Agresja i przemoc od najmłodszych lat. Tak wygląda nauka zasad „religii pokoju” [WIDEO]

fot. twitter
5

Mamy XXI wiek. O psychologii człowieka wiemy już na tyle dużo, żeby mieć pewność, że człowiek bity i dręczony w dzieciństwie będzie bił i dręczył, gdy dorośnie. Najwyraźniej ta wiedza nie dotarła do muzułmanów, którzy uczą swoje dzieci zasad „religii pokoju” stosując wobec nich przemoc fizyczną.

Szkoły koraniczne nie tylko wbijają dzieciom do głów nienawiść do „niewiernych” i fanatyzm religijny. To także miejsce, gdzie dzieci są bite, kopane, poniżane. To wylęgarnia patologicznej agresji, która znajduje później ujście w usankcjonowanej w szariacie agresji wobec własnych rodzin oraz terrorystycznej agresji dżihadystów zabijających siebie i innych z imieniem Allaha na ustach.

Poniższy film to scenka ze szkoły koranicznej nakręcona ukrytą kamerą. Nie jest to przypadek jednostkowy. W sieci pojawia się coraz więcej filmów demaskujących metody standardowo stosowane przez nauczycieli „religii pokoju”. Takie metody stosowane są nie tylko w krajach islamskich, ale również w islamskich szkołach powstających w Europie.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. irek mówi

  Ukatrupić skurwiela od razu, kozojebcy wstrętni i pojebani.

 2. Wojtek mówi

  Jestem Biblijnie wierzacym czlowiekiem. Mysle, ze znam w wiekszosci wole Bożą jaka nam przekazal poprzez Pismo. Nie wiem jednak czy zachwoalbym sie po jego mysli gdybym byl naocznym swiadkiem takiego zachowania tego czlowieka. Mamy milowac swoich nieprzyjaciół; jak mamy sie zachowac widzac to bestialstwo. Na piewszy rzut, polamalbym mu rece i obil twarz, ale watpie zeby Bog tego chcial…..

  1. nn mówi

   Czy by chciał czy nie to przecież wolną wolę dał. Panu Islamiście jego bóg JE Pan Allach pozwala miłować w ten sposób nawet swoich to w czym rzecz.

 3. KarPa mówi

  I jak te dzieciaczki mają wyrosnąć na normalnych ludzi. Straszne, biedne dzieci 🙁

 4. ania mówi

  Ten chłopczyk z boku taki grzeczny, coś czyta, boi się ruszyć. Tego nie można spokojnie oglądać!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.