Amazon wspiera islamistów pochwalających kamienowanie i obrzezanie kobiet

Haitham al-Haddad/ fot. youtube
3

Amazon zgodził się finansować brytyjską organizację charytatywną Muzułmańską Fundację ds. Badań i Rozwoju (MRDF), której wiodący ideolog popiera małżeństwa dzieci, obrzezanie kobiet i kamienowanie za cudzołóstwo. W ramach programu charytatywnego internetowy gigant będzie przekazywał darowizny tej organizacji, ilekroć jej zwolennicy kupią produkty przez Amazon.

Muzułmańska Fundacja ds. Badań i Rozwoju została opisana przez rządową komisarz ds. ekstremizmu, Sarę Khan, jako „główna organizacja salaficka w Wielkiej Brytanii”. Salafici dążą do wprowadzenia totalitarnego systemu religijnego, w którym prawem jest szariat, a cała władza (ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza) jest w rękach sądów szariackich. Pozycja „niewiernych” jest określona zgodnie z ich radykalną interpretacją Koranu i hadisów, taką jaka stosowana jest w praktyce w Arabii Saudyjskiej czy Państwie Islamskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Założycielem i byłym przewodniczącym Muzułmańskiej Fundacji ds. Badań i Rozwoju jest urodzony w Arabii Saudyjskiej 52-letni Haitham al-Haddad uznawany przez Fundację Quilliam za „jednego z najniebezpieczniejszych ludzi w Wielkiej Brytanii”. Fundacja Quilliam to think tank zajmujący się walką z islamskim ekstremizmem założony przez urodzonego w UK Maajida Nawaza, byłego członka radykalnego ugrupowania nawołującego do budowy kalifatu. Analitycy tej fundacji sporządzili m.in. raport, w którym tłumaczą, w jaki sposób ISIS rekrutuje małe dzieci, robi im pranie mózgu i szkoli ich w prowadzeniu dżihadu.

Źródło informacji: thetimes.co.uk, defence.24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. MSW mówi

    Na razie jeszcze jest względnie spokojnie, bo jest ropa i inne surowce. Ale gdy to się skończy, miej nas Panie Boże w opiece. Dżihad się rozpocznie w Europie, taki prawdziwy, to co teraz jest to jest zabawa.

  2. jarek mówi

    Czyli Amazon wspiera islam Mahometa….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.