Żydowski rasizm i ksenofobia w praktyce: Izrael deportuje 40 tys. uchodźców z krajów afrykańskich

fot. youtube
24

Premier Benjamin Netanjahu przedstawił podczas niedzielnego posiedzenia rządu informację o trzystopniowej polityce Izraela wobec uchodźców z Sudanu i Erytrei ubiegających się o azyl. „Po pierwsze, dzięki zbudowaniu ogrodzenia na granicy z Egiptem napływ migrantów spadł niemal do zera, a po drugie, władzom już udało się wydalić z Izraela ok. 20 tys. „intruzów” – powiedział Netanjahu. Trzecim etapem ma być  „wzmożone wydalanie z kraju”. „Izrael wydali do krajów trzecich ok. 40 tys. migrantów z Afryki” – zapowiedział izraelski premier.

Podczas procesu usuwania uchodźców zamknięty ma zostać słynący ze złych warunków obóz Holot na pustyni Negew utworzony w grudniu 2013 r., w którym Żydzi przetrzymują uciekinierów z krajów afrykańskich. Obrońcy praw człowieka określili Holot jako obóz koncentracyjny i żądali jego zamknięcia. Premier Beniamin Netanjahu wielokrotnie publicznie przekonywał, że afrykańscy uchodźcy (nazywani przez niego „infiltratorami”) zagrażają żydowskiemu charakterowi państwa i dlatego rząd, mimo ponawianej krytyki ze strony ONZ, konsekwentnie odmawia rozpatrywania ich wniosków o azyl, mimo iż uciekli z niebezpiecznych regionów, w których trwa wojna albo panuje dyktatura.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) wyraziło „głębokie zaniepokojenie” planami rządu Izraela, szczególnie w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa osobom wyznaczonym do wydalenia z kraju. „Osoby ubiegające się o azyl i uchodźcy z Erytrei oraz Sudanu są zmuszeni wyrazić zgodę na wydalenie do jednego z krajów afrykańskich, w przeciwnym razie grozi im areszt w Izraelu. Izrael jest prawnie zobowiązany do ochrony uchodźców i innych osób szukających międzynarodowej ochrony” – podkreślił wysoki rangą przedstawiciel UNHCR Volker Tuerk.

Tak wygląda żydowski rasizm i ksenofobia w praktyce. Czy mówienie o tym jest antysemityzmem? To pytanie zadajemy Jonny Danielsowi i wszystkim tym, którzy hasło „Polska dla Polaków. Polacy dla Polski” uznali za rasistowskie i ksenofobiczne. Czy za takie uznają również hasło „Izrael dla Żydów. Czarni wynocha!”, które konsekwentnie realizuje izraelski rząd mając w nosie zalecenia ONZ i obrońców praw człowieka?

Źródło: pap, wyborcza.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. przema00g mówi

  Huj z tymi czarnuchami i Parchatymi żydami mamy swoje zmartwienia czemu POjeby nie są wsadzani do więzienia z artykułu 129 czas się za nich wziąć Jebać Tuska nie wpuszczać rudej gnidy do kraju a rodzinę wyjebać do Brukseli ale Grzesia i cała resztę w pasiaki i do robut przymusowych jak P. Jaki powiedział

 2. Robert B. mówi

  Przecież to oczywiste, dlaczego żydostwo jest takie humaaaanitaaarne, ale tylko w krajach osiedlenia. Do siebie, do Izraela i do bezcennej diaspory nie chcą nikogo dopuścić od bodaj 3000 lat. Tu chodzi o ich plany imperialne. Ma powstać mieszanka bez korzeni, bez świadomości. Rządzić ma nią rasa wyodrębniona i wiedząca, co w trawie piszczy, czyli „naród wybrany”.

  Dziwi mnie w tym wszystkim, że wszystkie próby położenia łapsk na świecie kończyły się dla nich tragicznie, podczas których trzeba ich było raaaatoooowaaaać, bo żydostwo jest takie bezcenne, a ci ciągle swoje. Cóż, jak znowu się kiedyś skonfrontują z konkurencyjną wobec nich rasą panów, to ja palcem w bucie nie kiwnę.

