71-letnia kobieta oskarżona o „mowę nienawiści”! Za komentarz o imigrantach grozi jej nawet 4 lata więzienia

fot. pixabay.com
7

71-letniej Szwedce z Borås grozi do czterech lat pozbawienia wolności za komentarz o „30-letnich brodatych dzieciach”. Kobieta, która swój komentarz opublikowała na Facebook’u pisała w kontekście imigrantów. Oskarżono ją o mowę nienawiści.

8 czerwca 2016 roku partia Szwedzkich Demokratów opublikowała na swoje stronie na Facebook’u artykuł dotyczący kryzysu migracyjnego. 71-letnia kobieta skomentowała ten tekst w następujących słowach: Oni nie mają żadnych problemów z dotykiem, ponieważ gwałcą każdą kobietę którą widzą, biją etc. To my jesteśmy dotknięci inicjowaniem dotyku przez te 30-letnie brodate dzieci – napisała.

Szwedzka prokuratura uznała te słowa za poważne przestępstwo. W akcie oskarżenia czytamy, że kobieta „wyraziła lekceważący pogląd na temat imigrantów z aluzją do koloru skóry, pochodzenia etnicznego lub wyznania”.

Jeżeli sąd uzna, że komentarz kobiet kwalifikuje się do „mowy nienawiści” grozi jej 2 lata więzienia. Jeśli sąd uzna, że było to przestępstwo ciężkie, może zostać skazana nawet na 4 lata więzienia. Po szwedzkich sądach, które usprawiedliwiają islamską pedofilię, można spodziewać się absolutnie wszystkiego.

Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię. Islam maszeruje ramię w ramię z marksistami

Źródło: svt.se, ndie.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  i gdzie ci dzielni waleczni wikingowie gdzie ci dzielni waleczni żołnierze Karola Gustawa – ni ma lewactwo ich zjadło

 2. Gosc mówi

  Nasuwaja sie niezmiennie pytania zasadnicze ; pod czyja okupacja sa europejskie panstwa, kto okupuje Szwecje, kto zamyka usta narodom europejskim. Z czyjego nadania sa rzady w panstwach europejskich? Wlasciwie to retoryczne pytania, kto sie interesuje polityka, ten nie ma zadnych watpliwosci, jak sie sprawy maja.

  1. Karolek mówi

   100/100
   A dodatkowo to szwedzkie sądownictwo jest tak jak wszędzie na świecieteż obstawione na wyższych pozycjach przez naród wybrany.

  2. Ada mówi

   We Wrocławiu P. Krzysztof Madej skazany za …..
   ” nawoływanie do nienawiści ” w wyniku
   zawiadomienia dyrekcji szkoły podstawowej
   we Wrocławiu, tj. dyrektor HOŁUB
   (ukr. hołub=gołąb).
   (dziennik Gajowego Maruchy).

 3. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Rząd Szwecji jest pod zarządem pana Sorosa. Innego wytłumaczenia nie ma. Ten Antychryst próbuje rządzić całą Europą, ale są kraje, które nie poddały się temu okupantowi.

 4. Jarek mówi

  pejsaci za pośrednictwem swoich piesków na posyłki masonerii wszczepili białym ludziom gen niewolnictwa i dopóki biały człowiek się nie przebudzi z tego koszmaru będzie tragicznie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.