Absurd! Ozdrowieńcy zmuszeni do noszenia maseczek w Sejmie. Dziambor: „Takie jest prawo”

Artur Dziambor/ fot. screen
6

Na mocy zarządzenia marszałek Sejmu Elżbiety Witek wszyscy posłowie muszą nosić maseczki na sali plenarnej. Czy ten nakaz ma jakiekolwiek uzasadnienie medyczne? Nie! Pomijając już nieskuteczność maseczek w zapobieganiu zakażeń, gdyby intencją rozporządzenia była troska o zdrowie i bezpieczeństwo, to z nakazu byliby zwolnieni ozdrowieńcy, którzy przecież nie zakażają. Ale oni też muszą zakrywać usta i nos, czego przykładem jest poseł Konfederacji Artur Dziambor.

W piątek (27.11.2020) poseł Dziambor wystąpił na mównicy sejmowej w maseczce. Zapytałam go na Twitterze, dlaczego nosi maseczkę po przechorowaniu Covida. – Takiej jest w Sejmie prawo – odpisał.

Reasumując: z jednej strony premier Morawiecki apeluje do ozdrowieńców o oddawanie osocza, które ma pomagać w leczeniu chorych na Covid; z drugiej strony ozdrowieniec ma nosić maseczkę, żeby nie zakażał. To jest absurd! Nie da się tego wyjaśnić inaczej jak działaniem na rzecz podtrzymywania korona-psychozy. Rozporządzenie marszałek Witek to kolejny element strategii generowania emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionkę poprzez straszenie ludzi.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Lekarz z oddziału covidowego ujawnia: „Większość pacjentów nie ma Covid” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  I co , nadal popiera Pani tych szarlatanow i przebierancow ( wylaczam posla Brauna) z Konfabulacji jak to slusznie nazywa ten twor bedacy PiSbis Robert Wasilewski, ktorego wypowiedzi na CEPolska bardzo polecam ????

 2. piotr mówi

  Rozpowszechniajcie w internecie wśród znajomych !! Dr. Hodkinson dyrektor laboratorium medycznego w Edmonton, prezes firmy biotechnologicznej, przewodniczący komitetu królewskiego komitetu lekarzy. To oburzające, mamy do czynienia z największa mistyfikacją w historii, jaką popełniono na nieświadomej niczego ludności.To nic innego jak ciężki sezon grypowy. Absolutnie nic nie można zrobić, aby powstrzymać tego wirusa oprócz ochrony starszych, bardziej osłabionych osób.Maseczki są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na to, że one w ogóle pomagają.Dystans społeczny również jest bezużyteczny, ponieważ wirus jest przenoszony przez aerozole, które lecą nawet 30 metrów zanim opadną na ziemię. Całe to testowanie powinno być wstrzymane, dopóki ktoś nie trafi do szpitala. Osobą starszym powinno się podawać witaminę D w ilościach 3000 IU do 5000 IU każdego dnia co zmniejsza ryzyko zakażenia. Skala reakcji jaka została podjęta bez żadnych dowodów, jest całkowicie absurdalna. To jest kolejna cięższa grypa i należy się z tym pogodzić. Pozwólcie ludziom decydować, wy powinniście być z dala od spraw medycznych.

 3. Realista mówi

  Konfederacja każdego dnia traci w oczach patriotów i młodych gniewnych prawicowców . Czy w sejmie pozostali już sami rozsądni?

  1. Janusz mówi

   Te „matka polka”, „realista” czy setki innych błazeńskich nicków przybierający trollu!
   Spadaj do państwa położonego w Palestynie tam dzie twoje legowisko!

  2. Janusz mówi

   Te „matka polka”, „realista”, czy setki innych błazeńskich nicków przybierający trolu!
   Spadaj tam gdzie twoje miejsce czyli do legowiska w państwie położonym w Palestynie!

 4. wilk mówi

  PAN DZIAMBOR CHYBA NIE WIE CO MOWI JAKIE PRAWO?TO WSZYSTKO CO SIE DZIEJE W POLSCE JEST BEZ PRAWNE,I NIE ZGODNE Z PRAWEM MYSLE ZE DUZO LUDZI CHCE ZASZKODZIC KONFEDERCJI BO SA TAM LUDZIE CO MYSLA INACZEJ,A TO RZADOWI NIE JEST NA REKE

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.