Żydowski komik prezydentem Ukrainy. Prezydent Duda zaprasza go do Polski

Wołodymyr Zelenski/ fot. twitter
14

Nowym prezydentem Ukrainy został aktor Wołodymyr Zełenski. W niedzielnych wyborach, podczas których starł się w drugiej turze z dotychczasowym prezydentem Petrem Poroszenką, głosowało na niego ponad 73% Ukraińców.

„Żydowski komik miażdżąco wygrywa wybory prezydenckie na Ukrainie” – radośnie obwieścił dziennik „Jerusalem Post”. „Ukraina to jedyny kraj na świecie, oprócz Izraela, w którym prezydent i premier mają żydowskie pochodzenie” – skomentował wynik wyborów Eduard Dolinski, dyrektor generalny Ukraińskiego Komitetu Żydowskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prezydent Andrzej Duda wysłał do Zełenskiego depeszę, w której pogratulował mu powierzenia przez naród ukraiński stanowiska prezydenta. „Wybór ten jest wyrazem oczekiwania społeczeństwa ukraińskiego na znaczne przyspieszenie działań władz państwowych w reformowaniu sfery politycznej i gospodarczej kraju oraz na zapewnienie bezpieczeństwa i stabilizacji na Ukrainie” – napisał prezydent Duda, a w rozmowie telefonicznej zaprosił prezydenta Zełenskiego do Polski.

Zaproszenie Zełenskiego do Polski skomentował na Twitterze ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: „Na Ukrainie prawdziwym wygranym jest Kołomojski, oligarcha, szef wspólnot żydowskich. I to jego winien Andrzej Duda zaprosić do Polski”.

Źródło informacji: twitter, wp.pl

Przeczytaj też:

„Stosunki polsko-ukraińskie to obszar kompromitacji naszego państwa.” Wywiad z prof. Włodzimierzem Osadczym

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Ciii… ciii… nie mówić nic o Żydkach, oniiii tiiiile szeciehpieeeeliiii i oczywiście niczego od świata nie chcą. Żydków nie można posądzać o jakieś plany związane ze światem, ponieważ szitkuuuuf nie ma…

 2. Janusz I mówi

  A nasz nie ma żydowskiego pochodzenia???

  1. piotr mówi

   Aleksander Kwaśniewski (po ojcu żydzie Stolzman)

 3. Dariusz mówi

  No to zaczynamy pogrążać się w czarnej ,,du……ie! Polski już nie ma a to żydowskie polin coraz bliżej.Żal ojczyzny.Ale to wina samych Polaków że kraj tracą.Gdy znajomym tłumaczyłem zagrożenie,śmiali się z tego i patrzyli na mnie jak na zieloną małpę.

 4. piotr mówi

  wolna-polska.pl Żydowska opozycja na Ukrainie. Internet – Kim jest bogacz, który stoi za Zełenskim?

 5. piotr mówi

  wolna-polska.pl Zdjęcia mówiące więcej niż tysiąc słów. (żydobanderowce)

 6. Robert mówi

  KO łomyjski,KO mik,KO munizm,KO misarz,KO ngresik w USraelu i światowy Eskimosów.Decyzją sędziów ogłaszam KO dla goja losów,a to wszystko bo przespali kilka rund,wsparci o liny…jednogłośnie na punkty,w walce o bankową kasę,wygrywają Chiny…

 7. Robert mówi

  Tytuł tej komedii powinien brzmieć,,Obsrana światowa masKOtka w panice przed zasobami Państwa Środka i jego większymi środkami ,w panowaniu nad fokami,smakołykiem każdego Eskimosa,,.

 8. George mówi

  To dlatego żydopis tak futruje Ukrainę pieniędzmi polskich podatników i wbrew polskim interesom wspiera to żydowskie żerowisko na arenie międzynarodowej.

 9. Jarosław mówi

  Polskę też opanowali już w zasadzie od 44. Zniszczyli naszą elitę i mamy takie kulawe społeczeństwo jak widzimy na co dzień. Co by u nas nie głosować to zawsze oni i tak bedą u władzy. Przyjdzie czas że wspólnie z Ukraińcami zagłosujemy w końcu na Słowian …w rosyjskich mundurach jako jedyną drogę do wyzwolenia

  1. Lucy mówi

   Niestety,o tym mozna tylko marzyc.

 10. Asik mówi

  U nas też był prezydent, premier i szef MSZ pochodzenia eskimoskiego, kolejno: Kwaśniewski (Stoltzman), Morawiecki, Geremek (Lewertow). Wcześniejszy prezydent Ukrainy: Poroszenko, to też Eskimos (Waltzman), tyle że się z tym nie obnosił… Jest szansa, że Zełenski nie będzie promował OUN-UPA, bo on sam jest rosyjskojęzyczny i ukraiński jest jego drugim językiem. Poza tym, to banderowcy lobbowali przed wyborami za Poroszenko.

 11. Janusz I mówi

  Ciekawe, czy ukraińcy wiedzieli, że wybierają żyda???

 12. stanysłał mówi

  Nu topier bude komedia na wukraini takoj szcze nychto ne baczył .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.