Żydzi likwidują getto! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
13

W czwartek (12.10.2023) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy była reakcja Izraela na zbrodniczą akcję Hamasu, który w sobotę (7.10.2023) zamordował 260 uczestników koncertu odbywającego się kilka kilometrów od granicy Strefy Gazy. Hamas uderzył też na kilka miejscowości mordując ich mieszkańców. W sumie zginęło ok. 1300 Izraelczyków. Hamas uprowadził też ponad 100 zakładników. To zbrodnicze działanie spotkało się z potępieniem ze strony państw Zachodu i bardzo słusznie. Takie zbrodnie muszą być potępione.

Ale ten sam Zachód nie potępił działań odwetowych podjętych przez Izrael, chociaż są to działania zbrodnicze. Od niedzieli trwają bombardowania Strefy Gazy, w której mieszka ponad 2 miliony Palestyńczyków. Bombardowane są obiekty cywilne, w tym szkoły, w których ukrywają się cywile uciekający przed izraelskim atakiem. W wyniku ostrzału zginęło już ponad 2 tys. mieszkańców Strefy Gazy. Co trzecia ofiara to dziecko.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Strefa Gazy została odcięta od prądu, wody i paliwa. Izrael nakazał mieszkańcom opuszczenie północnej części tego terytorium i udanie się na południe. W ciągu 24 godzin ponad milion osób ma opuścić swoje domy, do których nigdy już nie powrócą, ponieważ władze Izraela zapowiedziały zniszczenie miasta. Ewakuujący się Palestyńczycy zostali ostrzelani przez izraelskie wojsko. W wyniku tego ostrzału zginęło co najmniej 70 osób.

Filmy i zdjęcia ze Strefy Gazy nie pozostawiają złudzeń: Żydzi likwidują getto! Jaka jest reakcja Zachodu? Reakcją jest nieustające poparcie Izraela. W ramach „prawa do samoobrony” Zachód przyznał Żydom prawo do popełniania zbrodni wojennych. Ten sam Zachód, który uznał Rosję za państwo terrorystyczne, a Putina za zbrodniarza, wyraża swoje poparcie dla Izraela, który w ramach walki z Hamasem z pełną premedytacją bombarduje obiekty cywilne w Gazie i nakazuje wysiedlenie miliona ludzi. Gdy Rosja bombardowała obiekty cywilne, to było barbarzyństwo. Ale gdy Izrael bombarduje obiekty cywilne, to jest walka z barbarzyństwem, tak?

W książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” opisałam publikację, która ukazała się jako podsumowanie konferencji zorganizowanej w lutym 2018 roku przez Europejski Kongres Żydów, Uniwersytet w Nowym Jorku, Uniwersytet w Tel Awiwie i Uniwersytet Wiedeński. Tytuł publikacji brzmi „Koniec z antysemityzmem. Katalog wytycznych do walki z antysemityzmem”. Z publikacji wynika, że najważniejszym zadaniem całego świata jest walka z antysemityzmem, która ma odbywać się na szczeblu lokalnym, państwowym i międzynarodowym. Żydzi żądają m.in. wprowadzenia obowiązku walki z antysemityzmem do prawodawstwa oraz sponsorowania jej z budżetów wszystkich państw i organizacji. I chociaż dotychczas nie zrealizowano tych postulatów, to w ramach walki z antysemityzmem doszliśmy już do tego, że mamy z entuzjazmem popierać zbrodnicze działania Izraela. Bo jeśli nie, to zostaniemy oskarżeni o antysemityzm i popieranie terrorystycznych akcji Hamasu.

Pora położyć kres temu żydowskiemu szantażowi! Polska powinna potępić zarówno zbrodnie Hamasu, jak i zbrodnie Izraela. A Żydzi w końcu powinni usłyszeć jasno i wyraźnie, że Holokaust nie daje im prawa do popełniania zbrodni. Tylko kto z europejskich i amerykańskich polityków im to powie?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Kiedy Amerykanie w Iraku bądź Afganistanie, zabijali cywilów, to była to pomyłka w walce z terrorystami. Kiedy Rosjanie zabijają ukrów, w walce ze skorumpowanym i pronazistowskim rządem ( o dziwo w tej mieszance żyd jest prezydentem ), to są to zbrodnie wojenne. Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co komu wolno.

