Żydzi wysuwają kolejne roszczenia! Tym razem żądają 250 mld dolarów

fot. pixabay.com
16

Kilka miesięcy po podpisaniu ustawy ACT 447, będącej próbą wyłudzenia na Polakach 300 mld dolarów, Żydzi wysuwają kolejne roszczenia. Tym razem żądają 250 miliardów dolarów od siedmiu krajów arabskich i Iranu, za „zmuszenie” Żydów do opuszczenia tych krajów, po podpisaniu przez ONZ ustawy o ustanowieniu państwa Izrael.

Nadszedł czas, aby skorygować historyczną niesprawiedliwość pogromów (przeciwko Żydom) w siedmiu krajach arabskich i Iranie, a także przywrócić majątek setkom tysięcy Żydów – powiedziała w sobotę minister Izraela ds. Równości społecznej Gila Gamliel, która od 18-miesięcy koordynuje prace nad żydowskimi roszczeniami od ośmiu krajów. Według danych przytoczonych przez żydowską telewizję Hadashot TV, izraelskie żądania są realizowane przez dwa pierwsze kraje, a aktualnie Żydzi naciskają na Tunezję i Libię, by te kraje wpłaciły kolejno 35 i 15 mld dolarów. Żydowski raport dotyczący roszczeń wskazuje, że Izrael żąda 250 miliardów dolarów z tych dwóch krajów oraz z Maroka, Iraku, Syrii, Egiptu, Jemenu i Iranu. Gamliel twierdzi, że pieniądze które próbują wyłudzić trafią do kieszeni konkretnych rodzin żydowskich. Nic z tych rzeczy. Jeśli tylko Żydzi zdobędą pieniądze, to będą one dystrybuowane za pośrednictwem państwowego funduszu. Jednym słowem, rząd Benjamina Netanjahu w prosty sposób próbuje zasilić swój budżet.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ciałem doradczym rządowej komisji zajmującej się wyłudzaniem na innych krajach plemiennych roszczeń jest międzynarodowa grupa żydowska Justice for Jews from Arab Countries (JJAC). JJAC szacuje, że po 1948 roku, z krajów arabskich oraz z Iranu Algierii i Libanu, m.in. pod naciskiem syjonistycznej propagandy, wyprowadziło się 856 tysięcy Żydów. Warto zaznaczyć, że organizacje takie jak JJAC, wyrastają niczym grzyby po deszczu i są bardzo skuteczne w działaniu. Na przykład w przypadku niegdyś żydowskich nieruchomości, który po wojnie stały się własnością gmin, organizacje żydowskie mają już skany wszystkich potrzebnych akt. PRZECZYTAJ

Nie można mówić o Bliskim Wschodzie, lekceważąc prawa Żydów, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich kwitnących społeczności – powiedział Gamliel, członek partii Likud premiera Benjamina Netanyahu. Wszystkie zbrodnie, które zostały przeprowadzone przeciwko tym żydowskim społecznościom, muszą zostać uznane.

Po Polakach, bohaterach i ofiarach II wojny światowej, z których Żydzi próbują uczynić naród zbrodniarzy, okupanci Palestyny znaleźli sobie kolejny cel do ograbienia. Ponadto, należy wspomnieć jak wielce obłudny jest rząd Izraela, od ośmiu krajów domagający się potężnych rekompensat. Autonomia Palestyńska od wielu lat domaga się od Żydów 100 mld dolarów odszkodowania za przejęcie majątku i nieruchomości u początku okupacji w roku 1948. W tym celu dokumentacja została przekazana Stanom Zjednoczonym, które podobnie jak w przypadku roszczeń wobec Polski, tak w przypadku roszczeń wobec krajów arabskich i Iranu, sekundują Izraelowi. Palestyńczycy zostali odesłani z kwitkiem, a sami Żydzi stwierdzili, że nie mogą Palestyńczyków przyjąć z powrotem na teren ich kraju, ponieważ to oznaczałoby koniec „państwa Izrael”. Czy ktoś jeszcze zatrzyma to żydowskie plemię?

