89-latka aresztowana za nazywanie Auschwitz… „obozem pracy”. Tymczasem za „polskie obozy” nikt nie ponosi kary!

Ursula Haverbeck / Fot. Youtube
2

W ubiegłym roku, 88-letnia Ursula Haverbeck została skazana na dwa lata pozbawienia wolności za „podżeganie do nienawiści i kwestionowanie nazistowskich zbrodni”. Wczoraj kobieta została zatrzymana i przewieziona do aresztu. Czym dokładnie zawiniła kobieta, którą lewicowe media niemieckie nazywają „nazistowską babcią” i „prawicową ekstremistką”?

Ursula Haverbeck w rzeczywistości została skazana za nadepnięcie na odcisk żydowskich budowniczych gigantycznego przemysłu holokaustu. W licznych wystąpieniach publicznych oraz publikacjach m.in. w gazecie „Stimme des Reiches” obalała kłamstwa oświęcimskie mające na celu uczynienie z Żydów jedyne ofiary II wojny światowej i forsowała następujące tezy: „Holokaust jest największym i najbardziej trwałym kłamstwem w historii”, „obóz koncentracyjny Auschwitz był obozem pracy i nie przeprowadzano tak masowej eksterminacji Żydów”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niemieckie prawo stanowi, że każdy kto publicznie popiera, neguje lub bagatelizuje masowe mordowanie Żydów może zostać skazany na maksymalną karę pięciu lat pozbawienia wolności.

A cóż haniebnego powiedziała starsza pani? W którym miejscu poparła, zanegowała czy nawet bagatelizowała fakt masowego mordowania Żydów w czasach II wojny światowej? Czy nie miała racji twierdząc, że żydowska narracja o holokauście „to jedno z największych kłamstw w historii”? Przecież niemal każdego dnia słyszymy jak środowiska żydowskie czynią z siebie jedyne ofiary niemieckiego terroru. A może poszło o nazwanie Auschwitz obozem pracy, czym niemiecki obóz był w istocie?

Poza tym, czy to nie skandaliczne, że Niemcy karzą niemal 90-letnią kobietę za nazywanie niemieckiego obozu koncentracyjnego „obozem pracy”, a już nie karzą swoich medialnych klakierów i komentatorów życia publicznego za kłamliwe określenia „polskie obozy zagłady”.

Źródło: thelocal.de

Przeczytaj także:

Żydowskie zbrodnie zapętlone, czyli: zdradź – zamorduj – powtórz (ZDJĘCIA 18+)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Pan Kracy mówi

    Mięsistonosi doprowadzili do kuriozalnej sytuacji, że można mówić o nich tylko jak o zmarłych: dobrze albo wcale. Krytyka „nie mieści się w żadna rubryka”. Jak coś innego niż włazidupstwo, to od razu wrzask tychże o antysemitismusie. Jak zauważył Michalkiewicz: „utożsamili niestety zwykłą spostrzegawczość z antysemityzmem”, a usłużne me(r)dia im w tym przyklaskują.

  2. Jacek mówi

    Pamietaj Icku czy jak cie tam zwą: Kij ma dwa konce!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.