Żydowski terror we Francji: rok więzienia za karykaturę „Shoah, gdzie jesteś?”

karykatura "Shoah, gdzie jesteś?"/ fot. twitter
3

Paryski sąd wydał dziś (15.04.2019) wyrok w sprawie satyrycznej trawestacji okładki pisma „Charlie Hebdo”. Na okładce numeru „Charlie Hebdo” opublikowanego po zamachu na lotnisku w Brukseli w marcu 2016 znalazła się karykatura belgijskiego rapera znanego z przeboju „Tato, gdzie jesteś?”. Kawałki rozerwanego ciała odpowiadają: „Tutaj”, „I tu”, „I tu też”. Trawestacja tej okładki to „Hucpa Hebdo” i pytanie „Szoah, gdzie jesteś?”.

Sąd uznał, że Alain Soral, prezes stowarzyszenia Equality & Reconciliation (na stronie internetowej stowarzyszenia została zamieszczona karykatura) jest winny „negowania Holokaustu”, chociaż Soral nie jest ani autorem rysunku, ani redaktorem naczelnym strony internetowej E&R. Mimo to sąd skazał go na rok więzienia z natychmiastowym nakazem aresztowania. Adwokat skazanego, Damien Viguier, otrzymał grzywnę w wysokości 5 tys. euro (prokurator domagał się 15 tys.) za „współudział”, czyli wygłoszenie mowy obrończej. Prokuratura oskarżyła Sorala na skutek doniesienia złożonego m.in. przez Międzynarodową Ligę przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi (LICRA) oraz Związek Studentów Żydowskich Francji (UEJF).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: egaliteetreconciliation.fr, twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Irving NIE NEGUJE zagłady Żydów! PiS na smyczy „przedsiębiorstwa holokaust”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Wojciech mówi

    Czyli nie tylko Polską żądzą żydzi. Francję też zakneblowali. Żydo-lewackie bojówki w tzw. wymiarze sprawiedliwości to kropla w kroplę to samo co u nas.

  2. Andrzej mówi

    w końcu domyśliłem sie dlaczego żydy mają takie długie nosy,bo powietrze jest za darmo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.