Żydowska gazeta neguje ludobójstwo na Polakach! Pomnik polskich ofiar w Berlinie to „dejudaizacja Shoah”

polscy chłopi zamordowani przez Niemców podczas pacyfikacji wsi Barłogi w woj. lubelskim/ fot. arch.
7

W sobotę (14.08.2019) żydowska gazeta w Niemczech „Juedische Allgemeine” opublikowała artykuł negujący niemieckie ludobójstwo na Polakach podczas II wojny światowej. Autorką artykułu jest Gabrielle Lesser, niemiecka dziennikarka nazywająca uczestników Marszu Niepodległości „faszystami”, a Warszawę „europejską stolicą rasizmu”. Teraz Lesser dowodzi, że Niemcy nie chcieli wymordować Polaków, więc w Berlinie nie powinien powstać pomnik polskich ofiar.

Według Lesser jedynymi ofiarami niemieckiego planu eksterminacji byli Żydzi, a Polacy ginęli nie dlatego, że byli Polakami, ale dlatego, że Niemcy usiłowali zdusić „słowiański ruch oporu”. Lesser wskazuje, że dokumenty „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” zawierały szczegółowe liczby Żydów, którzy mieli zostać zgładzeni: w całej Europie było to 11 milionów, a w okupowanej Polsce 3 miliony. „Nie istniał podobny rasowy i ideologiczny plan zagłady polskich chrześcijan. Wprawdzie niektóre dokonane przez Niemców mordy miały znamiona ludobójstwa jak akcja germanizacji Zamościa pod koniec 1942 r., czy masakra ludności cywilnej w pierwszych dniach sierpnia w czasie Powstania Warszawskiego w 1944 r. Jednak nie mówi się o ludobójstwie na etnicznych Polakach” – pisze Lesser i krytykuje pomysł wybudowania w Berlinie pomnika polskich ofiar, ponieważ „wytępienie Polaków jako narodu nigdy nie było planowane”. Zdaniem Lesser powstanie tego pomnika doprowadziłoby do „dejudaizacji Shoah”.

„Lepszym rozwiązaniem niż pomnik polskich ofiar w Berlinie byłoby muzeum informujące o okupacji nazistowskiej w całej Europie. Nie powinno ono koncentrować się na wojnie i walkach, tak jak Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, ale na życiu codziennym w różnych krajach europejskich pod okupacją niemiecką i sowiecką. Oprócz bojowników ruchu oporu i osób ratujących Żydów, powinna być też pokazywana kolaboracja. Mylące byłoby podwójne upamiętnienie polskich Żydów w Berlinie – raz jako Żydów pomnikiem Pomordowanych Żydów Europy, a ponownie jako obywateli polskich pomnikiem polskich ofiar wojny (razem z etnicznymi Polakami)” – pisze Lesser.

Mój komentarz: Pisałam to wielokrotnie i napiszę po raz kolejny – Niemcy ręka w rękę z Żydami dążą do odebrania Polakom statusu ofiary II wojny światowej. Jedyna ofiarą mają być Żydzi, a ich cierpienie ma mieć wymiar kosmiczny. Polaków przesuwa się do kategorii katów i współsprawców Holokaustu. Celem takich artykułów, jak zamieszczony w żydowskiej gazecie tekst Lesser, jest przekonanie światowej opinii publicznej, że jedyną tragedią podczas okupacji niemieckiej na ziemiach polskich było wymordowanie Żydów. Poza tym właściwie nic specjalnego się nie działo.

O tym, jakimi metodami od wielu lat buduje się tę skandaliczną narrację, piszę obszernie w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zamówić w sklepie internetowym na wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji i cytatów: juedische-allgemeine.de

Zobacz też:

Niemiecka gazeta o Marszu Niepodległości: nacjonalistyczni pałkarze bijący kobiety

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Głównym celem Hitlera,jak sam pisał,było zniszczenie chrześcijaństwa i słowian.Żydzi byli przy okazji.

  1. Hektor mówi

   Hitler był tylko marionetką w rękach zachodniej banksterki…

  2. A.Greiff mówi

   Gdzie Hitler cos takiego napisal? Prosze podac zrodlo tej informacji.

