Żydowska gazeta rozkręca nagonkę na Polaków: „Tak, wyssali antysemityzm z mlekiem matki”

zdjęcie ilustrujące antypolski paszkwil w Haaretz/ fot. screen
14

W żydowskiej gazecie „Haaretz” ukazał się w niedzielę artykuł pt. „Tak, Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Artykuł został zilustrowany zdjęciem z Marszu Niepodległości.  

Każdy, kto prosi ministra spraw zagranicznych Israela Katza, by przeprosił za swoją wypowiedź, przywołującą słowa Icchaka Szamira z 1989 r., że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”, zachowuje się jak zawstydzeni (albo przestraszeni) Żydzi w epoce, o której myśleliśmy, że dawno minęła. Szamir, który w dzieciństwie doświadczał ciosów i przekleństw (ze strony) Polaków, podsumował prawdę o tysiącletnim koszmarze, jakim było życie Żydów w Polsce – prawdę, której Polacy próbują zaprzeczać i którą próbują wypaczać. Tej strasznej prawdy doświadczyli także rodzice Katza – ocaleni z Holokaustu z Rumunii i Węgier” – pisze publicysta „Haaretz” Israel Harel.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To prawda, że wśród Polaków byli, i nadal są, Sprawiedliwi. Ale zdecydowaną większość stanowili i stanowią ci, którzy nienawidzą Żydów. Gdyby nie ta wrodzona nienawiść, nie byłoby tysięcy pogromów, dekretów i wypędzeń, w tym hiszpańskiej inkwizycji, których kulminacją był Holokaust. Tylko z powodu tej głębokiej, zakorzenionej nienawiści, trwającej po dziś dzień, kraje europejskie, Niemcy również, mogą handlować z Iranem. To obejmuje sprzedaż broni do kraju, który otwarcie deklaruje (i prowadzi odpowiednie przygotowania), że jego celem jest dokończenie pracy szatana i unicestwienie państwa żydowskiego” – czytamy w artykule.

Antysemityzm jest chorobą mentalno-religijną. Zwalczanie go przez żydowskie organizacje za granicą i przez niezdecydowane działania Izraela nie wystarczy. Dopóki nie uznamy, że antysemityzm jest chorobą chroniczną, nie możemy podjąć efektywnej kampanii przeciwko niemu i będzie nadal zbierał swoje żniwo” – konkluduje publicysta „Haaretz”. Cały artykuł TUTAJ.

Mój komentarz: Ten artykuł jest bardzo cenny. Dlaczego? Ponieważ pokazuje nie tylko poziom żydowskiej paranoi, ale jasno i wyraźnie wskazuje, że mamy do czynienia z coraz prężniej rozwijającym się biznesem pod hasłem „walka z antysemityzmem”. Skoro pada postulat, żeby antysemityzm został uznany za „chorobę chroniczną” całego świata, niech więc cały świat płaci gigantyczne pieniądze na walkę z tą chorobą. Przypominam, że w myśl wytycznych do walki z antysemityzmem, Żydzi żądają od każdego państwa 0,02% PKB rocznie oraz 1% z budżetu każdej grupy, organizacji i instytucji z przeznaczeniem na tę walkę. O żydowskim skoku na kasę pod pretekstem walki z antysemityzmem mówiłam w telewizji wRealu24. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, link do rozmowy znajdziecie poniżej.

Katarzyna TS u Roli: Żydzi chcą od Polski 400 mln zł rocznie na walkę z antysemityzmem [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adam mówi

  Pan Jezus,nasz odkupiciel i książe pokoju, nazwał żydów żmijowskim plemieniem ,więc czego innego można się spodziewać po tych tam,kłamstwo,lichwa,łgarstwo na najwyższym poziomie,wszystko po to aby mieć więcej szekli i judaszowych srebrników

  1. julek mówi

   Nie mieszaj do tego Pana Jezusa!
   Żydzi są chorzy psychicznie, bo uważają że cały świat ich nienawidzi i o dziwo chcą za to kasę! Niech lepiej się leczą, bo nie leczona PARANOJA, prowadzi do innych, ciężkich następstw psychicznych, między innymi może doprowadzić do urojeń depresyjnych. Wówczas chory jest przekonany o swej małości, biedzie, grzeszności czy winie. Może być nawet przekonany, że jego ciało ulega rozpadowi, a jego bliskich spotkała zagłada.