  1. Noah Wendt mówi

   Teraz to pszekow trzeba ratowac. To nie rasizm i ksenofobia, lecz polityka, ktora jest prowadzona w interesie narodu zydowskiego i Państwa Izrael. To utylitaryzm panstwowy.
   Nie „kiwaj palcem w bucie”, Zydzi nie potrzebuja takich opiekunow, ktorzy, to pamietamy z historii, ukrywali Zydow do czasu, gdy ci placili, potem wydawali ich w rece hitlerowcow, swych nazistowskich pobratymcow.
   Jesli ma powstac mieszanka to swiadoma i z korzeniami. Polska moglaby przejac tych 40.000 ludzi, by poprawic swoje samopoczucie.
   Polacy taaaccyy bieeedni

  2. Robert B. mówi

   Tu też się, Żydzie, zadomowiłeś? Inni też mają swoje „utylitaryzmy państwowe”. Tylko czekać, jak wejdą one w ostry konflikt z waszym, co następuje z zadziwiającą regularnością w czasie… A wtedy zobaczymy, czy będziesz miał na mordzie tę typową żydowską pogardę…

  3. Noah Wendt mówi

   Nie zadomowilem, ale z obowiazku przegladam polskie portale skrajnie prawicowe, rasistowskie i ksenofobiczne. Nie bedzie konfliktu, bo rzadzacy Izraelem potrafia artykułowac interes narodowy i go bronic, ba skojarzyc go interesem USA i niesprzecznie z rosyjskim. A to sztuka, nieprawda pszeku?
   Pogarda tobie spadnie z twoja morda, kiedy twoj gowniany kraj zostanie postawiony do pionu

  4. Robert B. mówi

   Wzywam cię, Żydzie, żebyś w końcu dopowiedział do końca, CO Z NAMI ZROBICIE. Dlaczego zawsze zatrzymujesz się w połowie? Takiej taktyki cię uczono w synagogach, na zjazdach Hasbary z Hajfie? Myślisz, żydowski parchu, że nikt waszych gierek nie przejrzy?

  5. d. mówi

   przeków pocałuj w nasze polskie d….tylko przez serwetkę żebyś nas nie ubrudził i nie zainfekował polakozerco, ukrobolszewiku semicki załgany! moi dzidkowie uratowali kilkoro żydow, za co niemcy stawiali ich i ich troje malenkich dzieci pod płotem do rozstrzelania a w tym czasie ich domostwo już za nimi płonęło oblane benzyną i miotaczami ognia przez szwabów podpalone …Cudem niemiaszki zrezygnowali z morderstwa moich dziadkow i ich dzieci bo front nadciągał. Nigdy zaden zyd nie powiedział im choćby dziękuję ani tez oni nigdy od nich niczego nie chcieli, moi rodzice nigdy nic nie chcieli i my ich wnukowie i dzieci nic nie chcemy od was zydów. Wiemy natomiast co dziadkowie mówili, a mianowicie, że gdyby sytuacja była odwrotna to ŻADEN żyd nie podałby Polakowi pomocnej ręki! Ale my Polacy jestesmy ludzmi chrzescijanskimi i nie mozemy kierowac się metodami charakterystycznymi dla zawziętej barbarii. a ty zydku nie sądź innych wg siebie, ty jestes pazerny do bólu i za parę złotych to zjadłbyś g…o spod siebie więc nie rozumiesz, co to służba Bogu, co to honor, co to pomoc człowiekowi w biedzie, potrzebie i w głodzie. Pewnie i byli Polacy, którzy za pomoc kazali sobie płacić ale było ich niewielu, za to gdyby sytuacja była odwrotna to was żądających od Polaków zapłaty byłoby 100% na 100%! Oto róznica moralna i jakosciowa między twoim i moim narodem! szalom ignorancie.

