Żydowska „prawda”: Irena Sendler jako nie-Żydówka, a Niemcy jako naziści [WIDEO]

Irena Sendler/ fot. arch.
8

„Irena Sendler, nie-Żydówka, która uratowała 2,500 żydowskich dzieci w ponurych i czarnych dniach Europy. Została złapana i torturowana przez nazistów. Ale przeżyła. Płaczę z za każdym razem, gdy to widzę” – tak brzmi informacja na anglojęzycznym koncie twitterowym Israel & USA forever (Izrael i USA na wieki), na którym znalazł się krótki film o Irenie Sendler. Konto ma ponad 55 tysięcy obserwujących.

Internauci zamieścili wiele komentarzy, w których wskazują, że Irena Sendler nie była „nie-Żydówką” lecz Polką, a naziści to Niemcy. „To oczywiste, że nienazywanie Ireny Sendler Polką, a nazywanie Niemców nazistami jest działaniem świadomym. Mówienie w inny sposób zakłócałoby długoletnią strategię obwiniania Polaków za niemieckie zbrodnie podczas II wojny światowej” – napisał jeden z internautów.

A oto kilka innych komentarzy: „Nie –Żydówka? Irena Sendler była również nie-Niemką, nie-Rosjanką, nie-Holenderką i nie-Francuzką. Po prostu była Polską. Czy to tak trudno napisać?”; „Polka Irena Sendler nie byłaby w stanie ratować żydowskich dzieci, gdyby nie działania organizowane przez Polskie Państwo Podziemne, a w szczególności organizację „Żegota”; „Co oznacza określenie nie-Żydówka? Czyż nie była Polką? Zacznijcie mówić prawdę!”; „Irena Sendler była Polką. Jak śmiecie dzielić ludzi na Żydów i nie-Żydów? Takie definiowanie przywołuje najgorsze skojarzenia z nazizmem. To nie do zaakceptowania”; „Tak ciężko wam napisać, że była Polką? Wstydźcie się waszych manipulacji broniących przedsiębiorstwa holokaust”.

Jak widzicie, nienawiść do Polaków i fałszowanie historii poszło już tak daleko, że polska Sprawiedliwa wśród Narodów Świata nie może być Polką, ale musi być nie-Żydówką. Z kolei Niemców wybiela się na każdym kroku pisząc o nazistach bez narodowości. Tak wygląda dziś żydowska „prawda”, według której Polacy to najgorsze zło. A władze RP zajmują się walką z antysemityzmem. DNO!

SKLEP-WPRAWO.PL

Przeczytaj też:

MSZ przeznacza 1,5 mln zł na projekt „Polacy i Żydzi – wspólne dziedzictwo i przyszłość”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. konserwa57 mówi

  oglądałem ostatnio na BBC reportaż o dzieciach przyjętych przez Wielką Brytanię w czasie wojny z Niemiec i też w komentarzu autorów podzielono uratowane dzieci na dwie grupy: dzieci żydowskie i nie żydowskie, no ale nie ma co się dziwić skoro i na opisach w Aushwitz też podobny podział jest stosowany.

  1. Robert B. mówi

   No jeżeli goje przyjęły do wiadomości, że śmierć gojów to zjawisko biologiczne, a żydostwa – metafizyczne, bo dają się epatować bez końca tym holokaustem, to mają za swoje. Ja nie uważam, że jak jest wojna, to goj ma sobie wypruwać flaki, żeby Żyd mógł przeżyć. Ja nie uważam, że im należy się jakieś ratowanie. Im się nic nie należy. A ten ich święty holokit wzrusza mnie tyle, ile ich II wojna światowa bez tego ich holokitu. Czyli ZERO. Jedno wielkie Z-E-R-O.

   1. Andrzej Józef mówi

    Robert.B.
    Jak Rosjanin wypowie się tak samo o naszych zamordowanych w bestialski sposób Oficerach w Katyńiu.
    ‘ ze im się należy jakieś ratowanie. Im się nic nie należy.’
    Co ty o tej NKWD odpowiedzi myślisz?

    1. Robert B. mówi

     Myślę, że Polacy nie epatują całego świata swoją śmiercią jak żydostwo, bo nie uważają się za pępek świata.

    2. amerro mówi

     a dowództwo NKWD, ktore prostych zołnierzy gnało do rzezi Polaków to akurat NIE byli nie są i nigdy nie będą ROSJANIE……………!

     1. Andrzej Józef mówi

      Nigdy nie powiem ze Amerro to nie jest Polskie imię.
      W Katyniu zgineło ponad 20+ tyśięcy wykształconych Oficerów, kwiat Polskiej inteligencji .
      Wyrok był wydany przez samego Stalina(Gruzin) .
      To była zapłata za przegrano bitwę pod Warszawo 1920 rok .

 2. Janusz I mówi

  Obóz w Auschwitz był wyłącznie dla nie-Polaków wg dyrektora obozu?

 3. Robert B. mówi

  Kiedyś nie rozumiałem, co powoduje taką niechęć do Żydów na całym świecie. Wystarczy zobaczyć ich w akcji i czar pryska…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.