Andrzej Duda, Kukiz i żarty ze Smoleńska. Ogromny niesmak po gali Polsatu

8

Internet aż huczy od komentarzy na temat uczestnictwa Prezydenta RP w gali z okazji 25-lecia telewizji Polsat, na którą Andrzej Duda udał się zaraz po zaprzysiężeniu rządu Mateusza Morawieckiego. Obrazki z jego udziału w gali na część miliardera Zygmunta Solorza, któremu Duda złożył gratulacje, budzą ogromy niesmak.

Prezydent Duda obejrzał skecz twórców „Ucha Prezesa”, podczas którego niemiłosiernie kpiono z prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz katastrofy smoleńskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panie Prezydencie @AndrzejDuda czyż godność i szacunek dla ofiar katastrofy oraz nawet dla środowiska z którego Pan się wywodzi, a z którego ewidentnie wczoraj kpiono nie nakazywała wstać i wyjść? Smutne, jestem zawiedziona… znowu – zapytała internautka.

Nie wiemy, jak prezydent reagował na dowcipy, jednak sam udział w gali Solorza, którego telewizja manipuluje faktami, kpi z rządów Prawa i Sprawiedliwości, a polskich patriotów w obelżywy sposób ustawia w jednym szeregu z faszystami, budzi mieszane uczucia.

Warto nadmienić, że podczas gali telewizji śpiewał „antysystemowy” poseł Paweł Kukiz. Oceńcie to Państwo sami.

Źródło: Polsat, Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Matka polka mówi

    No i wychodzi szydło z worka. Kim też jest ten „wspaniały” i elokwentny A. Duda???

  2. Roman mówi

    Dudaczewski udaje Polaka i katolika. Dowodów jest wiele, mógłbym tu wymienić kilka, ale wymienię tylko jeden. W Kielcach oskarżał Polaków o „pogrom kielecki” , kłamał plynnie, bez kartki i nawet nie zacinał się.

  3. Dora mówi

    Judasz a nie prezydent,jakim prawem POmaga Ukraincom a nie Powie prawdy o mirdach UPA itd.Nic nowego pejsaci znowu nas zniewolaja itd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.