Angielski piłkarz oskarżony o antysemityzm i rasizm za wpis o Rothschildach. Grozi mu zawieszenie w rozgrywkach

Tom Pope/ fot. screen
17

Angielski piłkarz Tom Pope został oskarżony o antysemityzm i rasizm. Grozi mu zawieszenie w rozgrywkach. Piłkarz zamieścił na Twitterze wpis, w którym odpowiedział na pytanie o wynik ewentualnej III wojny światowej w związku z konfliktem USA-Iran. „Atakujemy Iran, potem Kubę, potem Koreę Północną, potem Rothschildowie zostają koronowanymi czempionami każdego banku na planecie” – napisał Pope.

Angielski Związek Piłki Nożnej poinformował w środę (5.02.2020), ze w związku z tym wpisem Pope został oskarżony o naruszenie obowiązujących zasad, ponieważ jego tweet „zawierał odniesienie, bezpośrednie lub sugerujące, do rasy i/lub religii i/lub pochodzenia etnicznego”. Wpis stał się przedmiotem dochodzenia zarówno związku piłkarskiego, jak i klubu piłkarskiego Port Vale, którego Pope jest graczem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piłkarz usunął wpis i oświadczył, że nie był świadomy, iż może być on postrzegany jako antysemicki. Zapewnił też, że nie wiedział, iż Rothschildowie są Żydami. „Jeśli kogoś obraziłem, chciałbym bardzo przeprosić, ponieważ to nigdy nie było moim zamiarem” – powiedział Pope.

Piłkarz stanowczo odrzuca też zarzuty o rasizm. „Rasizm? Oni są właścicielami tych cholernych banków! Nie ma tu żadnej rasowej złośliwości, a każdy powiedziałby to samo! Nie stawałem po żadnej stronie. Po prostu powiedziałem, że są właścicielami banków i to wszystko! Koniec historii. Nic więcej już nie mówię” – napisał Pope na Twitterze.

Mój komentarz: Sprawa wydaje się absurdalna, ale pokazuje jak na dłoni, czym jest tzw. walka z antysemityzmem. To po prostu metoda gnojenia ludzi, którzy krytycznie wypowiedzą się na temat Żydów. Tom Pope zasugerował, że Rothschildowie zyskają na wojnie jako właściciele banku. Tym samym popełnił „antysemicki grzech”, ponieważ nie wolno mówić, że Żydzi mają władzę nad finansami i zarabiają na wojnie. Mówienie o tym, to tzw. powielanie antysemickiego stereotypu i należy to zwalczać. Faktem jest, że Rothschildowie są właścicielami potężnego banku. Faktem jest, że banki zarabiają na konfliktach zbrojnych. Ale tego mówić nie wolno, bo – wicie, rozumicie – to jest antysemityzm, który prowadzi do Holokaustu. Taka obowiązuje wykładnia, o której obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji i cytatów: Times of Israel, Twitter

Zobacz też:

„Nigdy więcej” i Allegro blokują sprzedaż książek wydawnictwa 3DOM. Konferencja prasowa Konfederacji [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Leszek mówi

  Oskarżenie o to, ŻE POWIEDZIAŁ – „ROTHSCHILDOWIE TO BANKIERZY.”
  Każdy adwokat, ale GOJ go wybroni…. Nie umoczony w powiązania z ….

  1. RR mówi

   Tylko nie znajdziesz takiego adwokata żeby podjął się walki z nimi.

 2. Robert mówi

  Może w meczu o posiadanie każdego banku na ziemi,w tej sprawie chodzi o ,,koronę,, i czerwoną kartkę jaką mogą dostać,że chcą wygrać mistrzostwo dzięki epidemii?

 3. szalom mówi

  Marksa zastąpił Gramsci i jest to już niby inny żydo-bolszewizm ale nad nim podobnie jak nad poprzednim krąży duch Lejby Dawidowicza Bronstajna Trockiego, Jeżowa, Ławrentija Berii….. a z bliższych nam Jakuba Bermana, Julii Brystygierowej, Anatola Fejgina, Brus – Jóźwiak- Brus Wolińskiej, Stefanka Michnika i pozostałych …..z Adasiem włącznie. Niespostrzeżenie wracają latka 1946 – 1954 z donosami, wyrokami za dowcip, za słowa uznanymi przez lewactwo za niepoprawne a ich wnuczęta o zmienionych nazwiskach w 1989 roku wzięli w swoje ręce lejce, marchewkę i bat.

 4. Rado mówi

  Na Słowacji poseł Mazurek stracił stanowisko posła po tym jak w parlamencie powiedział że finansami światowymi żądzą żydzi.Został oskarżony o antysemityzm. Dostał też karę finansową. Teraz wiadomo dlaczego spotkanie V4 miało miejsce w izraelu. Tutejszy premier i prezydentka Čaputova jeźdzą tam jak na sraczke!!!! Pozdro ze Słowacji,tu to samo co w Polsce.Nawet stworzyli specjalną grupę policji,która śledzi „mowę nienawiści” w sieci! Ma nawet już pierwsze ofiary.

  1. Wojtek Grom mówi

   W Polsce abw ma już takie komórki do ścigania za „mowę nienawiści’, tak samo policja i inne służby. Jest artykuł 256 za takie rzeczy i policja i inne służby mają szkolenia ze stosowania tegoż paragrafu. Szkolenia te prowadzą lewackie fundacje, nietykalne i sowicie opłacane przez tfu Sorossa, unię europejską i kolejne nierządy. Pozdro z Polski.

  2. Leszek mówi

   Powiedział komplement. Ale po co TAK GŁOŚNO. No i zapłacił cenę wolności.

 5. LucyLucenta mówi

  Cóż Facet ma pecha, że żyje w kraju bez wolności słowa, a prawdę napisał czystą, najczystszą

 6. marju73 mówi

  Wszystkich nie zawieszą i nie zamkną. Choć jak widać koczownicy mają pełno wytresowanych donosicieli a la Pawka Morozow.

 7. rins mówi

  A co to żydzi to są jacyś nadpanowie, przecież to zwykły plebs jak inni goje:-)

 8. Robert mówi

  Najlepszy,najpiękniejszy ,,samobój,, w historii piłki kopanej ,zawsze do jednej,jedynie słusznej bramki.Do tej pory myślałem,że to gen.Jaruzelski był liderem,po spotkaniu z najwyższym arbitrem,bankierem.Od tamtej chwili,,Nasi,,w kopanej niewiele zdobyli

 9. Zdzisław mówi

  Za „chwilę”,za „chwilę”
  każdy ma być „żydofilem”.
  Ale trzeba trafu,
  nie będzie to,
  bez „paragrafu”.

 10. uhir mówi

  Praeda jest taka ze Uk to patodziura. Dumbfuckistan gdzie w tyglu gotuje sie mala wojenka etniczna podgrzewana wlasnie przez zydokomune u wladzy.

  1. Barbara mówi

   Pięknie i trafnie

 11. Robert B. mówi

  A potem… A potem… Jak miarka się przebiera, to jest jeden wielki ryk: Hatuuuuuujciiiiiieeeee naaaas! Ciekaw jest, ilu się na to nabierze następnym razem…

 12. anonim mówi

  mamy już mocno zaawansowany terror żydowski na swiecie przy pomocy szabesgojów i pożytecznych idiotów

 13. tomm mówi

  Wolnosc slowa ,to demokracja.Nikt nie ma prawa kneblowac ust ludziom ktorzy publicznie wyrazaja swe opinie.Zydzi nie sa uprzywilejowana nacja na tej planecie.Krytyka Zydow nie jest antysemityzmem………………….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.