanie ich pod kuratelę zagranicy. To haniebne tym bardziej, że autorem tych słów jest żyd, który jeszcze niedawno odbywał służbę w izraelskiej armii, która od kilkudziesięciu lat okupuje i przeprowadza ludobójstwo na Palestyńczykach. Nie owijajmy w bawełnę. Daniels nie pozwoliłby sobie na taką butę, gdyby nie fakt, że od kilku lat jest hodowany przez takich propagandystów jak bracia Karnowscy, którzy już kolejny raz promują go w swojej gazecie.

PROSIMY O DROBNĄ DAROWIZNĘ (tutaj) LUB ZAKUP W SKLEPIE (tutaj)

Źródło cytatu: Sieci

Przeczytaj także:

„Banda antysemitów i nieudaczników”. Daniels o protestach Polonii przeciw ustawie 447

„Gdzie pamięć o milionach pomordowanych Polaków?!” Przejmujące przemówienie Jacka Międlara w KL Auschwitz [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Helena mówi

  Pomysł oddania żydom Auschwitz pojawił się już u schyłku ubiegłego wieku . Optował za tym m. in. nieboszczyk Jacek Kuroń.

  1. julek mówi

   Zapakować im w worki co ich i niech zabierają do Izraela! Tu jest Polska, oni nie są od odrywania czegokolwiek! Palestynę od 1948 odrerwali dla siebie, jeszcze im mało?!

 2. jacek mówi

  oderwać to on sobie może własne gacie z brudnej ….

 3. Arkadiusz mówi

  Reakcja powinna być tylko jedna: natychmiastowe wydalenie z Polaki i dożywotni zakaz wjazdu.
  Bez wielkiej fety, fleszy aparatów, czy kamer tv. Bez zbędnych komentarzy politykierów czy dziennikarzyn. Bez oburzania się i niepotrzebnego bicia piany. Po cichu i skutecznie.
  Jeśli on chce coś odrywać, to niech sobie odrywa co dusza zapragnie ale u siebie, na „swojej ziemi obiecanej”.
  Ten osobnik zakończył swoją działalność na terenie Rzeczypospolitej. DEFINITYWNIE I NIEODWRACALNIE!

 4. Jurek Ogórek mówi

  typowy FASZYSTA i RASISTA… czerpie całymi garściami ze swojego idola A. Hitlera ( sic !) Wspomniany chciał eksterytorialnego korytarza , a temu marzy się druga Palestyna. Nigdy !!!

  1. Ada mówi

   Z Wikipedii – chomąto – pozwala na równomierne rozłożenie obciążenia dookoła karku zwierzęcia, co pozwala na wykorzystanie większej siły pociągowej (zazwyczaj konia). Chomąto powinno być dopasowane do nasady końskiej szyi i wyściełane, aby zapobiec kaleczeniu skóry zwierzęcia. Pozwala ono wtedy w pełni wykorzystać siłę i szybkość zwierzęcia pociągowego, zwiększając jego wydajność…
   Tak nowo „przyodziany” WOLNY POLSKI ORZEŁ BIAŁY pojawia się tu i ówdzie, jako symbol…polinu? z tymże chomątem nad JEGO karkiem?…
   Można między innymi zobaczyć toto u Maruchy w temacie o rozkręcaniu się machiny oczerniania naszego narodu…oraz w wielu innych miejscach…dla oswajania?
   Każdy Polak, pokoleniami, wyrecytuje ten podstawowy, najważniejszy od dzieciństwa i najpiękniejszy wiersz:
   ” Kto ty jesteś?
   -Polak mały,
   Jaki znak twój?
   ORZEŁ BIAŁY!……

   ORZEŁ BIAŁY!, ORZEŁ BIAŁY!
   BEZ CHOMĄTA!

 5. jacek Wójcikiewicz mówi

  Najpierw niech Izrael odda terytoria okupowane i przestanie prześladować Palestyńczyków.Agentura Mosadu won z Polski!!!

 6. Gość mówi

  Co tu w Polsce robi ten Daniels, chazarski mongoł. Brońmy się przed tą dziczą koczowniczą jak się tylko da.

 7. Hammurabi mówi

  Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej
  Art. 5
  Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.
  W świetle powyższego ten cały Daniels czy jak mu tam powinien zostać zatrzymany, osądzony i ukarany.

 8. Krzysztof mówi

  Ten śmieć powinien być natychmiast deportowany do krainy złodziei i oszustów, czyli Ossraela nabity w armatę i wystrzelony . To najszybszy sposób podróży obecnie. Dlaczego takie śmierdziele zatruwają bezkarnie powietrze w naszej ukochanej ojczyznie ?

 9. Robert mówi

  Hitler też chciał mieć eksterytorialny korytarz oderwany od ówczesnej Polski.Jak to się skończyło z dotacji Nowego Jorku?Zdziesiątkowani Żydzi żyją tylko do wtorku,bo tak ich Niemcy wymordowały,zeby w spokoju przeżyć tydzień cały jak inne narody świata,choćby w Chinach

 10. Robert mówi

  Żeby mogli w spokoju przeżyć tydzień cały,dzięki resztkom co ocalały

 11. zz top mówi

  przeciez zyd Cywinski jest dyrektorem Muzeum Auschwitz,PO go mianowalo.

 12. D. mówi

  DANIELS I CYWIŃSKI – SKOLIGACONY Z BARTOSZEWSKIM PSEUDONIM PROFESOR, WYPIER…Z POLSKI!! ODERWAĆ TO TY SOBIE ZYDKU MOZESZ DU..PĘ OD KRZESŁA! WARA CI OD POLSKI!! WYNOCHA Z POLSKI DYWERSANCIE, PROSTACKI CHAMIE, POLAKOŻERCO, PASOŻYCIE!!!

