250 tysięcy osób na paradzie LGBT w Tel Awiwie. Ambasada USA rozwiesza tęczowe flagi i uczestniczy w marszu [WIDEO]

Ambasada USA w Tel Awiwie i parada LGBT w stolicy tzw. Izraela / Fot. Twitter
9
Ambasada USA w Tel Awiwie rozwiesiła tęczowe flagi na znak solidarności z LGBT
Ambasada USA w Tel Awiwie rozwiesiła tęczowe flagi na znak solidarności z LGBT

Aż ćwierć miliona osób uczestniczyło w paradzie gejów, lesbijek, transseksualistów i innych dewiantów seksualnych w paradzie w Tel Awiwie. Z uwagi na rozmiar manifestacji portal GayCities.com określił Tel Awiw mianem „Najlepszym gejowskim miastem” i „Najbardziej gejowskim miastem na świecie”, ponieważ to w tym mieście odbywają się największe na świecie parady promujące LGBTQP+. Parada zakończyła się festiwalem filmów gejowskich oraz uhonorowaniem najbardziej wpływowych homoseksualistów w historii.

Rona Huldai, burmistrz stolicy okupantów Palestyny nie ukrywa zadowolenia z wielkiej parady LGBT. Parada w Tel Awiwie to nie tylko święto, ale ważna deklaracja poparcia i okazja do promowania równych praw dla wszystkich. Będziemy nadal wspierać i świętować naszą lokalną kulturę LGBTQ i działać jako przyjazne miejsce dla międzynarodowej społeczności gejowskiej – w rozmowie z The Jerusalem Post powiedział burmistrz.

Solidarności z żydowskimi gejami, lesbijkami i wszelkiej maści dewiantami, ambasada USA w Tel Awiwie ozdobiła budynek banerami z tęczowymi flagami, zaś na Twitterze poinformowano, że pracownicy uczestniczą w gejowskiej paradzie. Pracownicy ambasady Stanów Zjednoczonych uczestniczą w paradzie Tel Aviv, Aby wesprzeć równość i praw. – czytamy.


Żydowskie media i politycy rozpisują się o stolicy Izraela, która „powinna być przykładem dla wszystkich miast na świecie”, z powodu jej „tolerancji i poszanowania różnych praw dla wszystkich”. Ciekawe co na tego typu komentarze powiedziałyby palestyńskie dzieci i ich matki, bestialsko traktowane przez izraelskich żołnierzy? Co powiedzieliby cywile, których w 2009 roku żydzi „poczęstowali” białym fosforem? Ludobójstwo i demoralizacja idą ze sobą ramię ramię.

Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.
Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.
Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.
Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.
Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.
Żydzi ostrzelali Gazę białym fosforem w 2009 r.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Ostatnio słuchałem wypowiedzi pewnej Polki z USA, która na podstawie statystyk amerykańskich konstatowala, że co 3 ci Żyd to homoseksualista. Więc wiedzą gdzie świętować.

 2. tu Łukasz Trń mówi

  …… Eurowizja ostatnia….również w Tel Avivie….. czyli nachalna , tęczowa obrzydliwa dla normalnego Polaka homo-propaganda: homo i trans-seksualizmu, sodomy, dewianctwa i satanizmu (rewolucyjny świat upadły) , a wszystko to, a jakże….. w stolicy Państwa Okupantów Palestyny jako Promotora powyższych tęczowych zboczeń, plus wciskanie widzom widoku izaelskiej flagi.
  Miła zabawa, Eurowizja, efektowna oprawa i piosenki , a za Wysokim Murem nadal Holocaust Palestyńczyków.
  Wszystko to lewarowała reżimowa TVP1, gorsząc widzów-dzieci (Misja telewizji publicznej).

  1. stahu mówi

   …trzeba złem nazywać zło, a zboczeńców zboczeńcami !

  2. NacjoZwierz mówi

   Nisko upadł Izrael. Zapomnieli chyba jaka kara spotkała Sodomę i Gomorę.

 3. zuzia mówi

  Sodomia, obrzydlistwo i faryzeim: wszystko w jednym miejscu! Dlatego Wszechmocny nakazał Mądremu zamknąć „Księgę życia” 'żmijowego plemienia’ – teraz czeka ich już tylko ostateczne shoah!

 4. Wienczysław mówi

  Jest nadzieja dla świata! Jeśli wszyscy izraelici się zdegenerują zostając czołową rasą LBGT, to to żmijowe plemię zniknie z powierzchni ziemi 🙂

 5. Mieczysław Boński mówi

  Zbrodnicze plemię,a w dodatku zboczone.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.