Amerykański żołnierz trzyma znak Polski Walczącej. Ambasada USA oddaje hołd Powstaniu Warszawskiemu.

fot. twitter
1

Na twitterze pojawiło się niesamowite zdjęcie: amerykański żołnierz marines trzyma w dłoniach biało czerwony znak Polski Walczącej. Zdjęcie zamieściła ambasada USA. „Dziś jest 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy! Na zdjęciu Staff Sergeant Leonard trzyma Znak Polski Walczącej.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Większość komentarzy zamieszczonych przez internautów to podziękowanie za ten wzruszający hołd dla bohaterskiego zrywu Polaków. Są też gorzkie słowa przypominającej o zdradzie aliantów i oddaniu Polski Stalinowi.

Dobrze jednak, że zamiast szkalujących Polskę słów prezydenta Obamy o „polskich obozach koncentracyjnych” słyszymy dziś, że USA pamięta o Powstaniu Warszawskim i oddaje mu hołd. To kolejny sygnał, że Polska staje się krajem, na który USA stawia w europejskiej polityce.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Kamil Pawelak mówi

    Za grosz im nie ufam. USA wciąga nas razem z PiS w wojnę. Jak można mówić o tym, że komu nie podoba się to, że obce!!! wojska u nas stacjonują nie jest patriotą, a ruskim agentem???? Oj pchają nas w ten przesmyk suwalski, pchają i ukrainizację. Po co byli ci imigranci Merkel np. i trąbienie o tym? Ano przykryto tym info, że 150 mld dolarów RFN wyda na zbrojenia w ciągu 10-15 lat!!!!! Ciekawe… ciekawe…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.