 2. Natan mówi

  …będą przy pomocy różnych ,,oświeconych duchownych”, ,,autorytetów kościoła” i innych antychrystów zmieniać Pismo Święte.

  1. sten mówi

   zara zara … sami zmieniliście Prawo Boże przez Ojców KK bo ,,WY,, wiecie lepiej od Boga co unieważnić ? !
   Chorche Bergolio sobie napisał (a co) o dopuszczeni rypania czyjejś żony lub męża nawet 15 min przed komunią To nie wadzi, nie?
   Żydom zabraniecie dopisać do Pisma Świętego mantry o przekleństwie jakie spotka gojów gdy będą wrzeszczeć na okradających ich żydów , Czym różnicie się ?
   Daj Panie rozumu nam wszystkim dopuki jest czas .

  2. julek mówi

   Żydzi są chorzy, bo uważają, że cały świat ich nienawidzi, do psychiatry z nimi!
   A ta choroba to UROJENIA!!!!
   Zaburzenia urojeniowe:
   Co to są zaburzenia urojeniowe?
   Jakie są objawy?
   Jak je rozpoznać?
   Zaburzenia urojeniowe, należące do grupy chorób psychicznych, dawniej nazywane były paranoją (z grec. para i noos – „poza umysłem”), a obecnie – według klasyfikacji ICD-10 – nazywane są uporczywymi zaburzeniami urojeniowymi.

 3. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 4. krzysiek mówi

  nie ma absolutnie żadnego problemu by ci ludzie wrócili na piaski Sahary , tylko niech w końcu wszyscy wyjada ! Jest im od 1000 lat tak zle w Polsce …zapraszamy was bardzo o wyjazd do swoich , skonczy sie koszmar i dla was i dla Polski .

  1. sten mówi

   Krzysiuuuuu dyć ony chco wyjechać, ino proszo o drobne na bilet raptem 300 000 000 000 $$$ tak na szybciutko 228 wagonów po 30 ton gold pr.999,9 w sztabach 1Kg .
   W egipcie faraon podpisał ustawe 447 i zapłacili …..ci zerwali się przez morze razem ze złotem by z niego jakiegoś cielaka odlać pod górą Synaj .

  2. julek mówi

   Polacy skłonni byliby te pieniądze dać pod warunkiem, że wszyscy żmijowego nasienia o pochodzeniu żydowskim, opuszczą nasz kraj, Polskę!
   Ale to wszyscy!!!!
   Nawet mieszańcy do odległych pokoleń, którzy w Polsce ciągle ryją, na korzyść Izraela, ale w Polsce żyją jak pączki w maśle i żadna krzywda im się nie dzieje, chociaż chodzą w jarmułkach!

 5. czerli mówi

  Chciałbym żeby żydzi dostali te pieniądze. Ich obłąkańcza pazerność doprowadziłaby do ich samozagłady przy ich podziale…Jak by to nazwać – AUTOSEMITYZM ?

 6. lol mówi

  PiS=lobby żydowskie w Polsce! Przeczytaj art. „Po co Polsce Izrael?” – prof. Anna Raźny [http://www.bibula.com/?p=106813]

 7. darek mówi

  Koniecznie odpiszcie tym z haertza ze skoro zydom bylo tak zle i tragicznie przez 1000 lat, gdy pozyczali na lichwe nawet krolowi polskiemu i na nas dorobili sie fortun to niech nas opuszcza, ale wszyscy, nawet zdrajcy przechrzty i wiecej nigdy ale to nigdy nie wracaja. Kazdy stracil po wojnie, nasze majatki zostaly a kosci przodkow bieleja w rosji, bialorusi , ukrainie i litwie. Majatki niemcow i ich kosci zostaly u nas. Wiec co mamy wszystko znowu zmieniac bo zydom sie chce kasy? to moze wrocmy do stanu granic i posiadania sprzed wojny i rozbiorow i wtedy pogadamy. Zydzi, chyba was Bog opuscil ze rozum wam odebralo do konca. Zdradziliscie Go tysiace razy i oszukiwaliscie, zabiliscie jego Syna, Dziedzica, gdy przszedl do was i choc Jego laska i milosierdzie nie zna granic to sprawiedliwosc tez. Pamietajcie odmierza wam ta sama miara jaka teraz mierzycie.

  1. julek mówi

   Żydzi są chorzy psychicznie i powinni się leczyć!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.