 3. Normalny mówi

  Dla każdego, kto czytał dokumentalistyczną pracę Feliksa Konecznego pt. „Cywilizacja żydowska ” takie postępowanie żydostwa nie jest żadną niespodzianką. A Polaków bardzo wielu z nich traktowało i traktuje inaczej ?! Czy jacyś Żydzi lub organizacje żydowskie odcinają się od wypowiedzi lub krytykują polakożerców i katolikożerców takich jak Gross, Cała, Holland, Bauman, Hartman i całe zastępy innych ?! Bulwersuje mnie także akcja, którą popularyzuje medium katolickie, która ma na celu przypominania Polaków ratujących jedynie Żydów. Przede wszystkim dlaczego nie czynią tego sami Żydzi i żydowski rząd ?! Akcja jest żydocentryczna. Koncentruje się na męczeństwie żydowskim, a nie polskim. Poza tym wzbudza podejrzenia. Dlaczego Polacy zajmują się przypominaniem o ratowaniu właśnie tylko Żydów. Czyżby mieli coś do ukrycia i oczyszczali się w ten sposób od jakichś innych rzekomych niegodnych czynów ? Dlaczego to katolickie medium i organizacje rządowe wyróżniły właśnie kwestię ratowania tylko Żydów i dlaczego nie wymuszają jednocześnie na rządzie, organizacjach i mediach żydowskich, żeby to właśnie oni, z własnej inicjatywy to czyniły? Dlaczego w Izraelu i na terenie działalności diaspor żydowskich nie wznoszą Żydzi pomników wdzięczności dla polskich bohaterów – ich wybawców i męczenników żydowskiej sprawy?! A czy Polacy nie ratowali też obywateli innych narodowości ?! Jakoś za mało natomiast polskie organizacje i rząd kładą nacisk na ratowanie Polaków przez inne narodowości i za mało to upamiętniają. Za mało polonocentryzmu w ich aktywnościach. Skoro rządy żydowskie i organizacje żydowskie nie dbają o pamięć o swoich polskich wybawicielach, nie promują ich i nie wysławiają w świecie, to sami wydają sobie jak najgorsze świadectwa. Uważam więc, że jeśli upominamy się o pamięć dla naszych bohaterów, ratujących życie innych, to upamiętnijmy ich wszystkich a nie tylko tych, którzy ratowali Żydów. A poza tym za co tacy Grossowie noszą polskie ordery ? To już antypolska dywersja !

  1. Noah Wendt mówi

   Ale dlaczego odcinac sie od czegos, co jest prawda i wielu podziela. Polska jest dla Zydow obojetna, żadnych pomnikow ku chwale Polakow i Polski w Izraelu nie bedziemy budowac, bo Polacy to mordercy Zydow i dopoki nie zrobia rachunku sumienia nie ma przebaczenia. Mit niewinnych ofiar II wojny i religia pomocy oraz zaprzeczanie udzialowi w Holocaust to nie jedyne grzechy etnicznych Polakow. Stancie w prawdzie! O uratowanych przez Polakow Zydach, tak byli tacy, pamietaja sami uratowani i ich rodziny, choć i ten ratunek polaczony był z trauma dla wielu oraz niechecia ze strony ratujacych. Jak sie ratuje za pieniadze ro trudni szanowac ratowanego, gdy skoncza sie pieniadze a katolickiego milosierdzia nigdy nie bylo…

  2. Robert B. mówi

   Polska jest dla was obojętna, a dwa polskie portale bez końca obsrywasz tym swoim żydowskim gównem.

  3. Noah Wendt mówi

   Nie byloby mnie tu, gdyby nie wasza genetyczna pogarda dla Zydow, wasz antysemityzm. Wy prezentujecie punkt widzenia polski, ja uważam go za szkodliwy i sprzeczny, teraz przynajmniej, z interesem Zydow i dlatego zwalczam Polskę i Polakow. Na forum tym dla rozrywki, bo widze, ze wasze gadanie to nic nie znaczace majaczenia sfrustrowanych pajacow

  4. Robert B. mówi

   Cóż, nie ma bardziej znienawidzonego narodu niż żydostwo, w każdej epoce, w najprzeróżniejszych kulturach, krajach. I to oczywiście przypadek… To nie ma z wami nic wspólnego…

   Brawo! Twoje gadanie jest ze wszech miar znaczące… Ty jak coś powiesz jako Żydek, to to stanie się ciałem…

  5. Noah Wendt mówi

   Gowniany kraj to inny material do obsrywania sie nie nadaje!

  6. Normalny mówi

   Kiedy wy, Żydzi zapłacicie Polakom obok Niemców, Rosjan, Ukrańców i Litwinów biliony USD odszkodowań i reparacji za masowe mordy na narodzie polskim waszych rodaków , za olbrzymie straty terytorialne i materialne, jakie spowodowały ich barbarzyńskie działania ?!

  7. Noah Wendt mówi

   Nigdy. Nie odwazycie sie, poza pisanina tu, występowac o jakies tam wydumane odszkodowania. Polacy – znajcie miejsce w szeregu! To nie Zydzi wywolali wojne swiatowa, lecz rzad przedwojenny. Skąd pomysl o reparacjach??

