11 listopada przez Wrocław przejdzie Marsz Polaków [PLAKAT, TRASA]

14

11 listopada 2023 roku ulicami Wrocławia przejdzie Marsz Polaków. To największa patriotyczna manifestacja w stolicy Dolnego Śląska, w której co roku uczestniczą tysiące osób.

W tym roku manifestacja przejdzie pod hasłem Polak w Polsce gospodarzem. Pod tym samym hasłem marsz kroczył przez Wrocław w ubiegłym roku, ale – jak zaznaczają organizatorzy – sytuacja polityczna w kraju nie uległa poprawie, a hasło wydaje się być nad wyraz aktualne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Marsz wystartuje o godzinie 16 spod Dworca PKP i dotrze na Plac Katedralny na Ostrowie Tumskim.

Wydarzenie na Facebook’u – TUTAJ.

PLAKAT W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI [POBIERZ]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hanna mówi

  Proszę poprawić rok – w tytule jest:
  „11 listopada 2022 roku ulicami Wrocławia przejdzie Marsz Polaków. To największa patriotyczna manifestacja w stolicy Dolnego Śląska, w której co roku uczestniczą tysiące osób”.

 2. Hammurabi mówi

  Marsz… Tyle, że policja zapewne już szykuje się do „prewencyjnych zatrzymań”…
  Czyżby nadchodziły czasy łapanek ulicznych? Wszak niewolnicza praca już jest faktem, tylko nazywa się „pracami społecznymi”.

 3. Buran mówi

  Zobaczymy jakie „atrakcje” w tym roku ratusz nam wymyśli.

 4. z-k mówi

  Żydo-prusko-ukraiński UKŁAD WROCŁAWSKI hasło „Polak w Polsce gospodarzem” uzna za rasistowskie, antyunijne, antysemickie i anty ukraińskie i Marsz spacyfikuje

 5. W K mówi

  11 listopada, jak co roku, we Wrocławiu dla Polaków marsz prawdziwy, nie na niby.

 6. W K mówi

  11 listopada przez Polskę przejdzie kilka polskich potoków, każdy swoim nurtem i bardzo dobrze.

 7. Hammurabi mówi

  @W K
  Bardzo celna i dlatego jakże bolesna uwaga!
  Owe – jak napisałeś – „polskie potoki” powinny zlać się w jeden nurt, w jedną rzekę i niczym Alfejos i Penejos wymyć wszelkie nieczystości z Polski!

 8. W K mówi

  @Hammurabi To już było, gdy Piłsudskiemu przekazali władzę. To się dobrze dla Polaków nie skończyło. Lepiej dla Polaków, żeby było możliwie wiele polskich potoków rwących w polskim kierunku. Wtedy będzie dobry efekt i nie da się polskich potoków skanalizować.

 9. BP mówi

  To Warszawa nie jest już stolicą POLSKI???? Aż tak zaspałam? Taki marsz powinien być w STOLICY POLSKI.

 10. anonim mówi

  Jestem pewien, że ten filisemicki brodacz z Ratusza już instruuje milicyjnych bandytów zwanych policją jak należy robić prowokacje. Jestem także pewien, że gdyby ukrole zechcieli we Wrocławiu zorganizować marsz ku czci bandey i suchewicza, to brodacz z Ratusza nie widziałby żadnego problemu, jeszcze by bardzo pobłogosłswił taki marsz.

