Amerykański żołnierz trzyma znak Polski Walczącej. Ambasada USA oddaje hołd Powstaniu Warszawskiemu.

fot. twitter
1

Na twitterze pojawiło się niesamowite zdjęcie: amerykański żołnierz marines trzyma w dłoniach biało czerwony znak Polski Walczącej. Zdjęcie zamieściła ambasada USA. „Dziś jest 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy! Na zdjęciu Staff Sergeant Leonard trzyma Znak Polski Walczącej.”

Wsparcie - darowizny

Większość komentarzy zamieszczonych przez internautów to podziękowanie za ten wzruszający hołd dla bohaterskiego zrywu Polaków. Są też gorzkie słowa przypominającej o zdradzie aliantów i oddaniu Polski Stalinowi.

Dobrze jednak, że zamiast szkalujących Polskę słów prezydenta Obamy o „polskich obozach koncentracyjnych” słyszymy dziś, że USA pamięta o Powstaniu Warszawskim i oddaje mu hołd. To kolejny sygnał, że Polska staje się krajem, na który USA stawia w europejskiej polityce.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Kamil Pawelak mówi

    Za grosz im nie ufam. USA wciąga nas razem z PiS w wojnę. Jak można mówić o tym, że komu nie podoba się to, że obce!!! wojska u nas stacjonują nie jest patriotą, a ruskim agentem???? Oj pchają nas w ten przesmyk suwalski, pchają i ukrainizację. Po co byli ci imigranci Merkel np. i trąbienie o tym? Ano przykryto tym info, że 150 mld dolarów RFN wyda na zbrojenia w ciągu 10-15 lat!!!!! Ciekawe… ciekawe…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.