 2. Hammurabi mówi

  Ma Pani rację. Nic się nie stało. Kilka milionów trupów to przecież nic, w porównaniu do jednego zabitego Żyda! Szlag może człowieka trafić, że podobne ścierwo nosi polska ziemia i nikt z władz nie postawi go przed sądem!
  Tak… Nie postawi, bo… No właśnie bo co? Byle łachudra plująca na Polaków jest „nietykalna”?
  Przytoczę słowa pani Krystyny Grzybowskie napisane w styczniu 2018 rokuj:
  „Nazywa się Gabriele Lesser, jest znana z tego, że pała nienawiścią do Prawa i Sprawiedliwości, partii konserwatywnej, która znów rządzi w Polsce. Pała też nienawiścią do narodu polskiego, co nie przeszkadza jej w zamieszkaniu na stałe w naszym kraju, a może jest masochistką albo postanowiła poświęcić się walce o zwycięstwo lewactwa liberalnego nad katolicką prawicą, która panoszy się w kraju podludzi.
  Robiła to już w latach 2005 – 2007, pomieszczając obrzydliwe korespondencje na temat brali Kaczyńskich, nazywając ich na łamach berlińskiej gazety niszowej „TAZ” – „Die Tageszeitung” ( nakład 50 tys. egzemplarzy) „kartoflami”. PiS przegrało wybory i ustąpiło miejsca Platformie Obywatelskiej, co ucieszyło redaktorkę Lesser, lecz nie osłabiło jej czujności na wrogą „wartościom europejskim” partię. Na nieszczęście tej Lesser PiS znowu wygrało i rządzi samodzielnie, co doprowadza Gabrielę Lesser do furii. Pani ta dobiega właśnie sześćdziesiątki, reprezentuje nie tylko lewacką nietolerancję dla inaczej myślących ale też niemiecką butę i arogancję, starając się schować ją pod płaszczykiem liberalizmu, pisząc do różnych, utrzymywanych przez wydawnictwo Ringier – Springer mediów, takich „Gazet Wyborczych” Starej Europy.
  Gabriele Lesser zaatakowała właśnie Polaków nazywając ich faszystami i rasistami, którzy paradowali w Dniu Niepodległości przez Warszawę, ona jest przekonana, że to ci sami, którzy w jakimś lesie obchodzili urodziny Hitlera spożywając swastykę ułożoną z wafelków, wprawdzie było ich ośmioro a nie 60 tysięcy, ale ona Niemka wie z doświadczenia przodków, że to dopiero początek faszyzmu w kraju nad Wisłą. Strzeliła ślepymi nabojami, bo niemal jednocześnie kanclerz Angela Merkel z okazji 73 rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz wyraziła zaniepokojenie wzrostem antysemityzmu w RFN słowami: „To wstyd, że żadna żydowska instytucja nie może istnieć bez policyjnej ochrony”. To także wstyd, że media niemieckie obsługują ludzie pokroju tej Leser, cyniczni wyznawcy ideologii lewactwa, nie wahający się opluwać narodu polskiego, ofiary niemieckiego barbarzyństwa, posługując się słownikiem rodem z politycznego rynsztoka. Gabriele Lesser pluje na Polaków z pozycji rasy wyższej, którą reprezentuje, rasy germańskiej, która skolonizowała gospodarkę krajów Europy Środkowej i Wschodniej i z tego tytułu ma prawo kopać Polskę i jej demokratycznie wybrane władze, dążące nie wiedzieć jakim prawem do uwolnienia się od dyktatu Brukseli i jej najbogatszych przedstawicieli.
  Czy korespondentce Gabriele Lesser zależy na tym, żeby Polacy nienawidzili zachodniego sąsiada? Niestety, ona jest przedstawicielką formacji tracącej wpływy w Unii Europejskiej, wykorzystującej wszystkie metody inżynierii społecznej, to znaczy socjotechniki, do walki z dumą narodową i patriotyzmem w krajach UE, czemu służy poprawny politycznie medialny hejt. Takim hejtem jest artykuł Lesser w „Die Tageszeitung”. Zamiast tzw. łagodnej perswazji, autorka posłużyła się obelgami, nazywając Warszawę „europejską stolicą faszyzmu”, co jest najwyraźniej aktem czarnej rozpaczy lewactwa.
  Tylko tak dalej, pani Lesser, być może nieświadomie ale działa pani na korzyść Prawa i Sprawiedliwości, bo tak się składa, że nic nie jest w stanie usprawiedliwić ani ukryć okrucieństwa, jakie naród niemiecki zadał Polakom i Żydom ani faktu, że Gabriele Lesser jest przedstawicielką tego narodu. I że znów „wraca stare” – niemiecki antysemityzm”.
  Pytam więc czy są w tym naszym kraju jacyś prawnicy? Czy są prokuratorzy którzy odważą się użyć swoich uprawnień i z energią podobną do tej z jaką gnębią Polaków głośno mówiących o tym co się dzieje w kraju, przyznających się do umiłowania ojczyzny, zadadzą kilka pytań tej „korespondentce”?

 3. Robert B. mówi

  Proponuję w ogóle zsakralizować żydostwo, bić przed każdym hołdy, który akurat obok goja-podczłowieka przechodzi, w każdym państwie dać im funkcję prezydenta, premiera, króla, ministra finansów, bo żydostwu O TO CHODZI.

  1. Robert B. mówi

   No i oczywiście ministra spraw zagranicznych. Będą „godnie” reprezentować każde państwo „na zewnątrz” rozmawiając jak swój ze swoim… Akum… Akum… Akum…

 4. Ringo mówi

  Potrzebna jest szybka skuteczna reakcja władzy,przestępcy,zboczeńcy i mordercy z pod znaku gwiazdy dawida otwarcie szturmują Polskę naszą ojczyznę.Jeżeli tego nie zrobią to my polacy sie tym zajmiemy i nie pomoże im ameryka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.