11 listopada przez Wrocław przejdzie wielki Marsz Polaków! Start o godzinie 19 z Wyspy Słodowej [PLAKAT]

Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu - 11 listopada 2018 / NI-FO Marcin Folmer
15

11 listopada 2019 roku ulicami Wrocławia po raz kolejny przejdzie potężny marsz polskich patriotów. – To będzie wielka manifestacja polskości i upamiętnienie odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. W tym roku będziemy kroczyć pod hasłem „Żeby Polska była Polską” – informują organizatorzy.

Marsz organizują patrioci z Wrocławia i okolic w tym Jacek Międlar oraz kibice Śląska Wrocław. W tym roku, o godzinie 19, marsz wystartuje z wyjątkowego miejsca – Wyspy Słodowej i pomaszeruje na plac Solidarności. Dlaczego trasa różni się od tej z ubiegłych lat?
To wynik intrygi przeprowadzonej przez dwóch prowokatorów, którzy rejestrując jednoosobowe pikiety pod Dworcem PKP skąd tradycyjnie startował marsz, zablokowali nam to miejsce. To także efekt działań Jacka Sutryka, który pod pretekstem organizacji tzw. „biegu niepodległości”, do godziny 22 zablokował całe Stare Miasto i część Śródmieścia. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wszystkich biegaczy-patriotów zapraszamy na marsz – komentuje Jacek Międlar.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

WYDARZENIE NA FACEBOOK’U – TUTAJ

Tradycyjnie na marsz zapraszani są wszyscy, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny.
Zapraszamy rodziny z dziećmi, kombatantów, młodzież, kibiców, osoby starsze, patriotów i narodowców – mówią organizatorzy. – Podobnie jak w latach ubiegłych pokażmy, że we Wrocławiu jesteśmy realną patriotyczną siłą, że nie idziemy na kompromisy i nie chcemy tęczowej republiki zboczeńców, ani żydowskiej kolonii, ale Wielkiej Niepodległej Polski. Nikt i nic nas nie zatrzyma.

Informacja od organizatorów: Wydrukowane plakaty promujące marsz (do rozwieszania!) będzie można odbierać od 30 października w sklepach: „Twierdza” (ul. Podwale 36 we Wrocławiu) oraz „Kibol” (ul. Czysta 7 we Wrocławiu). Prosimy o pomoc w promocji wydarzenia.

Tak było w ubiegłym roku:

Wrocław nie idzie na kompromisy! Pełna relacja z Marszu Polski Niepodległej we Wrocławiu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Żeby Polska była Polską to słowa Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego.Wielkiego męża stanu i świętego pasterza Kościoła.

  1. robert mówi

   Kościół trampoliną dla syjonizmu w Polsce. | wolna-polska.pl (Wyszyński)

 2. Gość, skóra i kość mówi

  ktoś napisze co to za prowokatorzy ?..jak nie to skromnie wspomnę o jednoosobowej pikiecie „najgłośniejszego patrioty Polski centralnej, południowej , zachodniej i wschodniej…czasami ” niejakim Rybaku P. …..ciekawi mnie czy faktycznie będzie tam pod dworcem stał od 10.00 do 20.00…bo w tych godzinach ma zamiar pikietować…kto ciekaw to prosze o jakies relacje czy faktycznie tam był

 3. Jan mówi

  Ten Rybak to wyjątkowo odrażająca kreatura. Mieszka i prowadzi pokoje dla pracowników w Cesarzowicach za Oporowem pod szyldem Dom Polski Niepodległej. dobre co? Mieszka tam 90% Ukraińców ale to mu wcale nie przeszkadza. Wszystko nielegalnie, bez rejestracji , bez podatków bez zameldowania. Znienawidzony przez wszystkich sąsiadów. Panie Międlar z kim Pan się zadawałeś? Kiedy pozew z Pana strony?

  1. Jacek Międlar mówi

   Pozew wystosowany i doręczony. Rybak poniesie karę. Z kim się zadawałem? Z człowiekiem z problemami, którego chciałem wyprowadzić na prostą.

  2. Jan mówi

   Czyżby Pan nie zauważył , ze jest to osobnik niezrównoważony psychicznie?

  3. Tomek mówi

   A nie za dużo takich „ludzi z problemami” koło Pana? Ludzi, których Pan promuje (jak Rybaka), a potem się od nich odżegnuje mówiąc – wmanewrowali mnie, chciałem tylko na prostą go wyprowadzić? To ich problemów na pierwszy rzut oka nie widać? Bez jaj…

 4. maciek mowi . mówi

  Kto zyw we Wroclawiu I okolic masowo przybywa na Wielki Marsz 11 Listopada , niech zadrza
  mury wroclawskich kamienic z judasze niech poczuja oddech Polakow na swych plecach ! Czolem
  Wielkiej Polsce Narodowej I Katoplickiej . Amen .

 5. Tomek mówi

  Prowokatorzy? To będzie pan Rybak znowu, albo chłopaki z celtykami?

  1. szalom mówi

   Robisz tu Tomku za dyżurnego gudłaja a przecież ambasada twoja została zamknięta. Mam nadzieję, że bezpowrotnie

 6. adam mówi

  P.Rybak ma prawo prowadzić Dom Polski oraz ma prawo rozwiesić sobie na nim jaki tylko chce baner. Zyjemy w wolnym kraju i kazdy z nas moze sobie wieszac co chce. Jak sie komus nie podoba baner to po co go czyta?

  1. Tomek mówi

   Tak? A jak ktoś gdzieś wywiesi „Polakom i psom wstęp wzbroniony” to też będziesz takie kocopoły wypisywał? Poza tym, jedna rzecz to robienie czegoś legalnie czy nielegalnie, a inna rzecz to bycie po prostu skończonym pajacem. Skończonym pajacom nie daje się megafonu na manifestacji, no chyba że się ją chce skompromitować.

 7. Adam mówi

  Każdy ma prawo wywieszac sobie na prywatnym obiekcie co chce. Legalność czy nielegalnosc to pojęcia względne. Kiedyś legalnie tzn zgodnie z prawem można bylo np zabić zyda. Więc prawo ustalone przez ludzi nic nie znaczy

 8. Anonim mówi

  Faszyzm nie przejdzie, zwłaszcza w kosmopolitycznym moim kochanym Wrocławiu. Możecie pruć się ile chcecie, rusofilskie i katoterrorystyczne bojówki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.