Amerykański żyd o „polskich obozach śmierci”: „Ludzie tak piszą, bo są głupi i leniwi”

Źródło: TVP Info
10

W połowie września w warszawskim zoo wręczano odznaczenia imienia Antoniny i Jana Żabińskich, którzy uratowali nawet 300 żydów z getta warszawskiego. Podczas uroczystości prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wygłosił przemówienie, w którym powiedział że dzisiaj antysemityzm jest negatywnym stosunkiem Izraela. Podczas programu TVP Info „Minęła 20” prezes i założyciel Fundacji From the Depths Jonny Daniels, wyznał że słowami Kaczyńskiego był wówczas wzruszony. W czasie programu Daniels odniósł się również do określeń „polskie obozy śmierci”.

Siedziałem tam i słyszałem, jak naprawdę istotny polityk polskiej sceny politycznej mówi w sposób otwarty, prosto z serca. To nie było napisane przemówienie. On mówił prosto z serca – powiedział Daniels, następnie opowiadał z jakim entuzjazmem i niedowierzaniem te słowa zostały przyjęte przez kancelarię premiera Izraela.

Prowadzący program Michał Rachoń zapytał również Danielsa jak skomentowałby fakt, że w zachodnich mediach pisze się o „polskich obozach śmierci”.

Ludzie piszą „polskie obozy śmierci”, bo są głupi i leniwi. Jest pewna propaganda i nacisk, np. ze strony niemieckich mediów, by stworzyć wrażenie o polskich obozach śmierci. Ale większość mediów amerykańskich czy brytyjskich popełnia błąd. Trzeba ich po prostu edukować. Potrzebna jest edukacja, a nie legislacja – stwierdził Daniels.

Daniels nie odniósł się jednak do tego, że w taki sposób jak czynią to lewicowe media, obozy koncentracyjne są nazywane przez żydów. Do takiej sytuacji doszło w sierpniu w Amsterdamie. Pracownicy Narodowego Muzeum Żydów – jak sami stwierdzili – świadomie napisali o „polskim o obozie pracy” w Szopienicach. Dopiero po naszej interwencji i wielu Polaków, otrzymaliśmy odpowiedź z Międzynarodowego Centrum Edukacji o Auschwitz, „Auschwitz Memorial”. Stwierdzono, że interweniowano w celu usunięcia kłamliwego napisu, a na dowód przesłano nam fragment e-maila, który nadesłano z muzeum w Amsterdamie.

Zakłamywanie historii i przypisywanie partycypacji w Holocauście to zabieg, z którym spotykamy się zarówno ze strony niemieckiej jak i żydowskiej (PRZECZYTAJ). Absurdalne, że mimo nabierającego coraz większego rozpędu antypolonizmu, wciąż krzyczy się o mitycznym antysemityzmie. Polonofobia nabiera coraz większych rozmiarów, a ludzie padają ofiarą obrzydliwych manipulacji. Ale jest na to odpowiedź.

Powstaje film „German Death Camps”, który zostanie zrealizowany w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. Wywiad z dyrektorem produkcji i reżyserem filmu niebawem opublikujemy na naszym portalu. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy, którą naszym zdaniem już dawno powinna wesprzeć Telewizja Polska i Instytut Pamięci Narodowej.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Oficjalna strona filmu: http://germandeathcamps.film

Wsparcie przez PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_donations&business=BV5RRKQAK46WS&lc=PL&item_name=Darowizna%20na%20film%20%22German%20Death%20Camps%22&currency_code=PLN&bn=PP-DonationsBF%3Abtn_donateCC_LG.gif%3ANonHosted

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. test24 mówi

  Co to za święto, że Żyd przemówił ludzkim głosem?

  1. janek mówi

   Jeden żyd wiosny nie czyni w morzu żydowskiej polonofobii.

