Ambasador Mosbacher w obronie Faktów TVN: „Niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo”

Georgette Mosbacher/ fot. twitter
10

– Fakty TVN jest częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Nowym Jorku, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo. Sugestie, że jest inaczej, są fałszywe – oświadczyła w poniedziałek (20.04.2020) ambasador USA w Polsce Georgette’a Mosbacher. Komunikat został umieszczony na Twitterze po polsku i po angielsku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Ambasador Mosbacher postanowiła przypomnieć o sobie Polakom i zrobiła to z gracją słonia w składzie porcelany chwaląc TVN za „niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo”. Koń by się uśmiał! Dla każdego, kto chociaż trochę ogarnia rzeczywistość, TVN jest antyrządową, propagandową szczujnią. Przy okazji, TVP jest prorządową, propagandową szczujnią i obie robią Polakom wodę z mózgu. Trzeba jednak przyznać, że TVN ma większe zasługi na polu szerzenia dezinformacji. Słynna akcja podrzucania butelek po piwie do śmietnika, z którego korzystali policjanci ochraniający Światowe Dni Młodzież, to wizytówka „odpowiedzialnego dziennikarstwa” prezentowanego przez tę stację. Widocznie nie przeszkadza to ambasador USA, która swoim tweetem podpisuje się pod czymś takim. Wstyd!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz tez:

Żydowska „prawda”: zdjęcia z Powstania Warszawskiego jako ilustracja Powstania w Getcie

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szalom mówi

  Już raz ratowała d… żydo-łże stacji po hecy z urodzinami Hitlera. Chyba sobie z nas zakpiono przysyłając toto…

  1. Teresa Maria mówi

   TVN jest w grupie discovery, ale należy do rosyjskich oligarchów.

 2. Aaron mówi

  Jakie państwo, taki ambasador i taka „przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo”. W końcu zbrodniarz Stalin to dla Amerykanów wujek Joe.

 3. marju73 mówi

  Niezależne gówno i odpowiedzialne krętactwo. W skrócie szambo.

 4. Piotr mówi

  – Fakty TVN jest częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Nowym Jorku, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo. Sugestie, że jest inaczej, są fałszywe
  Nie ma co ! Ona ma poczucie humoru. Lubie jak w oczywisty sposob probuje sie ratowac oczywiste fakty.

 5. Piotr mówi

  Pierwszy lepszy mutant wyglądający jak matka Frankensteina może przyjechać do naszej Ojczyzny i oficjalnie wzmacniać judeo – amerykańską V kolumnę.

 6. Stach mówi

  No nie… Wygląda jak gender Frankenstein…

 7. Jerzy mówi

  kolejny raz ta mała zydóweczka staje po stronie swoich ale niestety niesłusznych racji;niestety to niedobrze,że niby dyplomatka a wsadza trzy grosze w dziennikarskie przepychanki;widziana wiele razy w różnej maści spotkaniach tuż obok prezydenta RP,premiera,ministrów ,a toż to tylko ambasadorowa niestety mocno eksponowana czyli służalcza polityka międzynarodowa jest faktem

 8. ANDRZEJ mówi

  Popatrzcie na jej maskę, to upiór żywy, jej gęba , jest nasiąknięta płynem od chłodnicy, co by nie zamroziło się w zimowy czas. PIes kulawy by ją olał gorącym moczem.

 9. Robert B. mówi

  I już teraz stronnictwo amerykańsko-żydowskie będzie wiedziało, że TVN-u nie tykamy… Skoro namiestniczka stwierdziła, że „Sugestie, że jest inaczej, są fałszywe”, to tak jest i nie ma na to rady…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.