 2. Shadow mówi

  Dla mnie każda przemoc i zbrodnia jest hańbą, ale zbrodnie żydowskie są hańbą do kwadratu. Od wieków różne narody przeganiały tych skurwieli, ze swoich terytoriów, bo na to zasługiwali swoim haniebnym zachowaniem . Dziś to samo, są pasożydami, zbrodniarzami, oszustami i sukinsynami. Oczywiście u nich też zdarzają się wyjątki, ale jest ich niezmiernie mało.Mam takiego sąsiada sukinsyna, który kiedyś zmanipulował i oszukał mojego poważnie chorego teścia, i przez te działania nasza posesja straciła kilkadziesiąt procent na wartości.Dzięki efektom tych manipulacji, dziś między innymi, mamy piekło powodowane przez jego upaińskich lokatorów, ale to nie jedyny problem.

 3. Bronka mówi

  “Zbrodnicza akcja Hamasu”
  Uau, jestem pod wrażeniem. ☹️
  To Palestyńczycy nie mają prawa do samoobrony?
  No, tak, Powstanie Warszawskie, też było “zbrodniczą” akcją w oczach Adolfa Schickelgrubera.

 4. Bronka mówi

  Jeszcze korzenni coś bredzą o poobrzynanych korzennych główkach. Czy już się wycofali z tej hagady? 😀
  Przypominają mi się zaraz inkubatory z zamordowanymi niemowlakami w Kuwejcie.
  I broń masowego rażenia Sadama. 😀

 5. adam mówi

  Pani Katarzyna jak zwykle dala celny i wspanialy komentaz!!nic dodac nic ujac!brawo Pani Katarzyno!milo Pania slyszec!!!

 6. Hammurabi mówi

  Żydzi nie odrobili lekcji. Poszli świadomie, w zupełnie przeciwnym do zdroworozsądkowego kierunku. Już od czasów sprzed naszej ery cyklicznie w mniejszych lub większych odstępach czasowych dochodziło do ich masowych ucieczek, zwanych infantylnie “wędrówkami”. Już około 1300 lat p.n.e. niejaki Mojżesz na skutek spotkania gorejącego krzaczka, doznał olśnienia i “wyprowadził” Żydów z Egiptu, by przez czterdzieści lat oprowadzać ich po pustyni ale nie bez celu. Wędrówka ta była przepełniona napaściami i mordami dokonywanymi w “majestacie” ich boskiego prawa. Koczownicy jakimi byli wówczas Żydzi żyli z rabunku co usprawiedliwiali “boskim zezwoleniem”. Mordowanie ludów Kanaanu zostało w Starym Testamencie przedstawione jako wypełnianie “woli” Bożej przez… wybrańców samego Boga. Ich “bóg” darowywał im ziemie, niewolników i ich majętności. Jakież to podobne do tego, co dziś wyprawiają!
  W 586 r.p.n.e. doszło do zburzenia Jerozolimy i Pierwszej Świątyni i “niewoli babilońskiej” (zostaniecie wytępieni z ziemi, do której idziesz, aby ją objąć w posiadanie. I rozproszy cię Pan pomiędzy wszystkie ludy od krańca po kraniec ziemi), później w 332 r.p.n.e. Aleksander Wielki dał im popalić a w 63 r.p.n.e rzymski generał Pompejusz, który dał Żydom “króla” w osobie Heroda…
  W czasach nowożytnych również aż roi się od dat i wydarzeń związanych z rugowaniem i wypędzaniem Żydów z jakże wielu krajów i miejsc w Europie, rozpoczęte w 66r. buntem żydowskim i w efekcie zniszczeniem Jerozolimy w roku 70 poprzez aż po tak niedawne – w skali wieków – i bezprecedensowe zbrodnie holokaustu.
  Plemiona (bo raczej nie naród) żydowskie żyły przez prawie 2000 lat rozproszone w obcych krajach i nigdy w nich nie były akceptowane, poza przypadkami okupionej sporymi pieniędzmi pozornej akceptacji polityczno-ekonomicznej a i wówczas przyrodzona im chciwość doprowadzała w końcu do rewizji nieformalnych układów i wypędzeń.
  Owszem, dziś rozsiani po całym świecie Żydzi zyskali wpływy, majątki i sprawnie sterują opinią publiczną jednak… “Ale i u tych narodów nie będziesz miał wytchnienia i nie będzie odpoczynku dla stopy twojej nogi, lecz Pan da ci tam serce zatrwożone, oczy przygasłe i duszę zbolałą” – V Księga Mojżeszowa 28:65
  W wojnie 1967 roku Żydzi odzyskali Jerozolimę, swoją historyczną stolicę, założoną przez Dawida. Skutki utworzenia a zwłaszcza rozbójniczego powiększania terytorium “państwa” Izrael, wraz z konsekwencjami wojen które były sposobem wdarcia się na cudze ziemie, przyczyniły się do powstania najtrudniejszego problemu politycznego naszego współczesnego świata.
  Sam Hamas to w szerszym ujęciu jedynie harcownik dokazujący przed czymś o wiele poważniejszym, co może nastąpić niebawem jeśli dojdzie do jakiegoś spektakularnego, historycnego wydarzenia np. w rejonie dzisiejszych walk na Ukrainie i Europy środkowowschodniej, Tajwanu, Wysp Kurylskich i w jakże wielu innych punktach zapalnych świata. Pozbawieni płynącego z USA utrzymania finansowego i militarnego Żydzi staną przed tymi samymi problemami jakie mieli ich przodkowie.
  Znów spełni się mojżeszowe przekleństwo z około 1500 roku p.n.e.:
  “Za to, że opuścili przymierze z Panem, Bogiem swoich ojców, które z nimi zawarł, gdy wyprowadził ich z ziemi egipskiej, A oni poszli i służyli innym bogom i oddawali im pokłon, bogom, których nie znali i których im nie przydzielił”… V Księga Mojżeszowa 29:23-25

