Absurd! Popularny browar oskarżony o rasizm! Poszło o… jasne piwo

fot. pixabay.com
3

Producent znanego piwa Heineken został oskarżony o szerzenie rasizmu. Burza wybuchła po opublikowaniu reklamy nowego piwa – Heineken Light.

W reklamie widzimy barmana, który dostrzegając piękną kobietę popycha w jej kierunku butelkę z piwem. Po drodze, piwo mija trzy ciemnoskóre osoby. Dopiero kiedy butelka dociera do kobiety o jasnym kolorze skóry pojawia się napis: „Sometimes lighter is better” – „Czasami lżejsze jest lepsze”. W reklamie można niestety doszukać się drugiego dna, bowiem „light” można również przetłumaczyć także jako „jasny”.

W sieci zawrzało, internauci oskarżyli koncern o promowanie rasizmu. Chence The Rapper, ciemnoskóry raper napisał na swoim Twitterze, że firma stworzyła spot celowo, aby zyskać rozgłos poprzez dyskryminacje ciemnoskórych.

W tym polit-poprawnym wariactwie, gdzie lewactwo doszukuje się „rasizmu” i „mowy nienawiści” na każdym kroku, już nic nas nie zaskoczy. Jeszcze kilka miesięcy temu lewactwo stwierdziło, że picie mleka jest rasistowskie, zaś feministka i dziennikarka Bim Adewunmi stwierdziła, że hollywodzki producent filmowy Harvey Weinsteina to rasista, ponieważ gwałcił tylko białe kobiety. Kierując się kryteriami politycznej poprawności nie jest natomiast rasizmem a tak na białych w RPA czy wykrzykiwanie i konieczności eksterminacji białej rasy… To zdaniem lewactwa jedynie pojedyncze incydenty.

Źródło:
sioe.pl 
Przeczytaj:

Tak działa lewacki rasizm! Udawał murzyna, żeby dostać się na medycynę. Dodatkowe punkty dla czarnych

SKLEP-WPRAWO.PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Robert mówi

    Co za jełopy,czarne jełopy.Holenderski rasista?Gdzie wszystko jest legalne?Narkomania,pedofilia(no może w ciemnej butelce),pedalstwo,remote neural monitoring.Liga misiów UEFA,na którą leją hektolitrami piniędzy,więc nie kopie w nędzy,a czarni kopią dziewczynę co będzie lżejsza,łatwiejsza,tylko dla nich?Czarne jełopy

  2. Piotrx mówi

    Ciekawe dlaczego nie oskarżono ich o propagowanie symboliki komunistycznej? (znak czerwonej gwiazdy na etykietkach)

  3. Pola kowalska mówi

    Tu jest Europa a nie Ameryka jak im nie pasuje niech wracaja do siebie bedzie ciemne i bez pianki w Afryce

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.