Absolutny HIT! Rzecznik Wodociągów Kieleckich odpowiada na pytanie o awarię [WIDEO]

rzecznik Wodociągów Kieleckich/ fot. screen
4

W środę (27.01.2021) rzecznik Wodociągów Kieleckich, Ziemowit Nowak, udzielił wywiadu TVP3 Kielce, w którym odpowiedział na pytanie o przyczyny awarii sieci. – Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje – powiedział Nowak. Zapytany ponownie o przyczyny awarii odparł, że już odpowiedział na pytanie. Po kolejnym pytaniu o to, na czym polegała awaria, powtórzył pierwszą odpowiedź.

Nagranie stało się hitem Internetu. Czyżby rzecznik Wodociągów Kieleckich był tak tępy, że potrafi tylko klepać dwa zdania bez związku z pytaniem? Okazuje się, że sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W piątek (29.01.2021) Nowak zamieścił oświadczenie na Facebooku, w którym napisał, że jego wystąpienie było formą protestu przeciw manipulacji TVP3 we wcześniejszym materiale dotyczącym awarii sieci. – Kiedy więc po 6 dniach redakcja TVP Kielce po raz kolejny chciała ze mną porozmawiać o awariach, postanowiłem zaprotestować. Zastosowałem technikę powtarzania w kółko tej samej odpowiedzi na pytania, na które 6 dni wcześniej już odpowiadałem. Technikę znaną i stosowaną gównie przez polityków, z perełką „Już odpowiedziałem na to pytanie” – pisze Nowak.

W zaistniałej sytuacji gratulujemy rzecznikowi Nowakowi poczucia humoru. Pełna treść oświadczenia poniżej.

Źródło informacji: TVP3, Facebook/Ziemowit Nowak

Zobacz też:

Awantura w sądzie! Grzegorz Braun nie został wpuszczony do sądu w charakterze świadka [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Głupia taktyka walki z mediami.

  1. Rafał mówi

   A co miał z pistoletem do siedziby przyjść? Załatwił to kulturalnie i inteligentnie bo jak by powiedział cokolwiek co mogło by zaszkodzić „reputacji” TVP to manipulatorzy wiadomościowi zrobili by swoje. Tak chcieli zrobić z niego błazna a tylko błazny oglądające te wiadomości by tak go odebrali.

 2. staho mówi

  Brawo ma facet jaja, świetna taktyka walki z szumowinami.

  1. Ryszard mówi

   a gdzie macie harmonogram wymiany 40 letnich rur wodociągowych? Przy zmianach temperatury wody połączenia rur ulegają rozszczelnieniu lub pękają!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.