  8. Zbulwersowany mówi

   Do Wendt .Udział Żydów w aparacie i armii hitlerowskich Niemiec ( min. 150 000 ludobójców, rasistów i degeneratów ), w ludobójczo-rasistowskim aparacie stalinowsko-bolszewickim zarówno decyzyjnym i wykonawczym ( około 100 milionów ofiar w tym miliony Polaków a zwłaszcza katolików ), masowa kolaboracja Żydów zarówno z hitlerowcami i stalinowcami kosztem głównie narodów napadniętych ale też własnych współplemieńców jest powszechnie znana i takie wypowiedzi jak twoja powinny być ścigane w każdym kraju jako zbrodnia przeciw ludzkości, polegająca na bezczeszczeniu ofiar pamięci ludobójczych systemów totalitarnych a w Polsce jako antypolonizm i antykatolicyzm.

  9. Noah Wendt mówi

   Tylko w Polsce prawda jest nazywana antypolonizmem. Masowo z niemieckimi nazistami ro kolaborowali Polacy, takze w dziele ludobojstwa narodu zydowskiego.
   Rozumiem, ze w UB to byli sami Zydzi? Jakos zrodla historyczne powiadaja, ze najliczniej reprezentowani byli Polacy, sol tej ziemi, ktorzy zdejmowali paznokcie swoim rodakom. Żydzi sluzyli w UB, to prawda, ale nieliczni i na stanowiskach, w zasadzie, nie wymagajacych kontaktu z bandytami.

  10. Przebiśnieg mówi

   Wendt ! Ty znasz jakąś inną historię. Nie tę prawdziwą ale haggadę czyli legendę, którą wy Żydzi tworzycie o dziejach. Fakty u was nie mają prawie żadnego znaczenia. A poza tym wychodzi na wierzch wasze przywiązanie do aprioryzmu, a nie aposterioryzmu. Więc mogę cię jedynie zapewnić, że powielasz kłamstwa. Interesuje mnie tylko pytanie, czy ty i tobie podobni wiecie cokolwiek o przykazaniu Bożym w kontekście tego, jakie bzdury wypisujesz : ” Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu ” ? ( bliźnim zgodnie z doktryną katolicką jest każdy człowiek ). A tu coś takiego o czym z pewnością wiesz, albo powinieneś wiedzieć :

   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4074

  11. Ania mówi

   A co ? Czy Bermana, Humera, Szechtera, Brystygierową, Różańskiego i im podobnych katów też uważasz za Polaków, a nie Żydów ?! Tylko niech cię niektóre polskobrzmiące nazwiska nie zwiodą, bo Żydzi masowo zmieniali swoje nazwiska na polskobrzmiące. Coś ci się całkowicie pokręciło w łepetynie !

  12. d. mówi

   Przebiśnieg, gdybyśmy my Polacy nie dokumentowali pomocy zydom w czasie wojny, o ironio – za cenę własnego, naszego Polaków życia, to zydostwo nie miałoby zadnych skrupułow aby nas niszczyć bezwzględnie po całości! my im dokumentami zęby polakożercze wybijamy! to jest nasza broń przeciw ich bezbrzeżnemu, cynicznemu, bezpardonowemu, chamskiemu mega haniebnemu kłamstwu, które uprawiają dla …pieniędzy!!! obrzydliwośc nad obrzydliwości! Ale to trzeba miec wstyd i honor zeby miec kręgosłup moralny! tymczasem pomimo dowodów oni łżą nieprawdopodobnie, to co byłoby gdybyśmy zaniedbali dokumentację. gdy masz do czynienia z barbarzyncą w każdym calu to musisz byc czujny i obstawiac się dokumentami, dowodami itd. bez ustanku!

 4. LN11 mówi

  Mówienie że deportacja obywateli innego państwa jest rasizmem to typowa lewacka retoryka. Więc zamiast krytykować izrael podajmy to jako argument i przykład do pozbycia się najeżdżców z Europy.

 5. julie mówi

  Jest tu zyd miedzy nami. I pisze , ze dopoki placili pieniadze ludziom aby ich przechowac tak dlugo czyli w ukryciu. A czy zapomniales zydzie , ze komuchy juz dzialali przed wojna i niejednemu analfabecie wcisneli ciemnote marksizmu . Czy uwazasz , ze Polacy mieli miod. Czy zapomniales , ze najbardziej znienawidzonym narodem byli tak zydzi jak i Polacy , lecz z zupelnie innych powodow. Przed , w czasie i po wojnie. To widze zes kiep , ale Jak zwykle na swoja strone to cacy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.