 3. Sebastian mówi

  Na poczatku tekstu brakuje dwoch liter „do”, zasadniczo zmieniajacych sens wypowiedzi Kaczynskiego. Ale to szczegol. Oburzamy sie o te ” polskie obozy”, i nie watpie, ze slusznie, ale musimy zrozumiec takze Niemcow, czemu chca obarczyc wina za Holokaust Polske, Europe. Czemu gdy bylo wiadomo, ze Nazisci przeprowadzaja plan eksterminacji narodu zydowskiego, gdy bylo dokladnie wiadomo(juz w 1942) co robi sie w Auschwitz i innych obozach koncentracyjnych, alianci nie zbombardowali ani jednego pociagu z wiezniami, torow kolejowych, samego obozu, tylko trzymano to wszystko w tajemnicy? Moze Zydow nie lubili nie tylko Niemcy. I wszyscy po cichu sie cieszyli, ze rekami Niemcow pozbedziemy sie niemilcow Zydow.

  1. Test24 mówi

   W to, że Niemcy ich niecierpieli, to coraz trudniej mi uwierzyć. Przed wojną Żydzi mówili hasła „Germania nie ma wierniejszych synów, niż my!”. Zaczynam odnosić wrażenie, że od samego początku chodziło o utworzenie i zaludnienie Izraela, a najlepszym narzędziem był strach. Plan obmyślany przez lata przez żydowskich myślicieli w różnych krajach. Może się niedługo okazać, że statystyki ilości zmarłych Żydów zostały wymyślone i było ich dużo mniej, tak jak teraz wychodzi na jaw to, że tysiące z nich służyło Hitlerowi.

   1. Sebastian mówi

    Tak. Hitler tez byl Zydem, a nawet kosmita. Ej! Podobno zyje w Szwajcarii i codziennie pije surowe jajko na czczo. Byles Test24 w Auschwitz? Nie? To sie przejedz, zobacz, pomysl i przestan pieprzyc farmazony.

 4. Jarek mówi

  czy oni będą nazywać się żydami eskimosami indianami czy nie wiem fiatelistami czy będą wierzyć w Jahwe woodoo niebiańskie chomiki nie zmieni to jednego – to są w lwiej części chazarowie – lud wrogi wszystkim Słowianom od zawsze lud wykorzystujący Słowian a Słowianie to my!!! Taka jest prawda historyczna i koniec

 5. Normalny mówi

  Kiedy doczekamy się wreszcie Wolnej Polski ? W podobno katolickiej i polskiej Polsce rządzi talmud. Bo tylko tzw. antysemityzm jest bezpośrednio karnie chroniony, a antykatolicyzm i antypolonizm już nie. To patologia. Dopóki się tego natychmiast nie zmieni to żydostwo będzie nadużywać oręża walki z tzw. antysemityzmem do zagłuszania słusznych krytyk jego dotyczących i głoszenia o nim prawdy. Kiedy Polacy wyzwolą się z tych kajdan niewoli założonych nam przez żydowskiego okupanta ? Tego powinna się domagać także hierarchia kościelna, bo takie skrzywione ideologicznie, religijnie i moralnie prawo to także obraza wiary katolickiej.

 6. Normalny mówi

  Korekta : Powinno być oczywiście ; penalizacja za tzw. antysemityzm …, a penalizacja za antykatolicyzm i antypolonizm…

 7. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Może piszmy Żydowskie Obozy Zagłady. Przecież najwięcej było tam żydów?

 8. Paweł mówi

  Nie za bardzo wierzę w szczerość wypowiedzi tego pana. Mówić można dużo i to co chcą ludzie usłyszeć
  zwłaszcza ci prawej strony. Dlaczego nie forsuje w swoim środowisku tego by zaczęto używać prawdziwego sformułowania „niemieckie obozy zagłady” i nie piętnuje gdy ktoś mówi o polskich obozach. Dobrze widać że osoby które używają zwrotów „polskie obozy zagłady” robią to z premedytacją a nie dlatego że są niedouczeni albo nie chce im się tego sprawdzić. Jak można być aż takim ignorantem. Jak dla mnie ten człowiek jest tylko marionetką. Komuś zależy by wypowiadał się w ten a nie inny sposób.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.