Źródło informacji i cytatów: Times of Israel

Przeczytaj także:

Izrael zbombarduje Palestyńczyków w Strefie Gazy. Żydzi ustawiają się w kolejce po piwo i popcorn!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Kiedy Żydzi obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i LItwinów zapłacą Polsce wielobilionowe odszkodowania i reparacje wojenne za masowe mordy na Polakach, za olbrzymie straty materialne i terytorialne Polski i Polaków A także za rozgrabienie polskiej gospodarki za komuny i za rządów pookraglostowych ?! Czas nagli, a odsetki karne są naliczane !

  1. michu mówi

   Płaci zawsze tylko ten kto przegra wojnę ;).

  2. Normalny mówi

   Los nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Poczekamy ! Odsetki karne lecą !

  3. Robert mówi

   Racja !

 2. zyzio mówi

  Cieszmy się! Takie roszczenia wskazują, że Izrael chce rozpocząć wojnę z Arabami i planuje ją wygrać! Wszechmocny z reguły pozbawia rozsądku, gdy chce ukarać pychę, za którą kroczy bowiem upadek!

 3. t-n mówi

  Od Polski nie żądają już 65 mld. tylko 300 mld a po drugie to wróble ćwierkają, że te „pogromy” robiły służby izraelskie by wymusić na bogatych koloniach żydowskich w Bagdadzie, Teheranie, Rabacie itp. przesiedlenie do Izraela. Bardziej bezczelne było chyba tylko wyhodowanie Hitlera z pełną swiadomością, że ten wymorduje biednych chasydów.

  1. Piotr Bein mówi

   Tak jest. Mosad z Betarem, Lehi itp. skrytymi grupami terroru syjonistów straszyli zamachami bombowymi miejscowych Żydów w świecie islamu, następnie wywozili ich do nowego tworu syjonistów na Ziemi Świętej.

   Detale z Iraku po II ws, od samych Żydów — patrz rozdział „Terror syjonistyczny w Iraku” tutaj: https://wp.me/pFuiD-eIt

   Odpowiednikiem w PRL była sowiecko-ubecka prowokacja „pogrom” w Kielcach: https://wp.me/pFuiD-eKf

 4. Janusz I mówi

  Już niedobrze mi się robi, gdy słyszę słowo Żyd i dolary.

 5. amerro mówi

  plemię żmijowe, Pan Jezus – Syn Boży tak ich nazwał dodając, ze diabła mają za ojca. przez dwa tysiące lat ludzkość doswiadcza tej prawdy nieustająco. handlarze niewolników, …….,……., ………., komunistyczni zbrodniarze, deprawatorzy moralno-genderowi-……..-………….-…………., międzynarodwi złodzieje, grandziarze, wywrotowcy, prowokatorzy wojen i rewolucji, …………………………………, ……………………………….

 6. Polak mówi

  Macie swój żydowski PiS ,PO ,PSL ,SLD ,Nowoczesną !! tylko Polski Narodowy rząd złożony z Polaków morze zatrzymać żydowsko – amerykańską zaraze

 7. Małgorzata mówi

  Dlaczego Polska ma zapłacić odszkodowania Żydom ? My im nic nie zabraliśmy ani nie zniszczylismy. Niemcy powinni za to zapłacić. A co z majątkiem pozostawionym we Lwowie i innych miastach należących do Polski? ? moi dziadkowie zostawili we Lwowie dom wraz z wyposażeniem.