 13. Robert mówi

  Piękna copka jak zawsze niebieska…Królestwo Niebieskie w Jerorolimie,niebieskie impulsy wypełniające dynię.Może tylko ta copka chroni wybranych,żeby Mossad nie czytał w dekoderze co w myślach płynie?

 14. LucyLucenta mówi

  Musimy naciskać na PIS, aby się odpępnił od pana D, bo to wygląda jakby on faktycznie kierował rządem w Polsce

 15. Sowa mówi

  A ja się zastanawiam kim jest J. Międlar ? Inteligentny facet który był księdzem czyli zapewne zdaje sobie sprawę z fikcji jaką stanowia wszystkie religie bliskowschodnie w tym jahwizm również w odmianie chrześcijańskiej. A mimo to nie pisnął o tym ani słowa i nadal propaguje żydowską religię w Polsce. Facet który mówi że jest antysemitą a jednocześnie zdaje się nie dostrzegać że JKM to ŻYD ! Żyd który miesza kłamstwa z prawdą i notorycznie służy jedynie do tego by skanalizować środowiska narodowe i wolnościowe w taki sposób by nigdy nie doszły do większego znaczenia. Żyd który nazywa Piłsudskiego bandytą itd… Zatem kim jest Pan Międlar ? Ponawiam pytanie. Polacy MUSZĄ utworzyć WŁASNĄ PARTIĘ NARODOWĄ w której warunkiem przyjęcia będzie czystość etniczna i brak powiązań z PZPR. W innym wypadku będą stale rozgrywani pomiędzy notorycznie mutujące partie i partyjki dowodzone przez żydostwo.

  1. stahu mówi

   Wiersz W.GADOWSKIEGO –
   .
   ,, Bo kiedy się odlewa się wielkie dzwony ,
   To ważne by do kadzi nie wpadł nawet włos…!
   Jedynie wtedy ich głos czysty niezmącony
   Zawezwać może
   do poprawy los,,

  2. Ada mówi

   Aż się wierzyć nie chce, że wciąż NIE MA w POLSCE WŁASNEJ PARTII NARODOWEJ!
   Jednak należy postawić to pytanie: DLACZEGO?!
   I… czy to jest normalne?

  3. MACIEJ mówi

   Tyle, że Piłsudski to autentyczny agent zachodu i antypolak. To przez niego wysłano setki tysięcy Polaków na rzeź. To on wprowadził pierwsze lewackie ideologie w duch Narodu Polskiego. Nie chce się wierzyć? Zgadzam się. To szokująca prawda.

 16. stahu mówi

  Nie chciałem ,, zmącić ,, tego pięknego refrenu Witka , wiec poniższy dopis .

  Dwniels – WY- PIER- DALAJ ! hej psy rzezane tu ,,sze,, węszące przekażcie no tam .. , ….j też wam w dupe !
  Jak mawiała babcia śmieci same się z naszego domu nie wyniosą !
  Trzeba zbiorowym wysiłkiem .. jak z krzyżakami
  14 serpnia spotykamy się w Auschwitz !

 17. gemini wirapi mówi

  14 sierpnia trzeba przybyć do Oświęcimia i być tak długo w muzeum Auschwitz az cywinski nie pójdzie precz!

 18. dawid mówi

  dlaczego ma wolny wjazd do kraju który tępi? przecież to ludzie z widłami powinni stanąć i tego faszola pogonić

 19. ko$$$cielny mówi

  Za takie słowa w trzeba by żydka wywalić z Polski z wilczym biletem !!! Ja, skoro mam bardzo złe zdanie o żydach, to nie mieszkam u nich i nie jeżdżę tam. To, że taki Polakożerca może poruszać się po sejmie i salonach, to zdrada rządzących. A pisiory to tolerują?

 20. Robert B. mówi

  A tak naprawdę to chodzi o tresowanie całego świata tym ich holokaustem wobec tych patentowanych niewiniątek. Żydek = niewiniątko. Bij pokłony przed Żydkiem. No i oczywiście ograbiać całe narody. A co jeżeli to przestanie działać? Na mnie już przestało działać. Cały ten ich święty holokaust obchodzi mnie jedno wielkie gówno.

  1. Tomek mówi

   Oj, działa na ciebie, Robercie, działa. Nic nie robisz, tylko w Internecie piszesz o „holokaustach”. Żydostwo stało się całym twoim życiem, twoją obsesją, wszyscy to widzą.

  2. Robert B. mówi

   Bluźnisz! Holokhałsta jest tylko jedna! Święta, bo żydowska, holokhałsta…

   A tak w ogóle, panie światły, coś się nie zgadza faktograficznie?

 21. MACIEJ mówi

  Panie Daniels, ty podły rasisto i antypolonisto. Naplułbym Ci w twarz żydowski robaku. Skończysz marnie jak cała Twoja zgraja podszywająca się pod semitów, hołota wygnańców na usługach synagogi szatana. Dobrze wiecie, że Wasz 'raj’ jest tylko tutaj na Ziemi i niebawem się skończy. Ten się śmieje, kto śmieje się ostatni.

 22. obsrywator mówi

  AŁ szwic powinno się rozebrać i wysłać do zydow, a na tym miejscu zbudować wesołe miasteczko

 23. Swarog mówi

  zrownac to z ziemia, a belki i cegly statkiem handlowym do izraela , zaladowac tez kaczynskiego i jego zydowskich krewnych beda mogli tam spiewac litanie z kippa na czajniku : ” Zydzie ! to ty na mnie spojrzales nie jestem godzien aby cie calowac po butach aj waj !! alleluja!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.