 11. Hammurabi mówi

  @W K
  Wiele potoków powiadasz…
  Pozwól, że posłużę się starą jak świat historią, podawaną w różnych
  postaciach i w różnych językach:
  „Stary ojciec umierając, zgromadził u łoża swego dzieci i kazał najstarszemu synowi, łamać pojedyncze pręty rózg. Ten aczkolwiek zdziwiony, uczynił to łamiąc je z łatwością. Wówczas kazał
  mu ojciec złamać pęk rózeg, jednak mimo wysiłku, syn nie zdołał tego uczynić. Wówczas rzekł ociec:
  moje drogie dzieci, nie zostawiam wam poza nieskalanym nazwiskiem, żadnego majątku, jednakowoż
  posłuchajcie mojej rady, ta zaś przyniesie wam w życiu powodzenie. Jeśli będziecie żyć w zgodzie,
  staniecie się tym pękiem rózeg, którego nikt nie złamie. Pojedynczych i źli ludzie i bieda zgniotą z łatwością…
  A tak na marginesie…
  W polskich realiach i to nie tylko tych politycznych, niczym w stajniach legendarnego Augiasza nagromadziło się tyle łajna, że potrzeba naprawdę potężnej siły Heraklesa i owych rzek by je zmyć.
  Nikt i nic w pojedynkę taką mocą nie dysponuje a jeśli ktoś będzie próbować coś zmienić, stanie się momentalnie celem zmasowanego ataku skurwionych niczym uliczna dziwka mediów, „sprawiedliwych” szuj gotowych za kasę na każdą podłość i gdaczących idiotów którzy niczym małpy wymachując brzytwami skoczą mu do gardła, wymyślając przy tym od „prawaków”, faszystów, rasistów, homofobów i antysemitów a wszystko to w kraju, który tyle zła, podłości i doświadczył z rąk tych samych nacji, które dziś gardłują coś o tolerancji i miłości bliźniego sowicie sponsorując polskie(?) prostytutki.
  Patrząc wstecz na historie innych krajów i narodów to nawet pośród o wiele miej zidiociałych społeczeństw mniejsze zmiany często były przyczyną rozlewu krwi.
  Obawiam się, że teraz rządy komunistów, unijnych prostytutek i zwykłych kretynów skończą się kolejnym upadkiem Rzeczpospolitej po unijnych zmianach około traktatowych lub rozlewem krwi.

 12. Boł mówi

  Super plakat na super marsz!
  W Warszawie najpierw Marsz Niepodległości sprzedał Bąkiewicz, a teraz sprzedaje Bosak. Teraz prawdziwy Patriotyczny Marsz Niepodległości jest we Wrocławiu! Od zeszłego roku chodzę tylko tam – w poprzednim roku było świetnie, mimo prób rozwalenia przez antypolskich włodarzy i milicji,

 13. W K mówi

  @Hammurabi Gdyby Powstańcy Śląscy się tym przejmowali, nie byłoby polskiego Śląska. Gdyby Powstańcy Wielkopolscy się tym przejmowali, Prusy Wschodnie miałyby się świetnie.

 14. Hammurabi mówi

  @W K
  Dziś nie walczy się bronią palną. Dziś każdego mogą wypromować albo zniszczyć sprzedajne media.
  Zobacz co się dzieje.
  Istoty – bo przecież nie ludzie – o zwichrowanych potrzebach seksualnych dzięki wsparciu mediów zaczynają dyktat światopoglądowy a spróbuj tylko zawołać, że „król jest nagi” to dopasują ci tyle paragrafów, że się ci odechce.
  Te same media popierając chore lewackie pomysły, jednocześnie mieszają z błotem oponentów i co gorsza uniemożliwiają im zabranie głosu w sprawie. Efekt? Jak wyżej. Nie popierasz migracji, jesteś szowinistą. Bronisz dobra swej ojczyzny zostajesz faszystą a nazistą jeśli odważysz się powiedzieć coś o żydowskich poczynaniach.
  Wszystko to zaś przy aplauzie bezmózgiego tłumu wpatrzonego w partyjnych kacyków animowanych przez tych samych drani, którzy organizowali łapanki, zmuszali pod groźbą luf do niewolniczej pracy, rozstrzeliwali ich przodków. Przy aplauzie kretynów co to w niepamięć puścili zbrodnie wodzów rewolucji, wujaszka „Joe”, wywózki na pewną śmierć, zniewolenie gospodarcze i ubezwłasnowolnienie polityczne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.