 8. Bogusław Maśliński mówi

  Dlaczego nie, ten który trzęsie tzw. III RP dziś to nikt inny jak Jarosław Kaczyński – Kalkstein zrobili pranie mózgi naiwniakom i braciszek został prezydentem. Ma oszołamiać sukcesy: Lech Kaczyński – Kalkstein polonofob, dywersant, mason, aktywista żydowski; w latach 80-tych bliski współpracownik Lecha „Bolka” Wałesy;zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – tajne rozmowy w Magdalence, „okrągły stół”, pomiędzy żydowskim przywództwem drugiej [po stanie wojennym] ‚Solidarności’, której był vice-przewodniczącym – zastępcą „Bolka”, a elitami SB i PZPR; Od grudnia 1988 r. w Komitecie Obywatelskim przy Lechu Wałęsie; w 1990 roku został I zastępcą przewodniczącego, powstałego po stanie wojennym, z inicjatywy żydokomuny drugiego związku NSZZ „Solidarność”-bis, nie mającego nic wspólnego, oprócz nazwy z pierwszym związkiem i ruchem społecznym; były szef NIK; jako minister sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, nie dopuścił do ekshumacji zwłok w Jedwabnem, co uniemożliwiło ustalenie prawdy o ilości ofiar i prawdziwych sprawców zbrodni na żydach; bł. prezydent Warszawy [2002 r.], – jako prezydent Warszawy rozpoczał projekt budowy tzw. „Muzeum kultury żydowskiej” przyznając ziemię pod budowę tegoż muzeum; obecnie jako prezydent PRL-bis wspiera i asekuruje budowę tego muzeum; zacieśnia stosunki z Izraelem, prowadzi politykę pro-Izraelską i pro-żydowską w pełnym syjonistycznym tego słowa znaczeniu. Reprezentuje sprawy i interesy żydowskie, ale żadną miarą nie interesy polskie; członek żydomasońskiej organizacji „Grupa Windsor” – finansowana przez zagraniczne organizacje żydomasońskie. Grupa Windsor utrzymuje kontakty z tzw. Międzynarodowym Funduszem Republikanskim i Heritage Foundation; prezydent PRL-bis III Kaczyński-Kalkstein w Polsce odznaczył wszystkich żydokomunistycznych trockistów z KOR-u krzyżami i orderami; tak jak poprzedni anty-polscy prezydenci, odznacza największych wrogów Polski najwyższymi odznaczeniami państwowymi m.in. odznaczył „Orderem Orła Białego” żydowskiego syjonistę Alexa Storożynskiego, dziennikarza ze zdominowanej przez żydów gazety „New York Sun” – organ „neo-konserwatystów” – syjonistów; prezydent PRL-bis III wszystkich żydów „polskich”
  W stanie wojennym kiedy niszczono opozycję Kaczyńscy nietykalni chodzili sobie na świerze powietrze.

  1. Robert mówi

   Czy wiecie skąd wzięło się najważniejsze święto żydów HANUKA ?
   To świętowanie ogromnego sukcesu doktryny żydowskiej osiągniętego w dawnej Persji (Iranie)
   Dzieki podstawieniu władcy żydówki Estery którą poślubił. Uzyskano jedynie pozwolenie na prawo do samoobrony żydów. Jedynie to. Doprowadziło to do zabicia przeciwnika żydów Hammana. Byl to oponent żydowskiej inwazji na Persję. Tylko oponent a nie fizyczny wróg.
   Został w spektakularny sposób powieszony. Również jego 10synów. Prewencyjne (jako obronę) wymordowano też dziesiątki tysięcy „niewygodnych ” dla żydów.
   To wg żydowskiej religi idealny ,wzorcowy sukces w spelnianiu OBIETNICY BOGA DANEJ ŻYDOM…
   W Izraelu oficjalnie i jawnie media propagują roszczenia do 636 mln mil kwadrantowych Iranu ( ex Persji)
   Tu chodzi o kontrolę nad nadchodzącą dominacją Chińska.
   Na panowanie nad ich przeplywami surowców i produktów na caly świat.
   Chiny próbując uwolnić się od całkowitej kontroli USA nad przejściami morskimi.
   Odgrzały idę Nowego Jedwabnego Szlaku.
   Za wszelką cenę Ussrael chce mieć nad tym kontrolę.
   Dlatego nie będzie ceny zbyt drogiej . Tym bardziej że to głównie krwią Słowian ma być placone.
   Nie będzie ceny by nie doprowadzić do przejęcia kontroli 100%nowej na murem antychińskim. Od Baltyku przez M.Czarne, po Zatokę Perska.
   LUDZIE! TO JEST CEL WSZYSTKICH AKTUALNYCH BAŁAGANÓW ussraela.
   To ma być pod kontrolą głównie żydów.
   My zrobimy czarną robotę. Przy okazji sie exterminujac. Żydzi będą mieli wtedy wszystko….
   Ludzie , idziecie na rzeź na własne życzenie….

 9. zj mówi

  Cała nadzieja na lepszą przyszłosć świata tylko w IRANIE.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.