 7. Krzysztof7 mówi

  Słucham Panią i nie wierzę . Czy żydzi czasem nie pogrozili Pani ? Gołym okiem widać jakie informacje i na czyją korzyść są przekazywane w TV i necie – skandal ! Palestyńczycy walczą o wolność , mają do tego prawo . Wojna to nie plac zabaw , zawsze była , jest i będzie okrutna. Cierpliwość Palestyńczyków się wyczerpała i ta wojna jest tego skutkiem. Żydzi za bardzo się rozpanoszyli , są tak bezczelni , że wystosowali nawet pismo do Watykanu , że nie wolno mówić zle o żydach i to nie tylko w tym konflikcie . Czy to nie chamstwo ?

 8. W K mówi

  Okupanci, gdziekolwiek by nie byli, mają jedno prawo. Mają prawo umrzeć.

 9. W K mówi

  Przeliczyli 1/3 głosów. Na razie Karolina Pikuła wyprzedza o 99 głosów kandydata z Nowej Nadziei i jest druga. Wygląda na to, że Jacek Międlar pomógł tej kandydatce wejść do Sejmu.

 10. W K mówi

  Często słyszałem o Rzeszowie i źle zinterpretowałem okręg. Jednak ta kandydatka nie wejdzie do Sejmu, gdyż 2 miejsce w całym okręgu ma kandydat Buczek z Ruchu Narodowego.

 11. Hammurabi mówi

  @WK
  Na gdybanie i wylewanie łez wraz z gorzkimi żalami przyjdzie czas już niebawem i to nie tylko z powodu takich a nie innych wyników wyborów.
  Tak na gorąco, jeszcze bez szczegółowych wyników patrząc na te cząstkowe, już można stwierdzić, że ponad połowa polskojęzycznego żywiołu bytującego w Polsce cierpi na zespoły urojeniowe, amnezję, kryptomnezje, halucynacje bądź syndrom sztokholmski a inna, spora część myśli genitaliami.
  Kiedy zaś zacznie się kolejna odsłona wojny polsko-polskiej, kiedy zaroi się od różnych “komisji do spraw”, kiedy nadejdzie obstrukcja w sejmie a dzisiejsi “kapłani temidy” pokażą prawdziwe oblicza, plankton dziś świętujący wraz ze zdrajcami ojczyzny zacznie porykiwać zbierając szparagi u bauera, jak bydło prowadzone na rzeź.

 12. Jan Kowalski mówi

  Synami diabła jesteście! Tak powiedział Jezus do Żydów. Stąd ich siła. A wiedział co mówi, gdyż pośród nich żył i był synem Boga. Dziś oni swoje rzemiosło doprowadzili do perfekcji , oszustwo, kradzież, zbrodnia, manipulacja, itd. Ale to nie wystarczy, gdyż jest siła od nich o wiele potężniejsza. Regularnie co jakiś czas rosną w siłę, popadają w bezrozumną pychę, po którym czeka ich zawsze coraz gorszy upadek. Tak będzie i tym razem. Znowu zjawi się ktoś, kto ich surowo ukaże. Takie są prawa przyrody, gdyż każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wielkości lecz przeciwnie skierowana. Wszystko dla zachowania równowagi i boskiej harmonii . Takie też są prawa Boskie

 13. independent mówi

  Hipokryzja świata zachodniego jest porażająca. Niejednokrotnie wydaje się, że cała czołówka polityczna opanowana jest przez żydostwo, bo oto następuje likwidacja narodu palestyńskiego, a oni mówią o prawie Izraela do obrony. W myśl pustosłowia wyrażanego przez “czołową demokrację” z za oceanu, wyglądałoby, że AK było także organizacja terrorystyczną . Oto hańba współczesnego świata ! Czy przyjdzie kiedyś na to koniec ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.