Antifa inwigilowała narodowców. Teraz zapowiada nasilenie akcji ulicznych i szkolenia dla młodzieży

fot. youtube
4

„Gazeta Wyborcza” przeprowadziła wywiad z działaczem polskiej Antify ukrywającym się pod pseudonimem „Rafał Złotopolski”. Co miał do powiedzenia działacz organizacji, która w USA została uznana za organizację terrorystyczną? „Złotopolski” poinformował, że Antifa prowadziła inwigilację narodowców: „W szeregi ONR przemycaliśmy naszych ludzi. Nie udało im się zbyt wysoko zajść w hierarchii, ale zakolegowali się, swoje wyciągnęli”.

Oczywiście jest też porównanie organizacji narodowych do nazistów i sugestia, że polski nacjonalizm doprowadzi do zakładania obozów zagłady. Natomiast Antifę przedstawia „Złotopolski” jako organizację, która wyręcza państwo w przeciwdziałaniu „rasizmowi i przemocy skrajnej prawicy” oraz przyznaje, że z Antifą sympatyzują takie gwiazdy medialne jak Roman Kurkiewicz i Kazimiera Szczuka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaki jest plan Antify na przyszłość? Ma to być nasilenie akcji ulicznych w formie demonstracji oraz edukacja młodzieży. „Na Zachodzie antyfaszyści wchodzą do szkół” – mówi „Złotoplski” i zapewnia, że taka praca edukacyjna przyniesie odpowiedni skutek po latach. Zapowiada też, że Antifa wejdzie do kultury masowej i na stadiony.

Nie obyło się też bez pochwały przemocy. „Złotopolski” chwali członków Antify, którzy wdają się w bójki. „Dobrze, że się bili. Bo to pokazuje, że możesz zostać zaczepiony przez naziola i nie uciekać”.

A teraz posłuchajcie, jak sympatyzujący z Antifą Roman Kurkiewicz narzeka, że określenie „polski” zbyt często pojawia się w przestrzeni publicznej. To jest ten tzw. „antyfaszyzm”, czyli po prostu walka z polskością, z tradycją, z narodem. To jest komunistyczny dyskurs, który doprowadził do krwawej rewolucji i 100 milionów ofiar.

Źródło: pch24.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Niestety mamy w Polsce bardzo silną V-tą kolumnę wspieraną obcymi wywiadami. Polska jest niesłychanie słaba, a Polacy są w rozsypce. Kiedyś mogliśmy liczyć na patriotyczne i kreatywne postawy katolickiego duchowieństwa, a teraz ….. ?! Tylko błyskawiczne zjednoczenie sił narodowo-patriotycznych, opartych na sprawdzonych Polakach i polonofilach da nam szansę na jakiekolwiek mozolne przeciwdziałanie obcej, jawnej lub farbowanej agenturze. Stawiam na Jacka Międlara jako najpewniejszego łącznika Polaków.

 2. Jarek mówi

  to że antifa wyżej w hierarchii nie doszła to nic dziwnego – lewak zawsze będzie lewakiem. Ale za to służby z pewnością mają tam swoich ludzi i widać to – cały potencjał organizacji prawicowych ich energia i siła są marnotrawione na jakieś mało znaczące akcje jak ta w teatrze w Warszawie ze spektaklem pewnym czy marsze z których nic nie wynika – to właściwie ośmiesza cały ruch narodowy i odstrasza od niego przeciętnego Kowalskiego. a do tego to co mamy obecnie – tłumaczenie się jak banda smarkaczy z patriotyzmu to totalna żenada

 3. jan mówi

  http://prostozmostu.net/kraj/antyfaszysci-terroryzuja-lipsk
  Antyfaszyści terroryzują Lipsk!
  15 grudnia 2015 11:46:00
  69 rannych policjantów oraz poważne zniszczenia na ulicach Lipska- oto bilans dokonań niemieckich „antyfaszystów”, którzy w ostatni weekend starli się w tym mieście z neonazistami oraz funkcjonariuszami policji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.