„Żydowska prawda”, czyli kolejna pigułka historyczna od internautki demaskującej żydowskich zbrodniarzy

policja żydowska w getcie/ fot. arch.
9

Obiecałam Wam regularne pigułki historyczne podawane na twitterze przez internautkę Anitę Scheldę. Dziś kolejny zestaw informacji o żydowskich zbrodniarzach, które są pieczołowicie zamiatane pod dywan. Zamiast nich jesteśmy karmieni papką o dobrych Żydach zabijanych przez złych Polaków. „Żydowska prawda” pierze dziś mózgi ludziom na całym świecie. Dobrze zatem znać fakty, które tę „żydowską prawdę” demaskują.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Globkurier [CPS] PL

Źródło: twitter

Przeczytaj też:

Codzienna demaskacja żydowskich kłamstw. Jedna internautka robi dla Polski więcej niż suto opłacani urzędnicy. Zobaczcie!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Jeszcze kiedyś Hitlerowi będą stawiali pomniki za to ,że chciał unicestwić żydowską zarazę . Niestety – nie udało się. Jeszcze 5 może 10 lat i świat byłby wolny od tego gnoju , od tej zarazy żydowskiej, Mam jednak nadzieję ,że Arabowie , jeśli się zjednoczą zepchną ich do morza z ziem ukradzionych Palestyńczykom. Oby tak się stało i wtedy na świecie zapanuje harmonia , miłość i spokój. Na pohybel żydom na całym świecie.

  1. Pola kowalska mówi

   A kim byl hitler i jego najblisi zyd socjopata zboczeniec.rodzina hitlera to wszczegolnosci perelka zboczencow.W Austri kilka let tem jeszcze zyl jego brat i siostra.Mylisz sie oni juz mieli przygotowany plan w 42 r gdyby przegrali wojne.To co dzis nazywa sie Brukselska UE to plan hitlera przygotowny przez zydow z USA.Ameryki nie ma jest tylko wielki zydowski kraj i kupa niewolnikow co zapi**** na nich w swiatek i niedziele.To samo chca zrobic w Polsce juz jest przez Morawieckiego i jego bandy z PRL Okupacja zydowska i likwidacja Narodu Polskiego naszych dzieci

 2. Zbulwersowany mówi

  Mamy więc nową faworytke na nadchodzące wybory. Pani Kasjpoea robi kapitalna robotę. Brawo dla tej Pani !

 3. Ania mówi

  Na tle przekupnych dziennikarzyn, miernot intelektualnych i moralnych, które z prawie wszystkich stron nawołują wręcz do wycofania się rządu ze słusznej ustawy o ipn, broniącej Polaków przed haniebnymi pomowieniami przez internacjonalistyczne i krajowe zydostwo, głosy takich Kasjopei działają jak balsam na duszę Polaków.

 4. Piotrx mówi

  Dobrze byłoby aby Pani Kasjopea rozważyła upublicznienie swoich arcyciekawych materiałów i zdjęć z podpisami ( a może i z przypisami? ) w formie jednego zwartego artykułu lub krótkiej broszury w wersji elektronicznej – łatwiej byłoby taki jednostkowy materiał powielić i dotrzeć do większej liczby odbiorców.

 5. Claire mówi

  Wszystko wskazuje na to, że od zakończenia wojny nie pozbyliśmy się okupanta ze swojego kraju

 6. klamcy ! hipokryci !! mówi

  tutaj sa dowody , a co druga strona posiada ? taki Grass …sfalszowane zdjęcia z innego terenu Polski !!! Nalezy sie tego tumana zapytac , niech sie wypowie na temat tych zydow !! czekamy

 7. ZbulwersowanyL mówi

  A tymczasem można na Onecie przeczytać, że PIS PIC chce usunąć ze swoich szeregów senatora Bonkowskiego, który bronił Polaków przed żydowskim antypolonizmem i pisał prawdę o Żydach. To już zakrawa na zwykłą zdradę, a PIS się całkowicie zdemaskowal i skompromitował.

 8. Swój mówi

  Tam od razu demaskuje
  Plagiat prawdziwych historyków skopiowany w bibliotece na UW.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.