A jednak! Spotkanie z dr Ewą Kurek we Wrocławiu odbędzie się. Zapraszamy!

7

W lutym br. miało odbyć się spotkanie z dr Ewą Kurek we Wrocławiu. Dr Kurek miała opowiedzieć o udziale Żydów w zagładzie Żydów. Niestety, do spotkania nie doszło. Pod wpływem nagonki rozpętanej przez Gazetę Wyborczą i Gazetę Wrocławską, właściciele sal odmawiali ich wynajęcia. Stchórzył m.in. dolnośląski oddział „Solidarności” i wrocławscy salezjanie.

Miło nam poinformować, że pomimo tych kłód rzucanych pod nogi, spotkanie z dr Ewa Kurek we Wrocławiu jednak się odbędzie. Organizatorem jest Stowarzyszenie Solidarni 2010. Data spotkania: 13 czerwca (środa) 2018 o godz. 18.00. Adres: Wrocław, pl. Solidarności 1, IV p. sala 403. Temat wykładu dr Kurek: „Postawa Żydów wobec Holokaustu”. Serdecznie zapraszamy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

„Kto ratuje jedno życie”. Film dr Ewy Kurek zakazany w TVP od kilkunastu lat! Obejrzyjcie! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Ciekawe czy obok wysokiego fotela dla Pani dr Ewy Kurek znajdzie się jakieś małe krzesełko dla jakiegoś wizytujacego Żyda tak jak było drzewiej.

  1. janek mówi

   Czy żyd ma być z UB? Żydoubek poświęci się dla sprawy i na stojąco będzie nagrywał dla bolszewickiego sanhedrynu:))))

  2. Krzysztof mówi

   Z pewnością jacyś zakamuflowani żydzi będą nagrywać , więc wszyscy uczestnicy powinni uważnie obserwować sąsiadów i w razie czego … na zbity pysk ze schodów zrzucić .

 2. aalfa.oomega mówi

  Czekamy na wykład dr Ewy Kurek we Wrocku! Podobne perypetie z wynajęciem sali we Wrocku, stolicy tzw. gangstersko-liberalno-lewacko-ubeckiego układu dolnośląskiego [bliźniaka Trójmiejskiego] pod nadzorem STASI/BND – miał profesor ekonomii i europoseł AfD Jörg Meuthen! To wielki wstyd dla Wrocławia! A JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę i prawo mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 3. Haman mówi

  Kiedy takie spotkanie w Warszawie?

 4. Krzysztof mówi

  Taki terror żydzi wprowadzają w Polsce ,że różne instytucje ze strachu odmawiają wynajęcia sal. Nie możemy pozwolić , żeby bydło koszerne panoszyło się w naszym kraju.

 5. Spostrzegawczy mówi

  Bardzo wymowne zdjęcie anonsujące to spotkanie. Powinno się je umieścić tak jak wiele innych, równie wymownych przy wejściu do Muzeum „polin”, „Wasza pomoc – nasz Jad” , muzeum Holocaustu ( nie tylko przecież żydowskiego) i w wielu innych placówkach żydowskiej propagandy medialnej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.