Antifa staje w obronie islamskiego zbrodniarza i atakuje pokojową manifestację! [WIDEO]

Antifa staje w obronie islamskiego zbrodniarza z Kandel / Fot. Youtube
2

W sobotę, 24 marca, niemiecki ruch protestacyjny o nazwie „Kandel is Everywhere” zorganizował marsz przeciwko polityce migracyjnej rządu Niemiec oraz islamskiemu fundamentalizmowi, z jakim mieszkańcy spotykają się niemal każdego dnia. Maszerowano ulicami miasta Kandel, w którym niemiecka nastolatka została brutalnie zamordowana przez afgańskiego imigranta.

Manifestanci domagali się od rządu poszanowania wolności słowa, całkowitego zamknięcia granic oraz deportacji wszystkich nielegalnych imigrantów z Niemiec. Uczestnicy marszu zostali zaatakowani przez kontrmanifestantów z Antify, finansowanej przez żydowskich oligarchów, która już w Stanach Zjednoczonych przez FBI została wpisana na listę organizacji terrorystycznych. Przypomnijmy, że to bojówkarze Antify doprowadzili do rozruchów w Charlottesville, w czasie których zginęła jedna osoba, to oni atakowali patriotów podczas Marszów Niepodległości w Warszawie, oni za zezwoleniem prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka przeprowadzali burdy przed spotkaniem z posłem Robertem Winnickim oraz to oni wystrzeliwali korki od szampanów, po tym jak podczas koncertu w Las Vegas snajper zastrzelił 59 osób.

Polska władza po dziś dzień zdaje się być opieszała i nie dostrzega niebezpieczeństwa jakie wiąże się z bezkarnym działaniem Antify, która publicznie wzywa do nienawiści i staje w obronie islamskich zbrodniarzy. Tymczasem w debacie publicznej wciąż podnoszony jest temat delegalizacji narodowych organizacji, którym jedyne co można „zarzucić”, to bezkompromisową miłość do ojczyzny i patriotyczną edukację młodzieży. Władzę PiS wzywamy do opamiętania i wyciągnięcia wniosków.

Poniżej zamieszczamy nagranie z zajść, które miały miejsce podczas pokojowej manifestacji mieszkańców Kandel.

Źródło:  epochtimes.de,youtube, sioe.pl

Przeczytaj:

Co tak naprawdę wydarzyło się w Charlottesville? Długie ręce Sorosa, czyli same fakty

ata

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Pan Kracy mówi

    To było pewnie tak: był marsz protestu, bo jakiś islamski imigrant zamordował niemiecką nastolatkę. A tymczasem członkowie pokojowej inaczej Antify usłyszeli i zrozumieli (tak, wiem: Antifa + zrozumienie = egzotyczne połączenie): islamski imigrant… pewnie ZNOWU był ofiarą rasistów, podajmy mu pomocną dłoń. A że u nich dłoń zazwyczaj jest zwinięta w pięść… No i poszło.

  2. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

    Całą tę Antifę (jej sympatyków i członków) zapakować razem z nachodźcami do kontenerów i wysłać dm Afryki Tam niech wywdzięczają się swoim muzułmańskim ulubieńcom

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.