300 tys. podpisów na listach poparcia Krzysztofa Bosaka. To trzeci wynik wśród kandydatów na urząd prezydenta [WIDEO]

Konfederacja/ fot. screen
9
SKLEP-WPRAWO.PL

W środę (18.03.2020) komitet wyborczy Krzysztofa Bosaka poinformował, że zebrał 300 tys. podpisów na listach poparcia. Kandydat Konfederacji na prezydenta został oficjalnie zarejestrowany w PKW. „Zebraliśmy więcej podpisów niż komitety Władysława Kosiniaka-Kamysza, Szymona Hołowni i Roberta Biedronia, czyli miejsce trzecie, podium dla nas” – informuje Konfederacja na Facebooku.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się przed Pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego, Krzysztof Bosak po raz kolejny zaapelował o zmianę terminu wyborów prezydenckich. – Złożę formalny apel do prezydenta i premiera o przesunięcie wyborów. Uruchomię też internetową petycję, która będą mogli podpisać wszyscy obywatele – oświadczył Bosak.

Podkreślił, że prezydent Duda prowadzi bardzo intensywną kampanię np. pokazując się w hełmie i kamizelce w fabryce płynów dezynfekujących. Inni kandydaci mają ograniczone szanse na prowadzenie kampanii. Obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa uniemożliwiają organizowanie spotkań z wyborcami. Do tego przedstawiciele Konfederacji nie są zapraszani do Telewizji Publicznej. Bosak wskazał też, że w przeprowadzenie wyborów musi być zaangażowanych wiele tysięcy osób pracujących w komisjach wyborczych w całej Polsce. Jak ma się to odbyć w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego?

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Krzysztof Bosak o Nowym Porządku i ratowaniu gospodarki przed skutkami pandemii koronawirusa [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Ponieważ kampania będzie tylko na wizji ( w internecie), czy TVP przedstawi WSZYSTKICH kandydatów na prezydenta? Jeśli nie to pobieranie podatku na TVP i polskie radio to zwykła kradzież! Każdy Polak ma prawo poznać wszystkich kandydatów.

 2. fajera mówi

  Włóż buty – idź na wybory
  ale głosuj na Bosaka!

 3. Janusz I mówi

  Ja na pana Bosaka zagłosowałbym całym sercem, gdyby nie Korwin za plecami.

 4. Buran mówi

  Konfederacja wystawiła P.Krzysztofa Bosaka jako swego kandydata na urząd prezydenta, więc dla mnie sprawa jest prosta ; jest także moim kandydatem. W innych warunkach miałbym dylemat ; G.Braun czy K.Bosak.

  1. Zbigniew mówi

   Po prawyborach mialo byc mnostwo masowych imprez, zabaw, majowek wyborczych Ruchu Narodowego – mielibysmy Pani okazje zapoznac sie z Kibolami, Narodowcami, Nowakami z sama smietanka zwalczana przez mass media.

   No i co?

   No i zydokomuna traktuje nas przedwyborczo stalymi dawkami starego typu wirusa – jestesmy prawie jak nawozeni GMO jak roslinki, dlatego, ze Ruchy Narodowe sa naprawde zarazliwe, tak jak uprawy GMO sa sztucznie zapladniane.

 5. Zbigniew mówi

  Media klamia to za malo powiedziane:

  Och jejku jak to my dbamy o ludnosc.

  https://wgospodarce.pl/informacje/76768-plyn-do-dezynfekcji-prosto-od-kghm

  Tymczasem w Polsce zydokomuna zlikwidowala 2600 gorzelni wspomagajacych lokalnych rolnikow – nie tylko finansowo – okazuje sie ze resztki skutecznie zmniejszaly zapotrzebowanie na ptasie i swnskie grypy a wiec na antybiotyki.

  Wniosek – tam gdzie rolnicy maja gorzelnie jest zdrowsze mieso.

 6. W K mówi

  Polacy stoją przed nie lada wyzwaniem. W maju musimy zdusić komunistyczną zarazę i imperialistycznego wirusa.

 7. W K mówi

  Skoro na tych manewrach Antywirus bij Moskala 2020 już kilku żołnierzy jest zarażonych koronawirusem, to co oni tam się między sobą całują?

 8. Krzysztof mówi

  nie zagłosuję na Pana Bossaka, ze względu na jego zaplecze, szczególnie ten dziwny typ pierwszy z prawej strony za Grzegorzem Braunem i tyle w temacie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.