ABSOLUTNY HIT! Na komisji Amber Gold teściowa Marcina P. dowiaduje się, jakie kwoty zięć przepuszczał przez jej konto. VIDEO

fot. twitter
7

Przed komisją ds. afery Amber Gold zeznawała dziś teściowa Marcina P.  Kobieta ewidentnie była w szoku, gdy dowiedziała się, jakie kwoty przepuszczał zięć przez jej konto. Wygląda na to, że hasło „wszyscy wszystko wiedzą” w przypadku tej pani jest całkowicie chybione. Najwyraźniej zięć zrobił z niej słupa, a efekt można było zobaczyć podczas dzisiejszego przesłuchania.

A może teściowa Marcina P. cudowanie odegrała rolę idiotki, która o niczym nie wiedziała? Możliwe, chociaż jej zdumienie wyglądało na  autentyczne. A pytanie Małgorzaty Wassermann o karty prepaid i reakcja przesłuchiwanej – bezcenne!

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Teresa mówi

   Nie sądzę,mówiła że pracowała w polu,a Żydki w polu nie pracują,dla nich to praca wbrew ich honorowi

  2. test24 mówi

   Pracowała w polu… ale minowym przy granicy izraela 😀

  3. Robert B. mówi

   Żyd i honor? To wbrew ich “kodowi kulturowemu” = goj pracować, żyd pasożytować i rządzić… A potem… A potem się dziwią, że co jakiś czas zbierają za to łomot…

 1. Robert B. mówi

  Babol udaje, że niczego nie rozumie, ale na każde pytanie odpowiedź brzmi: “Nie odpowiem na to pytanie”. Za każde uchylenie się od odpowiedzi, do którego nie miała prawa, dowalić jej grzywnę.

  1. M. mówi

   Przecież to jakaś prosta kobieta, pewnie jej doradzono(przykazano?), że ma powtarzać tę formułę, by przypadkiem niechcący czegoś nie chlapnęła.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.