Agnieszka Holland szczuje na Polskę w niemieckich mediach, atakuje Dudę i Kaczyńskiego! Użyła porównania stosowanego przez pedofila z NAMBLA!

Agnieszka Holland / Fot. Netflix
6

Agnieszka Holland, reżyser filmowa żydowskiego pochodzenia, udzieliła wywiadu niemieckiemu portalowi Tages Spiegel. Został przeprowadzony przy okazji festiwalu filmowego Berlinare oraz promocji jej nowego filmu „Szartalat” o czeskim uzdrowicielu Janie Mikolasku, który żył w homoseksualnym związku. Wątpliwości co do akceptacji filmu w Polsce wyraziła niemiecka dziennikarka, co w skandaliczny sposób skomentowała Holland. Walkę Polaków z demoralizacją społeczeństwa porównała do „antysemityzmu przed II wojną światową”.

Są przerażające wypowiedzi niektórych polityków i przedstawicieli Kościoła, są obszary wiejskie, w których dyskurs zamienia się w fanatyczną postawę przeciwko LGBT. Rządząca partia PiS szerzy obraz wroga. Widzę podobieństwo do polskiego antysemityzmu przed II wojną światową. Ale jednocześnie Robert Biedroń, kandydat Lewicy w przyszłorocznych (!) wyborach prezydenckich, jest przyznającym się otwarcie gejem. Nie wygra, ale przynajmniej zdobędzie jakieś głosy – powiedziała Agnieszka Holland. W tym miejscu należy wskazać, że porównanie, którego użyła żydowska reżyser, jest tożsame z tym, które zastosował współzałożyciel pedofilskiej organizacji NAMLBA z USA (WIĘCEJ TUTAJ). David Thorstad, bo o nim mowa, twierdził, że prawne i społeczne ograniczenia wobec pedofilów są porównywalne z prześladowaniem narodu żydowskiego przez hitlerowców podczas Holocaustu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udzielenie wywiadu zagranicznej gazecie, Holland wykorzystała także do zaatakowania prezesa partii rządzącej, Jarosława Kaczyńskiego. – A moja przyjaciółka Olga Chajdas niedawno nakręciła fajny film „Nina” o lesbijskiej historii miłosnej. Ma miejsce walka kulturowa między ostrą, ale jeszcze nie totalitarną oficjalną propagandą, a rosnącą ciekawością innych form miłości w polskich miastach. Obecny prezydent jest zależny od Kaczyńskiego, prawdziwego władcy w Polsce. Jeśli zostanie pokonany w następnych wyborach, sytuacja może się radykalnie zmienić.

Źródło cytatów: Tages Spiegel

„Żydokomuna to obraźliwe określenie.” Agnieszka Holland wybiela komunizm i staje w obronie stalinowskiego tatełe

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jolanta mówi

  Co za wiedz ma, jednak żyd to żyd, kara ja spotka

  1. Jaca mówi

   A ja kiedyś oglądałem jej filmy, nie wiedząc, że to takie zboczone babsko, że to taka antypolonitka jest.
   Ile to wrogów wewnętrznych mamy w Polsce to głowa mała.

 2. Małgorzata mówi

  I TAKIE ŻYDOKOMUNISTYCZNE, TĘCZOWE MONSTRUM, ZA SZKALOWANIE ŚWIĘTEJ RZECZYPOSPOLITEJ, POWINNO ZOSTAĆ POZBAWIONE OBYWATELSTWA NASZEGO KRAJU I CIUPASEM Z NIEGO WYKOPANE, BEZ PRAWA POWROTU, SKORO NIE MOŻNA TEGO ODSTRZELIĆ ZA ZDRADĘ I PROPAGOWANIE DEWIACJI, BO NIE MA TAKIEGO PRAWA, A ŻEBY ROPUSZE BYŁO WESELEJ DOPAKOWAĆ JESZCZE DO KOMPLETU KOMEDIANTKĘ, KTÓREJ WYDAJE SIĘ, ŻE WIECZNIE JEJ TU KTOŚ S..A NA GŁOWĘ.

 3. Teresa Maria mówi

  Problem z większością żydowin polega na tym, iż zdaje im się , że są predestynowani do rządzenia innymi, mówienia im co mają robić, co myśleć i jak żyć, bowiem są nadludźmi.

 4. Alek mówi

  Obcokrajowcy nie znaja jezyka polskiego i nie wiedza, co slowo milosc po polsku znaczy.
  Stad to mylenie sodomii z miloscia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.