„Żydowscy powstańcy w getcie walczyli z POLSKIM i NAZISTOWSKIM reżimem”. Ohydne kłamstwo amerykańskiej dziennikarki

Andrea Mitchell/ fot. screen
8

„Powstanie polskich Żydów w getcie warszawskim w 1943 roku trwało miesiąc przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi” – takie twierdzenie wygłosiła korespondentka amerykańskiej stacji telewizyjnej MSNBC, Andrea Mitchell, relacjonująca konferencję bliskowschodnią w Warszawie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mitchell jest główną korespondentka NBC z długoletnim doświadczeniem. Jest też ważną postacią amerykańskiej elity. W 1997 roku poślubiła Alana Greenspana, byłego przewodniczącego Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Mitchell nie jest więc jakąś nic nie znacząca dziennikarką, której nikt nie bierze poważnie. Przeciwnie, takie osoby jak Mitchell kształtują amerykańską i światową opinię publiczną.

Dlaczego Mitchell puściła w świat tak ohydne kłamstwo? Dlaczego wmawia opinii publicznej, że powstańcy w getcie walczyli z „polskim i nazistowskim reżimem”? Czy to pomyłka wynikająca z ignorancji? Bez żartów. To nie jest pomyłka. To jest działanie mające na celu zohydzenie Polaków i zrobienie z nas nazistów, którzy mordowali Żydów.

Andrea Mitchell jest Żydówką i swoją kłamliwą wypowiedzią wsparła żydowskie „przedsiębiorstwo holokaust”, które chce wyłudzić od Polski ponad 300 miliardów dolarów. Tak właśnie funkcjonuje antypolska propaganda, która krok po kroku zdejmuje winę za Holokaust z Niemców (zwanych dla niepoznaki „nazistami”) i przerzuca ją na Polaków. A wszystko po to, żeby Żydzi mogli robić biznes na trupach Żydów. Ohyda!

Przeczytaj też:

Mike Pompeo gloryfikuje żydokomunistycznego oprawcę! „To konferencja manifestacji imperializmu USA i Izraela”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Netopelek mówi

  Natychmiast wydalenie i dożywotni zakaz wjazdu Polski.
  Za to nienawidzę żydostwa.

  1. Ada mówi

   Leszek Miller na Twitterze przypomniał o spłaceniu przez Polskę 16 lipca 1960 r. wszelkich zobowiązań oraz przejęcia przez STany Zjednoczone wszelkich roszczeń własnych obywateli, bez możliwości wysuwania, czy też popierania dalszych roszczeń!
   Mówi o tym jeden z wpisów w podobnym temacie u Maruchy (8).
   Myślę, że to jest bardzo ważne – i chyba Millera ponosi jednak ten obrzydliwy przekręt w ramach całokształtu bezczelnego zakłamywania faktów!

 2. adasfasdfas mówi

  Polska natychmiast powinna wykonać trzy elementarne kroki:
  – publicznie potępić tę wypowiedź
  – wezwać ambasadora USA do MSZ i złożyć notę protestacyjną
  – wynająć renomowaną kancelarię adwokacką w USA i wytoczyć dziennikarce proces o zniesławienie. Nawet jeśli nie uda się go wygrać, to sprawa stanie się (przy odpowiednim wsparciu) głośna i będzie można publicznie przemycić trochę prawdy

  1. Ada mówi

   Kiedy odległe góry pod rękę idą na wojnę, zostaje tylko suweren. Tzw. sprawy spadkowe zupełnie jednostronnie rozstrzygane „za wodą”, bez prawa przedstawienia naszych, polskich racji, bez uczestnictwa ( choć próżno by szukać takich prawidłowości) przede wszystkim winny być zaskarżone na forum międzynarodowym z możliwie najsilniejszym nagłośnieniem prawdy… Tylko Polonia czyniła wszelkie wysiłki.
   Wielki „dzban” napuchł ogromnie i jego „ucho” zaczyna trzeszczeć…

 3. won róża mówi

  stąd też, poza innymi formalnymi działaniami (szykany prawne), masowo publicznie powinniśmy przedstawiać jedną z ważniejszych dziennikarek amerykańskich jako niedouczonego nieuka, jako kompromitację amerykańskiego dziennikarstwa, łącznie z informacją na Twiterze na koncie prezydenta Trumpa

 4. Jaca mówi

  Mam nadzieję, że kiedyś ten „strażnik świata” zapłaci za to wszystko zło co zrobił, że przyjdzie sprawiedliwość boża i kara na nich a także na tych kłamliwych talmudystów, amen.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.