„Żydzi są silni słabością Polaków”. Dlaczego USA wspiera żydowskie roszczenia wobec Polski? [WIDEO]

Wojciech Wysocki w wRealu24/ fot. screen
3

Mieszkający w USA Wojciech Wysocki wybrał się na prelekcję Specjalnego Pełnomocnika Departamentu Stanu ds. Monitorowania i Walki z Antysemityzmem Elana Carra, która odbyła się w niedzielę (15.09.2019) w Atlanta Jewish Academy. Po prelekcji Wysockiemu udało się zadać kilka pytań dotyczących roszczeń żydowskich wobec Polski. Z informacji udzielonych przez Carra wynika, że USA liczy na sprawny przebieg negocjacji ws. realizacji roszczeń po październikowych wyborach parlamentarnych w Polsce. Carr powiedział też, że strona żydowska jest skłonna zaakceptować „rozsądny plan spłat”, tak by nie zachwiało to równowagą Polski. Wysocki zamieścił relację z rozmowy na Twitterze.

ZOBACZ: Roszczenia żydowskie: po wyborach USA oczekuje wznowienia negocjacji ws. „restytucji za Holokaust”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O szczegółach rozmowy z Ellanem Carrem Wysocki opowiedział w telewizji wRealu24. Podkreślił, że Carr nie miał pojęcia kim był rtm. Witold Pilecki i nie wiedział, że AK wykonywała wyroki na szmalcownikach. Carr był tym faktem bardzo zaskoczony. Był również niezadowolony, gdy Wysocki powiedział mu, że w getcie Żydzi nie byli ze sobą solidarni, a żebrzący biedacy nie mogli liczyć na wsparcie swoich współbraci. Takie informacje nie są mile widziane w USA.

Wysocki zwrócił uwagę na bardzo mocny nacisk kładziony obecnie w USA na walkę z antysemityzmem. Coraz mniej mówi się o szeroko pojmowanej dyskryminacji rasowej, a coraz więcej o antysemityzmie. Lobby żydowskie jest w USA coraz silniejsze, a lobby polskie prawie nie istnieje. „Żydzi są silni słabością Polaków” – powiedział Wysocki wskazując na zbyt małe zaangażowanie Polonii w sprawy Polski. Warto posłuchać.

Zobacz też:

Pismo z Departamentu Stanu USA: Polska ma zrealizować bezprawne roszczenia żydowskie!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Widać jak na dłoni , żydzi nawet się nie pytają Polaków czy cokolwiek będą płacić , tylko sami zdecydowali ,że tak ma być i już. Niespotykane wręcz chamstwo , oraz chamskie pisanie historii na nowo. Jeśli rząd polski zgodzi się na cokolwiek w tej sprawie to będą to ostatnie decyzje. Jako Polak protestuję i nie zgadzam się na kolejną grabież majątku narodowego , tym bardziej ,że to wyłudzenie na oczach całego świata.

 2. Dan mówi

  Ten „pan” to kolejny podstawiony bolek, poszedł sobie do synagogi od tak sobie, został wpuszczony bez problemu itd itd.

  1. Israel mówi

   Dan Mówi głupoty

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.